Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 595 633 111
+420 595 633 666

Pracoviště

Chirurgické oddělení

Chirurgické oddělení zajišťuje základní, ale i vysoce specializovanou plánovanou i akutní léčbu pro nemocné z Ostravy a širokého okolí. Ročně hospitalizujeme průměrně 3500 nemocných a provedeme kolem 3000 operací. Našim dominantním zaměřením je oblast cévní chirurgie, bariatrie, mamologie a koloproktologie. Pacienti jsou hospitalizování na celkem třech zcela nových odděleních, chirurgie A,B a C. Nabízíme možnost hospitalizace i na čerstvě zrekonstruovaných nových luxusních nadstandardních pokojích.

Všeobecná chirurgie

Poskytujeme péči nejenom plánovanou, ale i akutní v případě náhlých příhod břišních.  V oblasti dutiny břišní běžně provádíme operace žlučníku a žlučových cest, přívěsku slepého střeva (appendixu), všech typů kýl (tříselné, pupeční, brániční, v jizvách), operace pro srůsty, refluxní nemoc jícnu, implantace peritoneálních katetrů, operace na žaludku, střevech, atd. Podstatou většinu těchto výkonů provádíme miniinvazivně laparoskopicky. Provádíme i operace na štítné žláze a další.

Další informace...

Cévní chirurgie

Rozsahem poskytované péče a počtem operací je hlavním pracovištěm Ostravského regionu. Ve spolupráci s Centrem vaskulárních intervencí zajištuje nepřetržitou vysoce specializovanou komplexní péči pro cévně nemocné nejen z Moravskoslezského, ale i Zlínského a Olomouckého kraje.  V rámci léčby křečových žil poskytuje vysoce efektivní mininvazivní zákroky včetně radiofrekvenčního ošetření žil speciální sondou (RFA) zajišťující příznivější a rychlejší rekonvalescenci než u klasické chirurgické operace.

Další informace...

Bariatrie (chirurgické léčba obezity)

Provádíme nejvíce bariatrických výkonů v Moravskoslezském kraji a jako jediní máme statut  Bariatrického centra (celkem 6 v ČR). Naše pracoviště ve spolupráci s dalšími odbornostmi zajišťuje komplexní péči pro nemocné s nadváhou.

Další informace...

Mamologie (operace prsu)

Počtem i spektrem výkonů jsme vedoucím pracovištěm Ostravského regionu. Ročně se u nás provede přes 350 mamologických operací.

Další informace...

Koloproktologie (operace střev a konečníku)

Ve spolupráci s Centrem péče o zažívací trakt zajišťujeme léčbu onemocnění tlustého střeva a konečníku. Většina operací provádíme mininvazivní laparoskopickou cestou. Na pracovišti se centralizují pacienti s nespecifickými střevními záněty (Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida).

Další informace...