Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 595 633 111
+420 595 633 666

O nemocnici

Napsali jste nám

Poděkování

4.4.2024

Krásný den všem, byla jsem hospitalizována na vašem oddělení interny B a následně na oddělení následné péče. Jsem již starší člověk, mám ráda svou domácí pohodu a špatně sem nesla tuhle situaci. Ale díky opravdu všem vaším zaměstnancům, od lékařů, sestřiček až po ošetřovatele sem se dala dohromady a jsem schopná v rámci možností fungovat. Musím pochválit všechny na interně. Jsou to hodní, milí a obětaví lidé a nikdy pro ně nebylo nic problém. Díky nim sem se cítila jako bych byla doma, chovali se ke mně jako ke své babičce.

Moje přeložení na následnou péči jsme obrečeli, ale nebyl důvod plakat. Následná péče opět plná skvělých hodných a usměvavých lidí. Važte si svých zaměstnanců, jsou to pro nás staré lidi andílci. A vám všem, co jste se o mně starali a museli snášet mé nálady patří velký dík. Bez vás bych to nezvládala. Přeji vám v životě hodně štěstí, zdraví a pohody.

Zůstaňte takoví jací jste, andílci.

S pozdravem L.H.


Poděkování DIA

21.3.2024

Dobrý den,

včera jsem s babičkou navštívila Diabetologickou ambulanci MUDr. Michal Grega a zdravotní sestry Květoslava Nováková, a ještě jedna mladá sestřička bohužel nevím jméno. A chtěla bych moc poděkovat za skvělý empatický přístup a ochotu to se v dnešní době vidí málo.

S pozdravem

P. B. a babička


Poděkování endoskopie

14.3.2024

Dobrý den,

13.3.2024 jsem podstoupil odstranění polypu. Chtěl bych poděkovat pracovníkům oddělení endoskopie za laskavý přístup ke mně, i ke všem ostatním pacientům které jsem tam viděl.

Jste profíci.

Ať se daří.

L. Š.


Poděkování IBD

27.2.2024

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Barboře Pipek, MBA, a jejímu týmu za velmi profesionální, ale i lidský přístup. Podstoupila jsem u paní doktorky koloskopii a stala se její pacientkou v Centru pro IBD a musím říci, že jsem s péčí opravdu velmi spokojená. Paní doktorka řeší problémy komplexně a zabývá se všemi faktory. Oceňuji i další personál na oddělení, sestřičky jsou vždy příjemné a dobře naladěny.

Ještě jednou děkuji a vážím si tohoto přístupu.

S pozdravem

K.B.


Poděkování MUDr. Návratová

6.2.2024

Dobrý den, chtěla bych poděkovat MUDr. Jitce Návratové za empatii a milé chování. Dnes jsem byla na vyšetření sono a paní doktorka je velmi milá a krásně mi vše vysvětlila, byla empatická a příjemná. Ještě jednou děkuji a přeji krásné dny.

D.Š.


Poděkování ARO a JIP

1.2.2024

Dobrý den,

dne 2.1.2024 byla u vás operovaná a hospitalizovaná naše babička Anežka Nitrová. Byla umístěna na ARO a JIP. Touto cestou bych chtěla za celou rodinu poděkovat za příkladnou péči, vstřícný přístup a laskavost. Všemu personálu děkuji.

S pozdravem a přáním úspěšného roku M.S.


Poděkování oddělení léčebné rehabilitace

28.12.2023

Poděkování oddělení léčebné rehabilitace pod vedením primářky MUDr. Štverákové, lékařce MUDr. Veronice Trimajové, týmu zdravotních sester a rehabilitačním pracovnicím za vysoce odbornou a laskavou péči u pacienta MUDr. J.M.. Na oddělení pacient přišel jako nemluvící, ležící pacient. Díky skvělé odborné a laskavé péči celého oddělení se pacient při ukončení hospitalizace dokázal jen s lehkou pomocí posadit, postavit a v nízkém chodítku absolvoval první kroky. Začal vyslovovat jednotlivá slova a začal rozumět pomalé mluvené řeči. Pacient je dlouhodobě pod kontrolou odborných ambulancí a díky této péči získal novou životní šanci. Poděkování patří i pomocnému personálu.

Vřelý dík patří primářce MUDr. Štverákové a celému oddělení.

MUDr. J. M


Chirurgii A

26.10.2023

Dobrý den, 
chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu chirurgie A za péči o "našeho dědu", který byl hospitalizován na odd. chirurgie A od 2.10. do 25.10.2023 k amputaci LDK. 

Děkuji všem za milý, laskavý, lidský a profesionální přístup. 

J.B.


Oddělení následné péče

19.10.2023

Dobrý den, 
chtěla bych poděkovat všem, co se starali o mou sestru od 2.10.-9.10. na oddělení následné péče. 

Mohu jen doporučit. 

M.G.


Neurologickému příjmu

6.10.2023

Děkuji touto cestou pracovníkům na neurologickém urgentním přijmu, lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu za projevený lidský přístup při mém vyšetření. 

Takový milý přístup sestřiček, ošetřovatelek i lékařky jsem dlouho nikde nezažil. 

Úsměv léčí :-) 

Ještě jednou děkuji.
M.K.


231003 Gastroenterologii

3.10.2023

Dobrý den. 
Dne 29.9., jsem byl na koloskopii v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice k odstranění polypu. Chtěl bych tímto poděkovat paní doktorce Kundrátové, která tento úspěšný úkon prováděla. Také bych chtěl poděkovat všem sestřičkám, které při tomto zákroku pomáhaly, i těm sestřičkám, s kterými jsem přišel do kontaktu. Všechny byli velice milé a příjemné. 

Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů.

A.T.


Následné péči

3.10.2023

Dobrý den,

chci touto cestou poděkovat všem lékařům, sestřičkám, pomocnému personálu a všem zúčastněným na oddělení následné péče pod vedením lékařky Zornitse Petrové Markantové při spolupráci o uzdravení a starost. Bylo to moc milé a profesionální. 

Děkuji a přeji do budoucna udržení skvělé úrovně péče o pacienty.  Jste skvělí. 

G.G.M.


Gastroenterologickému oddělení

27.9.2023

Poděkování patří Vám všem, celému zdravotnickému a ošetřovatelskému týmu!!!

Děkuji ošetřujícímu lékaři MUDr. Dominiku Wrožinovi za jeho laskavý a profesionální přístup ke mně, a to ve všech ohledech.

Obrovský dík patří všem sestřičkám. Každá, každá jedna z Vás, milé sestřičky. Jste vlídné, vstřícné, empatické, ani nelze slovy vyjádřit, jak jste pomohly mému nemocnému tělu i duši. Děkuji Vám.

Moc Vám všem přeji hodně zdraví a sil při Vaší náročné práci. Ať se Vám daří doma i v práci.

VENUS SIGNIFICAT HUMANITATEM.

J.K.


Oddělení porodnice

19.8.2023

Dobrý den.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem lékařům a sestřičkám, kteří se velmi hezky a mile postarali o moji dceru, když se její stav v průběhu porodu náhle rapidně změnil a oni jí takřka zachránili život, a to i vnoučkovi. Nedávno 13.6.už oslavil 3 narozeniny a dělá nám jenom radost. Vážím si vaší příkladné práce a péče, a vidím, že ani po 41 letech se nic nezměnilo k horšímu.

Před tolika léty jsem i já přivedla ve Vítkovické porodnici na svět syna a taktéž jsem byla velmi spokojená s péčí a přístupem zdravotních sester a lékařů, i když doba byla trochu jiná, příchod na svět a také rizika jsou stále stejná.

Mnohokrát děkuji všem za Vaši práci.

A.P.,


Poděkování a pochvala Gynekologicko-porodnické oddělení - Gynekologie lůžka

14.8.2023

Ráda bych vyjádřila své poděkování a pochvalu sestrám a lékařům gynekologického oddělení (příjmová ambulance a lůžkové oddělení). Jejich lidský a empatický přístup mi velmi ulehčil pobyt v nemocnici a jsem jim za to nesmírně vděčná. Kdo se někdy ocitl v situaci, kdy tělo potřebujete "opravit", kdy jeho mozek ovládá strach a pochybnosti, ten ví nejlépe, jak nesmírně důležité jsou v tu chvíli vlídnost, úsměv a ochota pomoci.

Ani jednou jsem nezažila pocit, že bych někoho obtěžovala, jako jsem zažila dříve v jiné nemocnici. Velký dík také patří paní doktorce Semerádové (operatér, odborník na slovo vzatý) za její lidský a milý přístup.

Děkuji všem a přeji mnoho úspěchů.

S pozdravem
M.B.


Chirurgickému oddělení

13.8.2023

Obrovský respekt před personálem Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice - oddělením chirurgie, operačním týmem, anestezioložkou, sestrami a ošetřovatelkami.

Absolvoval jsem chirurgický zákrok v pondělí 21.8.2023, ohledně odstranění nevzhledných varixů metodou RFA.

Od první chvíle až po samotný zákrok, jsem byl svědkem profesionálního přístupu každého jednotlivého pracovníka nemocnice. Všichni dělali svou práci trpělivě krok za krokem, až po samotný zákrok, a především následně po chirurgickém zákroku se vším pečlivě pomohli, postarali se. Všude čisto, klid, odborná péče.

Hluboká poklona všem. Ještě jednou vřelý dík a hlubokou pokoru před Nemocnicí AGEL Ostrava-Vítkovice.

Mgr. L.S.


Sestrám odběrovémho místa

11.8.2023

Dobrý den,

chtěl bych moc poděkovat za velmi milý a lidský přístup sestřiček na odběrovém oddělení . To je dnes spíše vzácností.

V.P.


Zdravotníkům

10.8.2023

Děkuji touto cestou pracovníkům zdravotnického personálu, lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu za projevený lidský přístup, pochopení a erudovanost při vyšetření a léčení.

Obdivuji jejich lidský přístup, pochopení pro pacienty a výdrž, se kterou pomáhají pacientům s jejich onemocněním. Zvlášť bych rád vyjádřil poděkování INTERNĚ a oddělení CENTRUM PÉČE O ZAŽÍVACÍ TRAKT a ENDOSKOPII.

J.O.V.


Lůžkové rehabilitaci

7.8.2023

Přejeme hezký den,

děkujeme touto cestou všem lékařům, fyzioterapeutům i sestrám na oddělení lůžkové části rehabilitace za vstřícný přístup a vlídné jednání. Po celou dobu pobytu zde jsme se nesetkaly s nevlídností a uspěchanou nervozitou, právě naopak. Úsměv a trpělivost, pomoc, kde bylo potřeba, hledání možností a povzbuzení - i přesto, že jako i jinde, času je málo - to jsou drobnosti, na které budeme rády vzpomínat. Nejsou samozřejmostí, a proto Vám všem srdečné DÍKY.

M.K. (Ostrava) a L.S. (Štramberk)


Gastroenterologickému oddělení

18.7.2023

Vážený pane řediteli. Rádi bychom touto cestou vyjádřili úctu a poděkování všem zaměstnancům Gastroenterologického oddělení. Profesionálně a velmi citlivě pomohli naší mamince se vypořádat  s kritickým zdravotním stavem a postavit se znovu na nohy. Díky jejich práci, lidskému přístupu a příkladné péči je nyní maminka na nejlepší cestě k uzdravení.

Děkujeme.

Za celou rodinu Jiří


Gastroenterologickému oddělení

17.7.2023

Chtěl bych poděkovat sestřičkám a doktorům za velmi super chování k mojí osobě. Byl jsem spokojený, jak se o mně na gastroenterologickém oddělení starali.

Děkuji moc S.L.


Urgentnímu příjmu

13.7.2023

Dobrý den,

dne 12. 7. jsem dorazila na urgentní příjem se stupňujícími se bolestmi levé části břicha, boku a zad. Prakticky okamžitě si mne převzal do péče Váš úžasný personál, který udělal maximum pro to, aby zkontroloval můj celkový stav, odhalil příčinu problému a hlavně mi ulevil od bolesti.

Protože jsem nikdy služby urgentního příjmu nevyužila, absolutně jsem netušila, co mohu očekávat. Přístup jednotlivých sestřiček, doktorů a zvláště paní doktorky Dudičové ovšem naprosto překonal moje očekávání. Od začátku mi byla věnována úžasná péče, všichni se zajímali o to, jak se cítím, byli nevěřitelně milí, empatičtí a snažili se mi co nejdříve pomoci.

Empatie, lidskost, upřímnost, důvěra a hlavně pozitivní a milý přístup je v dnešní nesmírně hektické a podivné době něco, co nelze brát jako samozřejmost. O to více si tohoto jedinečného přístupu lékařů i jednotlivých sester vážím a upřímně za něj děkuji.

Přeji celému Vašemu zdravotnickému kolektivu pevné zdraví a neutuchající energii i sílu bojovat s výzvami, které Vaše profese dennodenně přináší. Přijměte, prosím, tímto moje poděkování nejen za to, že zachraňujete lidské životy, ale především za to, že se tomuto poslání věnujete s láskou a optimismem sobě vlastním.

S pozdravem V.F.V.


MUDr. Lišaníkovi

22.6.2023

Vážený pana doktore Lišaníku,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za Vaši vstřícnost, ochotu a profesionální přístup v době, kdy jsem byla ve Vaší péči. Moc jste mi pomohl.

Jelikož se mi přidaly další neurologické problémy (ústřel, neuropatie, bederní problémy aj.) musela jsem akutně vyhledat pomoc na neurologii v mém bydlišti v Přerově. Bylo by pro mě již obtížné dojíždět častěji do Ostravy s dalšími problémy.

Ještě jednou děkuji za vše a přeji Vám hodně úspěchů jak v osobním, tak i profesním životě.

D.P.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.5.2023

Vážený pane řediteli,

dne 17.5.2023 jsem byl operován na Vašem chirurgickém oddělení a rád bych touto cestou poděkoval všem skvělým lékařům a sestrám, kteří během mé léčby o mne pečovali, zvláště pak jsem vděčný panu MUDr. Gazdíčkovi, který mne operoval.

Směruji tento dopis na Vás, vážený pane řediteli, neboť mám za to, že si tito skvělí lidé zaslouží víc, než jen poděkování nějakého bezmála devadesátiletého starce.

Přeji Vám a celému týmu lékařů a sester pod vedením primáře chirurgie. MUDr Miloslava Mazura, Ph.D, Msc, MBA  hodně úspěchů a uzdravených pacientů

a jsem s pozdravem Váš vděčný pacient.

Z.B.


Porodnici

28.5.2023

Dne 9.5.2023 jsme využili Vaši porodnici v Ostravě Vítkovicích, k porodu našeho vysněného syna Tobiase. Porod proběhl císařským řezem a za nás jako rodiče to byl krásný zážitek, a to hlavně díky personálu na porodním oddělení, který nám věnoval maximální pozornost, dodal nám neskutečnou podporu a krásnou péči. Velké díky patří jak lékařům, anesteziologovi, zdravotním sestram a především paní vrchní sestře Petře Chromkové. Z celého týmu jde cítit neskutečná energie, souhra a týmová spolupráce. 

Dále bychom chtěli poděkovat za službu porodní asistentky v domácnosti. Díky této služby se nám dostalo velmi vzácných a užitečných informací, které jsme využili do prvních dnů života našeho syna. Pokud bychom mohli, tak by jsme vřele tuto službu doporučili všem čerstvým maminkám. Paní Vlaďka je neskutečná žena s velkým srdcem a profík ve svém oboru.

Byli bychom rádi, kdyby se naše poděkování předalo do patřičných míst. Velmi si vážíme těchto lidí (zdravotníků), kdyby to takhle fungovalo na každém oddělení, pacienti by se v nemocnici cítili mnohem lépe.

Ještě jednou VELKÉ DĚKUJEME  a přejeme spoustu dalších povedených porodů a spokojených maminek.

S pozdravem P.


Pochvala neurologie

24.5.2023

Vážený pane primáři,

chci Vám a Vašemu pracovnímu kolektivu, jmenovitě MUDr. Gabriele Holubové, touto cestou poděkovat za poskytnutou zdravotní péči na Vašem špičkovém neurologickém oddělení. Byla jsem hospitalizována od 9. do 17. dubna 2023 pro rotační vertigo s vegetativním doprovodem. Celý ošetřující tým odvedl kvalitní práci se vstřícným přístupem k pacientům.

Ještě jednou s vděčností děkuji za péči pro zlepšení mého zdravotního stavu.

Pane primáři, prosím, poděkujte Vašemu kolektivu neurologického oddělení.

B.M.


Internímu oddělení

23.5.2023

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat lékařům, sestřičkám a pečovatelkám z interního oddělení 3. patra nemocnice za dokonalou, vstřícnou a laskavou péči, kterou poskytovali během hospitalizace mému otci.

DĚKUJI.

A.V.


Dětskému oddělení

18.5.2023

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat dětskému oddělení ve Vaši nemocnici za úžasnou , profesionální a hlavně lidskou péči o naši dceru, kterou k Vám dovezla záchranka. Okamžitě bez čekání se ji začali věnovat a dali na JIP na kapačky. Celou dobu hospitalizace byli neskutečně hodní a milí  (lékaři i sestřičky) nejen k dceři , ale i k nám rodičům i přes telefon. Úžasná práce, kterou opravdu dělají s láskou. I já jako matka jsem ve Vaši nemocnici léčena a na každém oddělení kam přijdu jsou opravdu skvělí a hlavně lidští všichni zaměstnanci. Jste nejlepší nemocnice v Ostravě a mám pocit , že i v celém SM kraji.

Ještě jednou veliké díky a věřte mi velice si toho vážím.

S pozdravem a přáním hezkého dne V.K.,


Dětskému oddělení

12.5.2023

Dobrý den,

ráda bych poděkovala Vašemu úžasnému personálu na dětské JIP a následně na dětském oddělení. Můj syn byl u Vás hospitalizovaný a je takový trochu problémový co se týče vyšetření a stravy. Ale Váš úžasný personál ať už doktoři, sestry a nebo sanitární pracovníci, byli vždy chápavý a snažili se aby to bylo pro syna co nejlepší a nejpříjemnější. Prostě opravdu jsou to lidi na svém místě. Ještě jednou moc děkuji za jejich trpělivost a pochopení. Kdyby bylo třeba vím, že bych vybrala opět Vaši nemocnici. Jen škoda že nemáte dětskou chirurgii, protože syna čeká zákrok a musíme využít jinou nemocnici.

Všechny z dětského oddělení a JIP zdraví problémový Radeček s maminkou.


Rehabilitačnímu oddělení

9.5.2023

Chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování celému osazenstvu lůžkovému oddělení rehabilitace Nemocnice AGEL Ostrava - Vítkovice za nevšední péči a starostlivost během mé hospitalizace 11.-18.4.2023

Poděkování patří celému kolektivu, především však ošetřující lékařce paní MUDr. Lucii Vybíralové za citlivý přístup a starostlivost.

Díky patří všem ochotným zdravotním sestrám za jejich trpělivost, pomoc a pochopení. Stejné díky patří i pomocnému a obslužnému personálu. Chtěl bych vyzdvihnout práci všech, kteří na tomto oddělení pracují.

Děkuji všem a přeji hodně pracovních úspěchů M.M.


Rehabilitaci

28.4.2023

Krásný jarní den celému vedení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice,

Chci touto cestou poděkovat za péči, kterou mi věnovalo rehabilitační oddělení Vaší nemocnice, jmenovitě primářce MUDr. Janě Štverákové a Bc. Lence Moravcové a všem sestřičkám elektroléčby. Po hospitalizaci na neurologickém oddělení jsem byla v rámci Vaší nemocnice odeslána na další vyšetření a posléze na rehabilitaci. Všude se mi věnovali s odborností, vstřícností a laskavostí.

Můj zdravotní stav se s jejich pomocí podstatně zlepšil. Přístup ke mně jako k pacientovi byl lidský, profesionální a péče komplexní.

Velké díky všem a přeji Vám hodně zdraví, lásky a sil v nelehké práci.

Vaše vděčná pacientka V.H.


Chirrgickému oddělení stanici B a lůžkové části rehabilitace

18.4.2023

Lůžkové odd. stanice B chirurgického oddělení

Děkuji všem za péči, kterou mně věnovali po operaci ramene dne 28.3.2023.

Oddělení léčebné rehabilitace - lůžková část

Vřelé poděkování za příkladnou péči celému kolektivu kam jsem byla převezená 30.3.2023. Milé jednání počínaje paní primářkou až po posledního člena jejího týmu. Pokud budete muset být přijati na toto oddělení, nemusíte mít žádnou obavu a vřele doporučuji.

Ještě jednou Vám všem děkuji H.G.


Poděkování

17.4.2023

8.3. jsem absolvovala ve vaší nemocnici operaci cholecystitidy. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému týmu chirurgie B, celému operačnímu týmu vedenému MUDr. Bolkem, týmu na dospávacím pokoji, sestřičkám na příjmu a ambulancích. MOC DĚKUJI ZA SKVĚLOU PÉČI A LIDSKÝ PŘÍSTUP. Jako zdravotník vím, že to není samozřejmostí a o to víc si toho vážím.

K.P.


Chirurgickému oddělení

12.4.2023

Dobrý den.

Děkuji všem lékařům a sestřičkám za příkladnou péči, kterou mi věnovali v době mého pobytu ve vaší nemocnici. V pavilonu I na Chirurgii C jste mi operovali karcinom prsu.

Před hospitalizací jsem byla vyšetřena v Centru mamologické péče paní doktorkou Zuzanou Vávrovou. Přišla jsem tam s obrovskými obavami a strachem, odcházela jsem téměř klidná a vyrovnaná. Profesionální, velmi příjemné a empatické jednání paní doktorky i sestřiček mne dokázalo uklidnit. S úsměvem a citem mne informovaly  o dalším postupu, o průběhu operace, atd.

Na lůžkovém oddělení jsem také byla s přístupem a jednáním personálu velmi spokojená. Před tím, než jsem opustila nemocnici, šla jsem všem poděkovat za jejich vzornou péči a rozloučit se. Všichni se však už věnovali nově přijímaným pacientům a myslím, že mne ani příliš nevnímali. Kdykoli jsem během svého pobytu v nemocnici za cokoliv poděkovala, dostalo se mi odpovědi, že je to jejich poslání a dělají to rádi. Ne vždy se s takovým citlivým přístupem, zvlášť ke starším lidem (i ve zdravotnictví), v dnešní době setkávám. O to víc oceňuji příjemné chování a vážím si každého laskavého slova i úsměvu.

Proto jsem se rozhodla vám napsat a poděkovat vám všem, nejen těm, s kterými jsem přišla do kontaktu.

S paní doktorkou Vávrovou se naposledy setkám 14. 4. Operovala mne a byla takovým mým "Andělem strážným".

Ještě jednou vám děkuji. Zdravím a přeji vám méně problémů, hodně úspěchů a spokojených pacientů.

J.R.


Kolonoskopii

5.4.2023

Dne 30.3.2023 jsem byl vyšetřen na oddělení gastroenterologie – koloskopie tlustého střeva.

Vyšetření začalo přesně v 7:00 hodin, jak jsem byl objednán. Byl jsem přijat dvěma velmi sympatickými sestrami (bohužel jména neznám) a řádně poučen, co tento zákrok obnáší.

Vyšetření prováděl MUDr. Marek Sobol, který mě rovněž informoval o zákroku.

Vyšetření proběhlo na vysoce profesionální úrovni a k mé spokojenosti.

Přestože jsem lékaři a dvěma sestrám poděkoval, považuji za nutné Vás informovat o těchto Vašich profesionálních a vstřícných zaměstnancích. Patří jim mé velké uznání a poděkování.

J.S.


Poděkování řidiči

3.4.2023

Dobrý den,

ráda bych poděkovala touto cestou Vašemu zaměstnanci, řidiči, panu Miroslavu Orságovi. Před necelými dvěma týdny převážel k zákroku našeho pacienta. Situace se mírně zkomplikovala a během ošetření bylo vhodné pacienta nechat na převozovém lehátku z důvodu bolestí. Pan Orság ochotně vykomunikoval s kolegy z dispečinku uvolnění pro našeho pacienta, čehož si velmi vážíme, protože je jasné, jak jsou řidiči v dopoledních hodinách vytíženi.

Ještě jednou díky panu Orságovi i rozumným kolegům z dispečinku.

M.C., staniční sestra, Hospic sv. Lukáše


Zdravotnickému personálu

31.3.2023

Jsem velice spokojená s léčením, děkuji celému zdravotnickému personálu o zásluhu na mém zdraví. Lékaři dobří, sestřičky šikovné a úslužné.

I.R.


Odběrové místnosti OKBH

13.3.2023

Ráda bych touto cestou poslala velkou pochvalu pracovnicím OKBH odběrové místnosti ve Vítkovicích. Ještě, než jsem si stačila pořádně přečíst své pořadové číslo, už mě zvaly dovnitř spolu s dalšími čekateli. Při odběru se pak se mnou starší sestřička rozpovídala o módě a já jsem úplně zapomněla, že absolvuji nějaký nepříjemný odběr. Celý tým pracoval jako orchestr – vše zapadalo, i přes velký počet pacientů odsýpalo, a navíc byly všechny dámy usměvavé a milé.

Děkuji za skvělou zkušenost.

L.D.


Očnímu oddělení

10.3.2023

Chci poděkovat paní primářce MUDr.Jana Juhászová a celému očnímu oddělení v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice za skvělou práci. Ochota, slušnost, úsměv a perfektně odvedená práce. Velké díky. Za mě vše bylo na 100 %. Jste příkladem pro ostatní oddělení.

Z.J.


Poděkování

1.3.2023

Pro Gastroenterologii 4.patro:

Chtěla bych poděkovat všem sestřičkám a lékařům (včetně paní uklízečky) za profesionální a lidský přístup při mé hospitalizaci na oddělení. Byli tam i nespokojení pacienti, ale sestřičky vše zvládaly s přehledem. Byla jsem spokojena s jejich přístupem. Všem patří dík za péči, kterou poskytují všem pacientům.

Pro diabetologickou a kardiologickou ambulanci:

Již delší dobu jsem pacientkou diabetologické ambulance. Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Mikuškové a sestřičce Novákové za poskytování vzorné péče a za jejich lidský přístup. Totéž chci vyjádřit pro kardiologickou ambulanci, zejména paní doktorce Puškašové a sestřičce Dreiseitelové.

Zdravím a děkuji za všechno. E.H.


Poděkování

25.2.2023

Chtěla bych tímto emailem poděkovat lékařům a sestrám na JIP a dětském oddělení za velmi vřelý a přátelský přístup, maximální péči a ochotu.

Nikdy jsem se nesetkala s tak milým, profesionálním personálem. Vyřiďte jim, prosím moje velké díky. Nikdy na ně nezapomene!

S pozdravem

Mgr. J.B. a syn Sebastian


Gastroenterologii

24.2.2023

Dobrý den,

byl jsem přijat jako pacient k provedení kolonoskopie s přípravou při hospitalizaci. Již na centrálním příjmu v 2.patře budovy G jsem se setkal s laskavým, ohleduplným a profesionálním zacházením Vašich zaměstnanců. To pokračovalo po přijetí na oddělní ve 4.patře po dobu přípravy. Vlídnost, laskavost, ohleduplnost a vysoká profesionalita lékařů, sester, sanitárních a ostatních zaměstnanců, se kterými jsem se setkal při pro mě, i choulostivých vyprazdňovacích záležitostech ve mě zanechala úctu.

O den později v 11.00 hod.  jsem byl převezen k výkonu kolonoskopie, kde mě přivítala paní doktorka se dvěma spolupracovnicemi na vyšetření, které již dobře znám, mám ho potřetí v dvouletém cyklu. Vyšetření probíhalo v lidském režimu výše již uvedeném s nálezem a výkonem. Následující den jsem byl propuštěn domů.

Vzhledem k tomu, že Vám píšu z knihovny, z internetu pro veřejnost, obracím se na Vás zároveň s prosbou o seznámení s mým poděkováním vedení nemocnice.

Ještě jednou děkuji, přeji všem ve Vítkovické nemocnici pracovní úspěchy a spokojené pacienty.

S pozdravem Ing. M.K.


Gastroenterologii

19.2.2023

Dobrý den,

jsem byla ve Vaší nemocnici na kolonoskopickém vyšetření. Chtěla jsem Vám říci, že s tak chápavým a vřelým přístupem k pacientovi jsem se již dlouho nesetkala. Všichni byli naprosto úžasní a vstřícní a chtěla bych jim velmi poděkovat. Po dlouhé době jsem se cítila jako člověk, o kterého někdo opravdu chce pečovat a děkuji, že mi pomohli citlivě zvládnout toto nepříjemné vyšetření.

Opravdu, od recepce přes sestřičky až po lékaře byli všichni velmi příjemní.

M.H.


Oddělením chirurgie, anestezie a JIP

15.2.2023

Dobrý den,
30.1.2023 jsem byla u Vás na operaci varixu, ke konci operace se to zvrtlo, kde lékaři bojovali o můj život. Touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem lékařům, sestřičkám z oddělení chirurgie, anestezie, JIPU za profesionální a laskavý přístup po čas mé hospitalizace.

Velmi si Vaše práce vážím a přeji Vám mnoho úspěchu v práci i osobním životě.

A.S.


Neurologii

14.2.2023

Chtěla bych touto formou poděkovat panu MUDr. Jakubovi Mazúchovi a jeho kolektivu z neurologického oddělení, který dnes ráno vyšetřoval mého manžela a MUDr. Mazúchovi za informace, které mi poskytl. Velmi citlivý přístup k pacientovi i ke mně.

Stejně tak bych chtěla poděkovat posádce RZ, která ráno manžela odvážela do nemocnice i RZP1-139, která večer přijela a manžela znova vyšetřila.

Děkuji V.K.


Mamologii

13.2.2023

Dobrý den,
10.2.2023 jsem byla na biopsii na mamologickém UZ. Ač jsou pracovnice recepce zahlceny počtem pacientek, jsou velice milé a vstřícné. Děkuji zdravotní sestřičce na UZ, která byla empatická a lidská a byla mi v průběhu vyšetření, kterého jsem se velmi bála, psychickou oporou. Děkuji také lékařům, kteří se mnou v průběhu výkonu jednali s respektem.

L.V.


Porodnici

13.2.2023

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za péči u mého porodu, který byl 19.1.2023 ve večerních hodinách. Jsem moc ráda za to, že jsem si vybrala zrovna Vaši porodnici!

Musím nejvíce pochválit paní porodní asistentku Nikol, která se o mě starala a pomáhala mi celou dobu u porodu. Bez ní bych to tak jednoduše nezvládla. Jde vidět, že své práci rozumí, a hlavně ji baví. Samozřejmě děkuji celému novorozeneckému odděleni! Všichni byli moc milí, a hlavně nápomocni. Druhé miminko už neplánujeme, ale kdybych rodila podruhé, Vaše porodnice by byla jasná volba!

Využila jsem i Vaši službu porodní asistentky, která za mnou dojela přímo domů. Moc chválím tento nápad! Myslím, že hodně maminkám to pomůže a dodá jistotu tak, jako mě paní Vlaďka, byla více než úžasná! Ukázala vše a vysvětlila vše na co jsem se zeptala.

Takže ještě jednou moc děkuji a přeji Vám plno spokojených maminek.


Očnímu oddělení

20.1.2023

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní primářce J.Juhászové a celému týmu očního oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice.
Podstoupila jsem u vás operaci katarakty, kdy mi byla voperována multifokální čočka.
S operací jsem velmi spokojená a všem, kteří ji také potřebují velmi doporučuji zdejší pracoviště.
Kromě profesionality oceňuji vstřícnost a empatii v přístupu k pacientovi při dotazech k operaci a výběru čočky.
Špičková péče.


S pozdravem M.S.


Chirurgii

3.1.2023

Dobrý den, chtěla bych poslat poděkování na cévní chirurgické oddělení, kde jsem byla na operaci varixů. Děkuji všem lékařům a sestřičkám na operačním sále za profesionální výkon, měla jsem šílený strach a dobře vše dopadlo. Rovněž posílám poděkování na lůžkovou část ve 4. patře, oddělení B, kde opravdu ve dne v noci sestřičky milé a laskavé.

Mám ještě druhou nohu bolavou, tak to už půjdu klidnější.

Jste skvělí, ještě jednou dííííky.

S pozdravem.

J.L.,


Porodnici

1.1.2023

Dobrý den,

s prvním dnem nového roku bych Vám chtěla poděkovat za péči, se kterou jste se staraly o mě a mého syna, kterého jste mi pomohly přivést na svět 12. října 2022. Právě i díky tomu se stal uplynulý rok 2022 tím nejkrásnějším v mém dosavadním životě.

Chtěla bych poděkovat nejen laskavé a šikovné paní doktorce Karle Špačkové, ale také veškerým slečnám/paním porodním asistentkám, které se u mě vystřídaly a byly mi po celou dobu porodu opravdovou oporou, a to natolik, že v mých očích energie, se kterou se o mě staraly, převyšovala jakkoli vysoko nastavenou laťku pracovních povinností. Bohužel neznám jejich jména, přesto jsem jim velmi vděčná.

Chtěla bych vyjádřit své poděkování také všem sestřičkám a pomocnému personálu z novorozeneckého oddělení a oddělení šestinedělí. Všechny pracující ženy tu byly tolik nápomocné, vřelé a citlivé! Jejich úsměvy a laskavost hřála při řešení jakýchkoliv potíží, od vizit, po náhlá prosebná noční volání s žádostí o pomoc. Stejně tak hřály milé tváře personálu v jídelně. Díky Vám všem byl každý den pobytu v nemocnici s novorozeným miminkem dnem šťastným...

Určitě si toho jste vědomy, přesto bych však chtěla vyzdvihnout, jak důležitou roli Vy všechny v těchto nádherných, ale i těžkých chvílích maminek hrajete, a jak zůstanete v jejich myslích důležitou součástí celého porodu a prvních dnů šestinedělí po celý život. A nezůstanou-li v paměti přímo Vaše tváře, pak minimálně ty pěkné pocity, které se díky Vám v ženách usídlí.

Myslím, že dokud žena neporodí dítě, nemá ani tušení, jak moc intimním situacím bude muset čelit. Přesto díky laskavosti, neuvěřitelné lidskosti a empatii všech zaměstnanců porodnice Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice, se kterými jsem měla tu čest se setkat, se nejen den porodu, ale celých těch 6 dní, propsalo do mé paměti jako ty nejkrásnější dny, které jsem zažila, které už nezapomenu a které zůstanou obaleny hřejivým pocitem u srdce a aurou útulnosti.

Pokaždé, když míjíme budovu porodnice, zabloudí můj pohled do okna pokoje, ve kterém jde z cesty vidět ona lampička s hlavou králíčka, kde jsem byla, a zalije mě pocit štěstí.

I kdyby měl tento email dalších sto odstavců, nedokážu dostatečně vyjádřit, jak moc jsme Vám vděční.

Mějte krásný nový rok, ve kterém můžete i nadále uplatňovat Vaši kouzelnou schopnost dělat i letošním maminkám ten rok jedním z nejnádhernějších v jejich životě.

Přepošlete toto poděkování prosím všem týmům, kterých se týká.

Se srdečným pozdravem.

D. a A. K. s rodinou


Rehabilitačnímu oddělení

29.12.2022

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat paní primářce MUDr. Janě Štverákové za její profesionální péči. Díky její péči a doporučení mi byla stanovena diagnóza, která byla příčinou mých bolestí. Rovněž bych ráda poděkovala i celému týmu rehabilitačního oddělení za jejich odbornou péči, kterou poskytovali vždy s úsměvem.

Přeji mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem

P.P.


Gastroenterologii

22.12.2022

Byla jsem spokojená s veškerým personálem gastroenterologického oddělení.

M.N.


Gastroenterologii

22.12.2022

Byl jsem hospitalizován 6 dnů na gastroenterologickém oddělení. Hned po přijetí to pro mě nebylo vůbec jednoduché, jak fyzicky, tak psychicky. V nemocnici jsem ležel poprvé a nevěděl jsem, co čekat.

Ale hned druhý den jsem byl mile překvapen, a to skvělým přístupem a starostlivostí všech zde přítomných, od lékařů přes sestry a ošetřovatelky až po paní uklízečky.

Byl jsem maximálně spokojen se vším zde na gastroenterologii.

J.V.


Interní oddělení

19.12.2022

Dobrý den.

Chtěl bych poděkovat kolektivu lůžkového interního oddělení za příkladnou péči o moji osobu při ošetření cév pravé nohy. Zvláště MUDr. Jaroslavu Krátkému při problematickém zavádění sondy a maximální trpělivosti a odbornosti při této činnosti.

K nadcházejícím Vánočním svátkům a do Nového roku hodně zdravíčka, pracovních úspěchů přeje všem zúčastněným

M.K


Neurologickému oddělení

17.12.2022

Dobrý den,

Chtěl bych tímto poděkovat primáři MUDr. Danielovi Václavíkovi a všem lékařům a sestřičkám neurologického oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice, kteří mi zachránili život a vzorně se o mě starali po celou dobu pobytu na oddělení JIP.

Taktéž patří dík výjezdovým záchranářům, kteří mi věnovali péči po celou dobu jízdy až do nemocnice.

S pozdravem.

J.M.


Gynekologicko - porodnickému oddělení

11.12.2022

Vážený týme porodní i šestinedělní,

Dne 22.11.2022 jsem si u Vás porodila krásnou holčičku. Je to již druhé dítě, které jsem přivedla na svět u vás v porodnici, v srdci Ostravy.

Děkuji za skvělou práci porodní asistence paní Nikole Proškové, paní doktorce Veronice Byrtusové za citlivý a profesionální přístup a celému vašemu týmu za péči.

R.CH.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

7.12.2022

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat celému gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice za neskutečnou péči během porodu a po porodu. Musím říct, že mám nádherné vzpomínky na toto období. Nenarazila jsem na jediného zaměstnance, který by nebyl profesionální a lidský.  Všichni se ke mně chovali empaticky jako k prvorodičce a měli se mnou svatou trpělivost. Ve dne v noci jsem se na ně mohla kdykoliv obrátit a vždy mi ochotně pomohli.

Zaměstnancům na porodním sále děkuji za velikou podporu během porodu a také po porodu na pooperačním pokoji. I přesto, že šlo o akutní císařský řez, tak to proběhlo v krásné a pohodové atmosféře pro mě. Všichni byli moc milí a snažili se mě uklidnit. Především děkuji za to, že vše dobře dopadlo a já i dcera jsme v pořádku. Také děkuji za podporu po zákroku. Díky podpoře sester a doktorů jsem se opět postavila po zákroku na nohy.

Zaměstnancům na oddělení šestinedělí (novorozenecké a dětské oddělení) děkuji za nadstandardní péči ohledně kojení. Musím říct, že díky sestrám jsem se nádherně bez problému rozkojila jako prvorodička po císařském řezu.  Volala jsem si je skoro ke každému kojení a opravdu vždy mi ochotně pomohly. Ani jednou jsem se za celou dobu necítila, že obtěžuji, ba naopak. Dále děkuji za cenné rady a ukázky ohledně přebalování, koupání, manipulace atd. Vždy mi všichni zodpověděli mé dotazy a poradili.

Musím podotknout, že díky sestrám na oddělení šestinedělí jsem domů odcházela sebejistá ohledně kojení a starosti o dceru. Velmi mile mě překvapila i péče po porodu, kdy cca 4 týdny od porodu mi volala sestra z dětského oddělení a ptala se na kojení. Hovor mě moc potěšil a opět sestra zodpověděla všechny mé dotazy a velmi mi poradila ohledně kojení. Proto jsem velmi ráda za linku ohledně laktačního poradenství, na kterou se mohu kdykoliv obrátit!

Samozřejmě všem zaměstnancům také děkuji za péči o dceru, jde vidět, že je práce s novorozenci baví.

Děkuji za vše. Díky těmto lidem byl porod a období po porodu krásné. Na tuto nemocnici mám krásné vzpomínky. Určitě budu doporučovat porodnici dále a do budoucna bych šla rodit znovu tady.

S pozdravem,
D.B. s dcerou


Gynekologicko - porodnickému oddělení

7.12.2022

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat celému gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnie AGEL Ostrava-Vítkovice za neskutečnou péči během porodu a po porodu. Musím říct, že mám nádherné vzpomínky na toto období. Nenarazila jsem na jediného zaměstnance, který by nebyl profesionální a lidský.  Všichni se ke mně chovali empaticky jako k prvorodičce a měli se mnou svatou trpělivost. Ve dne v noci jsem se na ně mohla kdykoliv obrátit a vždy mi ochotně pomohli.

Zaměstnancům na porodním sále děkuji za velikou podporu během porodu a také po porodu na pooperačním pokoji. I přesto, že šlo o akutní císařský řez, tak to proběhlo v krásné a pohodové atmosféře pro mě. Všichni byli moc milí a snažili se mě uklidnit. Především děkuji za to, že vše dobře dopadlo a já i dcera jsme v pořádku. Také děkuji za podporu po zákroku. Díky podpoře sester a doktorů jsem se opět postavila po zákroku na nohy.

Zaměstnancům na oddělení šestinedělí (novorozenecké a dětské oddělení) děkuji za nadstandardní péči ohledně kojení. Musím říct, že díky sestrám jsem se nádherně bez problému rozkojila jako prvorodička po císařském řezu.  Volala jsem si je skoro ke každému kojení a opravdu vždy mi ochotně pomohly. Ani jednou jsem se za celou dobu necítila, že obtěžuji, ba naopak. Dále děkuji za cenné rady a ukázky ohledně přebalování, koupání, manipulace atd. Vždy mi všichni zodpověděli mé dotazy a poradili.

Musím podotknout, že díky sestrám na oddělení šestinedělí jsem domů odcházela sebejistá ohledně kojení a starosti o dceru. Velmi mile mě překvapila i péče po porodu, kdy cca 4 týdny od porodu mi volala sestra z dětského oddělení a ptala se na kojení. Hovor mě moc potěšil a opět sestra zodpověděla všechny mé dotazy a velmi mi poradila ohledně kojení. Proto jsem velmi ráda za linku ohledně laktačního poradenství, na kterou se mohu kdykoliv obrátit!

Samozřejmě všem zaměstnancům také děkuji za péči o dceru, jde vidět, že je práce s novorozenci baví.

Děkuji za vše. Díky těmto lidem byl porod a období po porodu krásné. Na tuto nemocnici mám krásné vzpomínky. Určitě budu doporučovat porodnici dále a do budoucna bych šla rodit znovu tady.

S pozdravem,

D.B. s dcerou 


Nemocnici

6.12.2022

Dobrý den,

před rokem jsem byla odeslána ze Silesia Medical do mamologické ambulance Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice z důvodu karcinomu prsu. Hned proběhlo lékařské konsilium a byla naplánována operace na 12.1.2022. Sice musely být provedeny hned i dva pooperační zákroky, ale asi se to stává. Ozářky jsem absolvovala na onkologickém oddělení v Novém Jičíně. Nyní jsem vedena jako pacientka v onkologické ambulanci ve Vítkovicích. Dnes jsem ukončila procedury na rehabilitačním oddělení vítkovické nemocnice.

Chci vyjádřit poděkování za mou roční léčbu ve vašich zařízeních. V celém léčebném procesu je systém, vše je dodrženo, všichni zaměstnanci jsou ochotní specialisté.

Přeji vám hodně úspěchů a spokojených pacientů.

Srdečně.

J.Č.


Gynekologicko - porodnické oddělení

26.11.2022

Ráda bych touto formou poděkovala za příkladnou péči před i po operaci, kterou jsem na tomto oddělení absolvovala 21.11.2022. Velké poděkování patří nejen paní doktorce, která mne operovala, ale i všem lékařům, zdravotním sestřičkám a všem ostatním zaměstnancům, kteří se o pacientky, mnohdy vystresované z toho, co je čeká, starají s laskavostí po celou dobu hospitalizace. Byla to na tomto oddělení moje druhá operace po sedmi letech, již při nástupu jsem věděla, že bude o mne, stejně tak, jako o všechny pacientky, dobře postaráno prakticky 24 hodin denně. Velmi si vážím práce všech zdravotníků na tomto oddělení a moc jim děkuji.

S hlubokou úctou 

E.H.


Poděkování

16.11.2022

Dobrý den, dne 16.11.2022 jsem podstoupila ve Vaší nemocnici, na oddělení endoskopie – kolonoskopie v celkové anestezii. Moc ráda bych touto cestou z celého srdce poděkovala celému personálu, který o mě pečoval, jak z oddělení endoskopie, tak z oddělení anestezie. Velmi si vážím profesionálního, láskyplného a citlivého přístupu nejen ke mně, ale také k ostatním pacientům.

Přeji všem těmto milým lidem pevné zdraví a ať se jim dobře daří. Ještě jednou DĚKUJI.

S úctou, P.V.


MUDr. Ivovi Górnisiewiczovi

15.11.2022

Rád bych touto cestou vyjádřit díky panu doktorovi MUDr. Ivovi Górnisiewiczovi (ORL) za jeho profesionalitu a velice vstřícný přístup při vyšetření.

M.T.


Dětskému oddělení

11.11.2022

Vážený pane řediteli,

dovolte, abych touto cestou poděkovala dětskému lůžkovému oddělení vaší nemocnice, na kterém byla 3 dny hospitalizovaná má dcera. Byli jsme moc spokojeni s přístupem a chováním všech zaměstnanců lůžkového oddělení, od sanitářů po lékaře. Také přítomnost paní učitelky v dopoledních hodinách a pracovnic neziskové organizace, které si přišly s dětmi hrát byly velice příjemným a nečekaným zpestřením. Přestože tam byla dcera jen 3 dny, odnesla si spoustu nových zážitků a pocit, že pobytu v nemocnici se nemusí bát.

Nesmím také zapomenout poděkovat také sestřičkám a MUDr. Plurové z dětské gastroenterologické ambulance, jejichž přístup je velice profesionální a lidský.

Ještě jednou moc děkujeme.

Z.S.


Internímu (gastroenterologickému) oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

8.11.2022

Děkuji za vzornou péči na gastro oddělení a vstřícné jednání veškerého personálu. Je krásné vidět a setkávat se s lidmi, kteří svou lidskost nepředstírali. Přeji všem krásné Vánoce a hodně pohody a zdraví. Měla bych jen poznámku, že jsem spokojená s dobrou a chutnou stravou, jen bychom my plnoletí mohli dostávat menší porce, již toho tolik nesníme.

Lituji všechny, jak jsou zahrnováni papírováním, vše se musí odsouhlasit a podepisovat, škoda papíru.

S díky za vše R.M.


Iktovému centru

4.11.2022

Vážení,

jménem celé naší rodiny Vám děkuji za péči o naši maminku paní Boženu, roč. 1941 na iktovém centru. Byla poprvé hospitalizovaná v roce 2018, kdy jste jí věnovali další více jak čtyři roky života, plného aktivního pohybu, drobné práce i odpočinku v kruhu svých blízkých. Letos 15. října ji postihla mozková mrtvice podruhé, tentokrát v plné síle. Přesto se jí lékaři i ošetřující personál věnovali s odbornou péčí a zejména s citlivým a lidským přístupem. Oceňujeme také vysokou úroveň naší informovanosti o zdravotním stavu maminky a realistické posouzení dalších možností. Děkujeme také za přístup lékařů, kteří si pro nás příbuzné vždy našli alespoň chvilku času ke konzultaci.

Jsme hrdi na to, že je u v naši zemi zdravotní péče na tak vysoké úrovni.

S úctou za celou rodinu

Ing. V.K.


Oddělení léče o zažívací trakt, primář MUDr. Petr Fojtík, PhD.

1.11.2022

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat personálu oddělení pana primáře MUDr. Fojtíka. Dnes jsem absolvovala kolonoskopii, které jsem se velice obávala. Ale hned na recepci mne uklidnila velice milá, sympatická sestřička a rovněž interiér oddělení – pěkný, čistý, friendly k pacientům. Pana primáře znám léta, jsem jeho pacientka ještě z dob, kdy působil v MNO. Vytvořil opravdu výborné, přátelské, odborně zdatné oddělení.

Zvláštní poděkování patří paní Dagmar Pavliskové, která se stará o pacienty po zákroku. Milá, empatická, vstřícná, ochotně odpovídala na moje otázky, odbornice a člověk na pravém místě. Děkuji všem, s nimiž jsem se dnes potkala.

Přeji, aby oddělení i nadále zůstávalo přátelským a otevřeným pro lidi.

S úctou k Váši práci

S.Š.


Chirurgii B

10.10.2022

Dobrý den.

Rád bych poděkoval Vaší nemocnici, přímo chirurgii 4.patro chirurgie B za příkladnou péči všem lékařům a sestřičkám.

Byl jsem velice spokojen za milý a profesionální přístup vašich zaměstnanců.

Přeji Vám hodně úspěchů v práci, osobním životě a mnoho spokojených pacientů.

Se srdečným pozdravem M.P. z Havířova


Neurologii

6.10.2022

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala personálu neurologického oddělení a ambulancí pod vedením vrchní sestry Evy Haxhy za lidský, profesionální a empatický přístup k pacientům a skvělou péči o ně. Také bych chtěla vyjádřit vděk panu doktorovi Denisi Cimermanovi za to, že nejenže léčí můj zdravotní problém s páteří, ale hledá jeho příčinu.

Přeji celému oddělení hodně štěstí, úspěchů v oboru, a hlavně pevné zdraví.

P.W.,


Oddělení centra péče o matku a dítě

19.9.2022

Tímto bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a lékařům, kteří byli se mnou u porodu našeho prvního dítěte, dcerky M. Všichni byli moc milí a příjemní. Uměli poradit, všechno vždy vysvětlili.

H.O.


Určeno pro oddělení Chirurgie

15.9.2022

Dne 8.9. jsem byla ve vaší nemocnici hospitalizovaná s akutním zánětem slepého střeva a týž den jsem podstoupila i operaci. Chtěla bych moc poděkovat celému personálu oddělení Chirurgie (lékařům, zdravotním sestřičkám a ošetřovatelkám). Byla jsem mile překvapena trpělivým, milým a vstřícným přístupem jak na ambulanci při příjmu, tak i na operačním sále a lůžkovém oddělení B.

Vám všem patří velký dík a poklona před vaší nelehkou a záslužnou prací.

I.M.


Neurologickému lůžkovému oddělení

22.8.2022

Mockrát děkujeme za skvělou a obětavou péči o maminku. Díky Vám se zde cítí velmi spokojeně. Velice si vážíme Vašeho přístupu a tolerance.

Jste báječní.

Rodina S. s maminkou


Rehabilitaci

16.8.2022

Pěkný den paní Paskudová,

ráda bych vám poděkovala za pomoc, za setkání s rehabilitační pracovnicí Barbarou Baszczynskou při péči o mou maminku, která leží na oddělení následné péče. Maminka potřebuje pomoc, aby se znovu postavila na nohy, ne intenzívní, náročnou rehabilitační léčbu, ale podpůrnou, aby zase chodila jako před příjezdem do nemocnice. A právě slečna Barbara je příkladem toho cenného, co v nemocnici máte. Její přístup, slovní podpora, pochvala a hlavně zájem o pacienty je ten nejcennější dar. Dokáže vykouzlit úsměv na tváři, a to je už velká pomoc, pokrok v léčbě. Vyřiďte ji prosím mou pochvalu a zároveň předejte mé poděkování na vedení nemocnice, že slečna Barbara je nejen po profesní stránce, ale zároveň i lidské stránce, člověk na svém místě a zaslouží si Vaši podporu, Vaše ocenění, aby ji práce dál bavila a naplňovala.

Maminku máme jen jednu, celý život se o nás stará, zaslouží si taky péči o sebe a důstojné stáří, aby si život dále užívala v rámci možností, nejen přežívala. Věřím, že ke zlepšení stavu dojde, i když není schopna zvládnout intenzívní celodenní rehabilitační program.

Děkuji Vám všem za pomoc a péči a přeji i vám jen krásné okamžiky v životě.

M.F., dcera


Centrum péče o zažívací trakt Primář MUDr. Petr Fojtík, Ph.D.

4.7.2022

Vážený pane primáři,

já s pokorou a srdcem na dlani píšu tuto pochvalu.

Byla jsem na Vašem oddělení hospitalizovaná pro kolonoskopický výkon. Všichni Vaši zdravotníci byli milí a úžasně úslužní. Všude čistota, příjemné prostředí. Lékař a sestřičky na kolonoskopii vnesli do mé duše klid a velkou pokoru k jejich práci. Byli moc milí a tímto jim moc děkuji.

Následně na oddělení, kde jsem ležela, mi utkvěl v paměti mladý pan sanitář Martin, s ním vešlo slunce do pokoje, empatie, ochota, hezká slova k nám seniorům.

I v případě „kalamity“ – ručičku nahoru, sluníčko, pomozte mi – překrásný přístup k nám seniorům, kteří jsou šťastní za každé hezké slovo.

Ale i ostatní byli profesionální.

Děkuji moji ošetřující lékařce MUDr. Vaškové za hezký přístup (pozdrav, představení se – není všude samozřejmost).

Jídlo bylo chutné a teplé.

Pane primáři buďte pyšný na své zaměstnance. Jste skvělé oddělení.

Ještě jednou velké poděkování a hodně úspěchů ve Vaši práci i osobním životě Vám a všem Vašim zaměstnancům.

J.K.


Nemocnici

14.6.2022

Dne 24.5.2022 jsem u Vás na chirurgickém oddělení podstoupila zákrok. Chci poděkovat za krásný lidský a profesionální přístup. Zvolit si Vaší nemocnici, byla správná volba.

Děkuji I.L.


Oddělení ARO

13.6.2022

Dobrý den,

ráda bych touto cestou podělovala lékařům a sestřičkám na oddělení ARO, kteří se ve dnech ve dnech 8.-9.2022 starali o mého otce, u kterého se naprosto neočekávaně zhoršil zdravotní stav a během 2 dnů byl uveden do umělého spánku a zemřel.

Perfektní péče a ohleduplná komunikace s námi jako s rodinou i s mým otcem mne opravdu velmi mile překvapila. Ačkoliv byl otec v bezvědomí, sestřička p. Petra Šafaříková na něj při manipulaci s lůžkem mluvila, zeptala se mě, co rád sledoval v televizi s tím, že mu po našem odchodu pustí sportovní kanál. Otec byl učesaný, pečlivě umytý, přikrytý přikrývkou,…

Primář MUDr. Tomáš Málek byl při komunikaci s námi naprosto ohleduplný a trpělivý, zodpověděl všechny naše dotazy, nechal nás, ať se s otcem rozloučíme, ačkoliv nás přijelo více, všichni byli vstřícní a úžasní.

Po úmrtí otce s námi dokumenty vyřizovala sestřička p. Pavla Piskořová, která byla rovněž úžasná, trpělivá, milá, na vše nám trpělivě odpovídala.

Ještě dnes mne opravdu péče celého oddělení o otce i o nás dojímá a díky kolektivu ARO jsme se s mým otcem, který zemřel pro nás naprosto neočekávaně, rozloučili důstojně, v příjemném prostředí, v naprostém klidu a pohodě.

Chápu, že pro lékaře a sestřičky je jejich práce rutina, kterou si nemohou zcela pouštět do svých životů, a o to víc děkuji všem výš uvedeným, kteří se k nám takto úžasně chovali.

Jste skvělí a děkujeme.

R.G.


Týmu gynekologie

12.6.2022

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu gynekologického oddělení za úžasnou péči.

Pobyt ve Vaší nemocnici konkrétně na Vašem oddělení byl velmi příjemný a pohodový. Vždy usměvavé sestřičky a báječní lékaři. Mé osobní poděkování patří paní doktorce Tomanové.

Všem Vám přeji mnoho spokojených a uzdravených pacientek ale také mnoho sil a úspěchů ve Vaší práci.

Ještě jednou děkuji.

D.J.


Sestře Kužmové

10.6.2022

Chtěla bych moc poděkovat sestřičce Monice Kužmové z gynekologicko-porodnického oddělení za dnešní obětavou a laskavou péči.

J.P.


Neurologii

3.6.2022

Děkuji všem lékařům a celého personálů neurologického oddělení a neurologie JIP za laskavou péči při mé hospitalizaci. Zvláštní dík MUDr. Ondřeji Pavlíkovi.

Děkuji J.M.


Gynekologicko-porodnické oddělení

30.5.2022

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit svou velkou pochvalu a vděčnost paní doktorce MUDr. Ivaně Semerádové, Ph.D., která mě operovala.  Je to anděl. Anděl s lidským přístupem k pacientům. Paní doktorka byla velice hodná, laskavá, milá, ochotná a příjemná. Je to ÚŽASNÝ ČLOVĚK.

Nemohu také zapomenout na vždy veselé a příjemné sestřičky na Vašem oddělení, jsou zlaté. Díky takovému zdravotnímu personálu byl pobyt ve Vaší nemocnici velmi příjemný.

Moc, moc Vám všem děkuji.

K.P.


Gastroenterologické oddělení

30.5.2022

Vážení,

předem mých pár řádků Vás zdravím. Byla jsem u Vás hospitalizovaná pár dní. Byla jsem moc spokojená s Vašim personálem, s perfektním přístupem k pacientům. Poděkování patří i praktikantům, kteří mi poskytovali perfektní péči.

Děkuji za péči, ať se Vám daří i nadále a vracíte pacientům zdraví.

S pozdravem H.B.


Velké poděkování

22.4.2022

Chtěla bych moc poděkovat sestřičce Radmile Kapsové za tu nejlepší péči, kterou věnovala nejen mně, ale i dalším dvěma pacientkám, které jsme byly v pátek na ambulantním zákroku. S úsměvem a velkou starostlivostí mě zbavila strachu a stresu a postarala se o to, že jsem se cítila komfortně a bezpečně.

Poděkování patří také paní doktorce Semerádové a celému týmu porodnicko-gynekologického oddělení za profesionální a empatický přístup k pacientovi.

Přeji Vám hodně spokojených, a hlavně uzdravených pacientů.

R.T.


Oddělením COVID

17.4.2022

Dobrý den,

chtěla bych velmi poděkovat lékařům i sestrám na všech jednotkách COVID-JIP, dále pak na interním odd. a odd. následné péče

Manžel byl hospitalizován 23.prosince 2021 a vrátil se domů 14.dubna 2022

V této době mu byla na všech jmenovaných odděleních poskytnutá perfektní péče i když jeho stav byl velmi vážný, až kritický.

Všichni lékaři i sestřičky, byli velmi empatičtí, vstřícní i ke mně, kdy jsem, zejména na JIP jednotky volala pro info denně, nikdy jsem nebyla odmítnutá

Stejná, velmi dobrá péče mu byla poskytnutá na odd. následné péče, včetně rehabilitačních sester.

Manžel se vrátil domů soběstačný a sám velmi spokojený s přístupem lékařů, sester i dalších zdravotníku.

Ještě jednou chceme poděkovat za velmi obětavou péči o jeho zdraví, o jeho život a obdivujeme s jakou péči a starostlivost jsme se ve vaši nemocnici setkali v této i pro vás nelehké době.

Děkujeme manžele I. a Z.T.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

13.4.2022

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. P. Vaškovi, který mě operoval, za jeho přístup k pacientkám. Je vidět, že jeho povolání je jeho posláním.

Moje děkuji patří i celému odděleni Gynekologicko-porodnickému. Za celou dobu své hospitalizace jsem nenarazila na negativního člověka, všichni byli usměvaví a vstřícní.

S úctou Ž.


Poděkování

10.4.2022

Dobry den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce Poláškové K. a sestřičce Kapsové R. z příjmové ambulance za jejich laskavý a vstřícný přistup, vše v klidu vysvětlí a poradí, a pak i všem sestřičkám a lékařům na gynekologickém odděleni a anesteziologické ambulanci (vyplňováni dotazníku, odběr krve atd.) ze dne 07.04.2022

Moc za vše děkuji. L.P.


Porodnici

8.4.2022

Dobrý den,

ráda bych touto formou ještě jednou velice poděkovala za úžasný přístup k mé osobě v rámci realizace ambulantního porodu ve Vaší nemocnici.

Snažila jsem se osobně poděkovat Všem oddělením při propuštění, ale ráda bych ještě takto poděkovala dodatečně těm, se kterými jsem se již nepotkala.

Velice ještě jednou děkuji paní doktorce Michálkové, že semnou nejprve obsáhle komunikovala elektronicky a pak velice lidsky a profesionálně semnou ještě promlouvala na oddělení šestinedělí.

A pro mě nejdůležitějším osobám, které se o mě v roce 2019 a nyní staraly, a to paní Hrůzové a Majdyšové, a také paní Proškové, protože díky ní jsem měla Vaši nemocnici jako jasnou volbu už v r. 2019.

Také děkuji Všem lékařům, sestřičkám, všichni jste vůči mně byli velice hodní a vstřícní, a to i přes to, že jste měli rozdílné názory na ambulantní porod, což je naprosto pochopitelné díky praxi a znalostem, které máte, všichni jste opravdu profesionálové na svém místě.

I když na porodním říkají, nikdy neříkej nikdy, jsem ráda, že mám dvě krásné a zdravé děti a Vaši nemocnici budu dále jen a jen doporučovat a pět na Vás všechnu chválu.

Přeji Vám všem jen to nejlepší a opravdu moc děkuji.

D.W.


Gynekologii

22.3.2022

Dobrý den.

Moc bych chtěla poděkovat za péči, kterou jsem na gynekologickém oddělení dostala. Všem sestřičkám, které se o mně staraly na pooperačním oddělení a největší poděkování patří MUDr. Špačkové, která mně operovala a samotná pooperační péče byla naprosto perfektní. Paní doktorka je velice milá a přátelská.

Moc si toho vážím. A ještě jednou moc děkuji.

Děkuji a přeji hezký den.

 A.S.


Očkovacímu centru

18.3.2022

Dobrý den,

dne 9.2.2022 jsem doprovodila svou maminku na očkování. Po mnoha nemilých zkušenostech z jiných nemocnic jsem byla velice mile překvapená a potěšena z jednání vašeho personálu. Sestřička p. Staňková byla velice milá a příjemná. Vše nám vysvětlila a pomohla se všemi záležitostmi ohledně papírování a vyplňování. Velice děkuji za její ochotu.

Musím zmínit ještě sestřičku p. Grešakovou, která během čekání dokázala velice bystře a šikovně vyřešit nemilou situaci v čekárně. Nevěřila bych, že se návštěva stane příjemná a my odejdeme v klidu, že jsme nebyli něčí přítěží.

Ještě jednou děkuji, že jsem mohly být zrovna u vás. Přála bych vám ať máte spoustu takový sester v nemocnici, z jakými jsme měli tu čest potkat se my.

Přeji vám hezké dny plné pohody.

R.S.


Personálu nemocnice

18.3.2022

Dobrý den,

nikdy nepíšu žádné recenze ani vyjádření, ale teď jsem si řekl, že když každý nadává na české zdravotnictví, tak něco napíši, protože můžu srovnávat, žiji v Anglii.

Na Vaši nemocnici můžu říct jen jedno, a to že jsem maximálně spokojený. Ležím na interně a personál je naprosto perfektní. Byl jsem i na dialýze, a tak příjemný a obětavý personál jsem ještě neviděl. O tom, že máte samé krásné sestřičky ani mluvit nebudu.

Tímto vám všem moc děkuji a ať máte hodně spokojených pacientů.

P.C.


Poděkování DZS

4.3.2022

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu kolektivu, zaměstnancům.

Dcera je po transplantaci kostní dřeně v Praze-Motol 12/2021, kde jsme pak museli jezdit na pravidelné kontroly na ambulanci. Ze začátku kontroly byly i 2x týdně, stav se zlepšoval i zhoršoval, někdy jsem obtěžovala o vaši přepravu neplánovaně i o víkendu.

Vaši zaměstnanci, nám ale vždy s ochotou vyšli vstříc. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala Vaši společnost. Sanita byla vždy čisťounká, připravená a řidiči na čas připraveni.

Dcera již nemá nárok na přepravu sanitou, takže bych chtěla moc, moc poděkovat nejen dispečinku, paní V., panu H., ale samozřejmě i všem ostatním.

S pozdravem krásného dne a pocitem, že děláte záslužnou práci. 

B.R.


Poděkování

1.3.2022

Dobrý den, pane řediteli,

ráda bych Vás touto cestou chtěla informovat, ale hlavně moc a moc poděkovat a zároveň seznámit Vás naprosto úžasnou, skvělou, příjemnou a stále se usmívající zdravotní sestřičkou – profesionálkou na vašem Neurologickém oddělení, infuzním stacionáři paní Marcelkou Lištvánovou.

Tohoto "ANDĚLA" pane řediteli, máte ve své nemocnici a věřím, že Vám paní Lištvánovou mohou ostatní oddělení, ale i jiné nemocnice jen závidět.
Její profesionalita a přístup ke každému pacientovi je na velmi vysoké odborné úrovni. Kéž by naše zdravotnictví mělo více takových erudovaných zaměstnanců. Gratuluji Vám :-)
Ještě jednou moc a moc děkuji nejen za sebe, ale i za manžela zdravotní sestřičce paní Marcelce Lištvánové.

Ing. P.K.


Gynekologicko – porodnické oddělení, gynekologie lůžka

23.2.2022

Vážený pane řediteli,
chtěla bych vyjádřit svou velkou pochvalu a poděkování celému kolektivu Vašeho gynekologicko-porodnického oddělení v čele s primářkou MUDr. Ivanou Lukáčovou.
Ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům, zdravotním sestřičkám a dalšímu zdravotnickému personálu za profesionální přístup a kvalitní neocenitelnou péči, které se mi po dobu mé hospitalizace na uvedeném pracovišti dostalo.
Vzhledem k mé onkologické diagnóze musela má operace proběhnout rychle. Prvním kontaktem bylo vyšetření paní primářkou, která byla velmi příjemná a lidská. Na její slova "my se o Vás tady postaráme" nikdy nezapomenu, znamenala pro mne velkou pomoc a psychickou úlevu.
Ještě téhož dne jsem absolvovala neplánovanou operaci – abrazi DD a již za 3 dny už naplánovanou operaci hysterektomie a oboustrannou adnexectomii.
Oceňuji přístup všech lékařů, sestřiček i pomocného personálu – jejich ochotu, vstřícnost, milé a přátelské jednání, které mne moc potěšilo a můj pobyt v nemocnici zpříjemnilo. Není to zdaleka všude samozřejmost.
Stručně řečeno: Maximální spokojenost! Za úspěšně provedenou operaci děkuji kolektivu lékařů MUDr. Michaele Tomanové, MUDr. Kristýně Poláčkové a MUDr. Ivaně Lukáčové.
Závěrem si dovolím vyslovit obrovské poděkování a svůj vděk Vám všem, přeji mnoho dalších úspěchů a co nejvíc spokojených pacientů.

Vaše pacientka L.T.


Poděkování

23.2.2022

Dobrý den,

minulý týden jsem si byla vyzvednout prstýnek a řetízek po mé zemřelé mamince. A chtěla jsem Vám poděkovat jednak za "skládačku pokynů pro pozůstalé" - v ten moment, kdy si jdete pro věci po zemřelém nemáte chuť něco řešit a pokyny, které dostanete v příručce moc pomohou. A také bych chtěla poděkovat sociální pracovnici paní Bc. Hyklové za krásný přístup.

S přáním hezkého dne všem pracovníkům nemocnice. 

M.C.


Poděkování

21.2.2022

Dobrý den,

dne 17.2.2022 jsem u Vás na oddělení podstoupila zákrok a touto cestou bych chtěla poděkovat a hlavně pochválit profesionální a lidsky přístup celého Vašeho týmu. Velké díky patří sestřičce a studentce, které se o mě staraly před a po zákroku. Opravdu byly velmi milé a obětavé.

L.Č.

 


Chirurgickému oddělení

12.2.2022

Chci poděkovat celému týmu chirurgického oddělení za úžasnou péči...vlastně jsem si prošla i internou, kde jsou taky úžasní doktoři a sestřičky, na neurologii taky skvělí přístup.  jsem ráda, že jsem byla zrovna ve vaší nemocnici.

Děkuji za vše.

P.K.


Interně B

11.2.2022

Dobrý den,

touto cestou bych Vám chtěla vřele poděkovat za péči o mou maminku po dobu hospitalizace na interním oddělení, konkrétně na lůžkové části "B". Maminka u Vás byla hospitalizována od 24.1.2022 a chci velice vyzdvihnout a ještě jednou poděkovat za Vaši lidskou i profesionální péči.

S velkou úctou k celému personálu.

S.M.


Oddělení následné péče

8.2.2022

Vážení,

chtěla bych touto cestou vyslovit poděkování všem pracovníkům oddělení následné péče za starostlivost a péči o pacienty, které se mi ode všech dostalo.

Zvlášť sestřičky, které měli noční službu, ještě před spaním se přišly zeptat, zda mě nic nebolí nebo ještě něco nepotřebuji.

Takový přístup velmi oceňuji.

E.Š.

 


Neurologickému oddělení

11.1.2022

Dobrý den.

Dnes byla převezena na Vaše oddělení přijmu neurologického oddělení naše maminka s podezřením na mozkovou příhodu. Ta se však nepotvrdila a my jako rodina jsme velmi rádi. Co je důležité také důležité sdělit, jak jste se o naši maminku skvěle postarali. Byla nadšená přístupem všech zdravotníků, od sester až po vyšetřující lékaře.

Jistě se má pochvala a poděkování nedostane ke všem zmíněným i přesto budu věřit, že k někomu má slova chvály doputují. Držím palce v nelehké době a děkuji za celou naši rodinu. Jste skvělí, vydržte!

R.A.


Rehabilitaci

5.1.2022

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za péči, která mi byla poskytnuta na rehabilitaci, budova D. Počínaje paní v objednací části, paní MUDr. Pírovou, kolektivu vodoléčby až po kolektiv ergoterapie a fyzioterapie. Vždy jsem se setkala s milým, vstřícným a empatickým přístupem. Toto oddělení mohu jen doporučit.

J.F.


Poděkování MUDr. Zuzaně Vávrové a chirurgickému oddělení B, MUDr. Lence Téglové a MUDr. Elen Bogoczové z hematologické ambulance

28.12.2021

Velmi děkuji za výbornou péči MUDr. Zuzaně Vávrové a sestřičkám na oddělení předoperační i pooperační péče.
Podstoupila jsem operační zákrok u jmenované paní doktorky, která mi ho svým lidským i profesionálním přístupem pomohla zvládnout. V současné době pokračuji v léčení v novojičínské nemocnici AGEL u MUDr. Lenky Téglové, jejíž vlídné chování i medicínské zvládání mého zdravotního problému si zaslouží poděkování.
V neposlední řadě děkuji za hluboce lidský a odborný přístup MUDr. Elen Bogoczové z hematologické ambulance, u které se také léčím.

Z.V.


Neurologickému oddělení

20.12.2021

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za svého otce J.K., který byl hospitalizovaný na neurologickém oddělení. Děkuji za vzornou péči a důkladná vyšetření primáři oddělení MUDr. Václavíkovi, lékařům a všem zdravotním sestřičkám pod skvěným vedením vrchní sestry.

Rovněž děkuji MUDr. Karolíně Ermisové za profesionální přístup a důkladná vyšetření na neurologické ambulanci.

S přátelským pozdravem.

dcera R.N.


Porodnici

15.12.2021

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala vaší nemocnici za krásnou péči. Narodil se u Vás náš syn a pro mě to byl naprosto úžasný zážitek a porod se tímto pro mě stal hezkou vzpomínkou. Nejsem zastánce názoru, že být usměvavý a vystupovat vždy s dobrou náladou je povinností vašich zaměstnanců. Všichni jsme lidé, máme lepší a horší dny, je těžké si neustále udržet dobrou náladu. Proto bych ráda vyzdvihla příjemnou atmosféru, kterou zaměstnanci nemocnice, se kterými jsem se setkala, dokázali svým přístupem vytvořit. Byla jsem v naprostém šoku z toho, kolik péče se mi a mému miminku dostalo. Zaměstnanci z novorozeneckého oddělení a z oddělení šestinedělí se o nás krásně starali. Cítila jsem z jejich strany vstřícnost a individuální zájem o každou maminku a každé miminko. Taktéž mě velmi mile překvapila podpora ze strany laktační poradkyně. Dnes mě paní poradkyně kontaktovala a ptala se na naši situaci s kojením, taktéž nabídla řešení případných problémů. Moc si takového přístupu vážím.

Zvláštní poděkování bych chtěla zaslat paní Radce Saloňové, porodní asistence, která se mnou zvládla ty nejtěžší chvíle. Lepšího parťáka při tak důležitém životním okamžiku jsem si nemohla přát :-)

Ještě jednou děkuji a přeji vám krásné vánoční svátky a vše nejlepší v následujícím roce 2022.

S pozdravem

E.S. se synem


Odběrové místo

18.11.2021

Dobrý den,

netuším, zda věkový průměr Vašich sester na odběrovém místě laboratoře ve Vítkovicích je 65 nebo 70 let :-), ale ty dámy jsou absolutně TOP špičkou. Říkám jim "sestry bezbolestné". Tady je prostě vidět naprostá profesionalita a životní pracovní zkušenost. Je to hlavní důvod, proč k nim/vám chodím, přestože mám odběrovou laboratoř takřka za rohem svého bydliště.

To je kompliment :-)

A rád bych jim poděkoval i za vstřícnost.

Byl jsem dnes na pravidelných odběrech a když už jsem tam byl, zeptal jsem se, zda by šlo udělat placený odběr i na protilátky Covid-19. "Zavolejte si na infolinku a zkuste je přesvědčit, já vám zatím pustím krev do další zkumavky, pak to zaplatíte". Rychlý hovor na infolinku 800 700 701, vysvětlení situace, že už odběry mám a potřebuji jen žádanku. Překvapená paní však ochotně poslala žádanku paní primářce, pak troška toho procesu a za hodinu jsem odcházel s uhrazeným testem na protilátky. All-inclusive, nicméně vše to bylo hlavně o ochotě a vstřícnosti vašich lidí, nic nemuseli, ale mohli. Vím, že by to měl být standard, ale není, proto si zaslouží v této turbulentní divné době poděkování a pochvalu :-)

Poděkování míří tedy nejen všem sestrám na odběrech, ale i operátorkám na infolince Laboratoří AGEL.

Pěkný den.

D. Z. Ch.


Lékařům gynekologie

14.11.2021

Dobrý den,

ráda bych tímto chtěla poděkovat lékařům Vaší nemocnice, a to konkrétně MUDr. Ivaně Semerádové, Ph.D. a MUDr. Petrovi Vaškovi z gynekologicko-porodnické ambulance za velice profesionální, empatický a vlídný přístup, a i ostatnímu personálu tohoto oddělení – lékařům, sestřičkám, studentům za příkladnou péči, které se mi během pobytu na Vašem oddělení dostalo.

Přeji Vám mnoho spokojených pacientek, které mají ve Vás důvěru a ví, že je k nim přistupováno s nejlepší péčí.

I.F.


MUDr. Vajglovi

14.10.2021

Moje poděkování patří panu doktorovi, MUDr. Dominikovi Vajglovi za jeho profesionální, trpělivý a citlivý přístup při léčbě, dá se říct při záchraně života mé 81leté maminky.

Taktéž děkuji celému personálu interního oddělení a lékařům, kteří se podíleli na léčbě mé maminky.

D.K.


Gynekologii

22.9.2021

Dobrý den,

ráda bych tímto chtěla poděkovat lékaři Vaší nemocnice, a to konkrétně MUDr. Petrovi Vaškovi z porodnicko-gynekologické ambulance za srozumitelné vysvětlení mého zákroku a velice příjemný a profesionální přístup a i ostatnímu personálu tohoto oddělení za příkladnou péči.

Moc děkuji.

B.É.


Gynekologii

8.9.2021

Dobrý den,
ráda bych tímto chtěla poděkovat lékařkám Vaší nemocnice a to konkrétně MUDr. Zuzaně Krupové z gynekologické ambulance a MUDr. Michaele Tomanové z porodnicko-gynekologického oddělení, i sestřičce, která asistovala paní doktorce Tomanové při mém zákroku na tomto oddělení.
Obě lékařky i sestřička byly naprosto skvělé, přátelské, empatické jak při samotném vyšetření, tak i následně při prováděném zákroku. S takovou ochotou, s jakou paní doktorka Krupová zajistila, abych mohla zákrok podstoupit ihned po nálezu, jsem se ještě nesetkala a naprosto mne nadchl a také přijetí paní doktorky Tomanové a sestřičky k zákroku bylo skvělé. Takové jednání pomůže pacientovi se zbavit stresu a obavy ze zákroku a já mohu jen vyjádřit své velké díky za jejich laskavé zacházení.
Je ještě jedna věc, která na mne zapůsobila a to ta, že se paní doktorka Krupová přišla osobně podívat, jak zákrok dopadl.
Přeji oběma lékařkám i sestřičce hodně sil v jejich náročné práci a ještě jednou srdečně děkuji za jejich příkladnou péči, kterou mně věnovaly.

Děkuji a přeji hezký den.

Z.V.


OKBH – Odběrovému místu

6.9.2021

Ráda bych poděkovala za souhru a organizaci v budově E v oddělení odběrů. Je to možná jen obyčejná věc, pár minut strávených u Vás, ale neuvěřitelně laskavé sestřičky u odběrů a dokonalá koordinace jejich práce mi udělaly v pondělí ráno moc hezký den

Děkuji, D.


Poděkování

16.8.2021

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou vyslovit mé poděkování MUDr. Zuzaně Vávrové z Chirurgie C, která mne operovala. Za její profesionální práci, kterou provedla, patří ještě jednou díky. Chtěla bych zdůraznit její perfektní a povzbuzující přístup k nám, pacientkám.
Zároveň děkuji i anestezioložce MUDr. Vargové, která mne s milým hlasem a pohlazením uspávala.
Nakonec děkuji i všem zdravotním sestrám a pečovatelkám z Gynekologického oddělení pod vedením staniční sestry Bc. Ivany Dostálové. Svou práci vykonávají obětavě, odborně a o pacienty se vzorně starají.
Na závěr Vám všem jmenovaným zdravotníkům chci popřát hlavně zdraví, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody.

S pozdravem L.P.


Gastroenterologii

7.8.2021

Ráda bych pochválila a poděkovala veškerému personálu lékařskému i nelékařskému na gastroenterologickém oddělení. Díky jejich milému, ochotnému a vstřícnému chování byl pobyt skoro jako v lázních, a ne v nemocnici.
 

Veliké děkuji
 

L.F.


Poděkování

4.8.2021

Zdravím, ráda bych poděkovala za profesionální péči zdravotního personálu, která mi byla poskytnuta dne 30.7. 2021 při arteroskopii. Jednání sestřiček na předoperační, operační a pooperační i přítomné paní doktorky, než mě napíchla ve mně vyvolávalo pocit klidu a důvěry.


P.S.


Poděkování

3.8.2021

Dobrý den, pane řediteli,

Chtěla bych tímto dopisem velmi poděkovat za péči lékařů i zdravotnického personálu, které se mě i mé rodině dostalo, a i nadále dostává ve vítkovické nemocnici. Ráda bych vyzdvihla konkrétně ty, kteří do mého života v posledních měsících zasáhli nejvíce.

Díky pečlivosti a zájmu paní doktorky Elišky Kretkové, která odhalila velmi záludnou příčinu mých dlouhodobých zdravotních problémů, mohu v životě dále fungovat jen s minimálním omezením a docházet jen na pravidelné kontroly.

Stejně tak musím ocenit práci paní doktorky Edity Caletkové. Tato mladá paní doktorka, mě velmi překvapila svým erudovaným přístupem a zájmem o pacienta.

Určitě bych nerada zapomněla na paní primářku Janu Štverákovou. Díky jejímu přístupu, skvěle nastavenému plánu rehabilitace a zájmu fyzioterapeutů o co nejlepší výsledek, mohu dnes aktivně sportovat, a to skoro bez omezení.

No a v neposlední řadě patří můj opravdu největší dík paní primářce Miroslavě Kodajové. Oba mí rodiče prodělali ve Vaší nemocnici nemoc Covid-19, otec onkologický pacient, má matka byla hospitalizovaná dokonce i na JIPce. Díky péči, které se mým rodičům dostalo, dnes mohou žít skoro bez následků po prodělané nemoci. Má teta byla převezena k vám na LDN, jako ležák, tam jste ji doslova znovu „postavili na nohy“. Za to také patří velký dík paní primářce Kodajové, jak jsem zjistila, má pod sebou i toto oddělení. Já sama se u ní léčím s vysokým krevním tlakem. ale až teď, když jsem její pacientkou, mohu říct, že léčba je opravdu velmi účinná a nemoc mě už neomezuje, tak jak tomu bylo dříve.

Ještě jednou bych ráda poděkovala za to, co všichni lékaři i celý zdravotnický personál dělají pro nás, pacienty. Uvědomila jsem si až s odstupem času, jak je pro mě tato nemocnice důležitá a jak skvělí lidi v ní pracují.

Přeju Vám všem pevné zdraví i nervy…hlavně s námi pacienty.

S přáním všeho dobrého

E.Ř.


Primáři Fojtíkovi a kolektivu centra péče o zažívací trakt

29.7.2021

Vážený pane primáři, MUDr. Fojtíku Ph.D.,
ani nevím, jak Vám mám poděkovat za okamžitý zásah a zákrok při akutním zdravotním problému mého muže.
Děkuji za obrovskou profesionalitu.
Samozřejmě velký dík i Vašemu kolektivu a všem sestřičkám, jejichž jména bohužel neznám.
S přáním pevného zdraví, životní síly a pohody.

I.K.


Poděkování sanitáři Jiřímu

19.7.2021

Dobrý den,

jsem sociální pracovnice Domova Korýtko a v červenci jsem autem vyzvedávala naši klientku (roč.33), která byla toho dne ošetřena na interní ambulanci Vaší nemocnice. Při pátku byly bohužel tak vytížené sanitky, že i když už byla paní od půl osmé ráno mimo domov, tak by na sanitku zpět čekala až do pozdních odpoledních hodin. Proto mě požádala, zda bych ji nevyzvedla autem. Paní však tuto službu běžně nevyužívá a z vozíku se vždy přesouvá sama. I proto jsme si obě nedovedly představit, jak technicky náročný přesun do auta bude (paní má vysokou amputaci jedné dolní končetiny). Ukázalo se to jako našimi silami nezvládnutelné. Moc bychom proto chtěly obě poděkovat pracovníkovi p. Jiřímu G. (tuším, na pozici sanitáře), který svou chlapskou silou paní do auta dostal. Podotýkám, že z auta ven jsme ji přesouvaly 4 ženy. Uvědomuji si, že to vůbec nebyla jeho povinnost. Navíc byl velmi příjemný a pozitivně naladěný, což se při pátku odpoledne v nemocnici málokdy vidí. Cituji poděkování klientky: " Pěkně děkuji za poskytnutou a vzornou pomoc, kterou jste mi věnoval. Oceňuji lidský přístup, úsměv a žerty, to se člověk hned cítí lépe. Léčíte vlídným slovem, jste člověk na pravém místě."
Ještě jednou děkujeme, je to náročná práce, ale máte v týmu opravdu poklad. Kéž by takový přístup měli v pomáhajících profesích všichni.

S přáním klidného týdne.

Mgr. K.Š.


Gastroenterologickému oddělení

15.7.2021

Vážení,

jako nutnost je napsat následující řádky jako poděkování a uznání. Moje hospitalizace na oddělení gastroenterologie, pan prim. MUDr. Petr Fojtík, Ph.D. trvala pouze tři dny, ale i tato krátká doba si zaslouží dík za všestrannou péči o mě. Bylo mi poskytnuto velmi drahé vyšetření po převozu z bílovecké nemocnice. 

Je mi 86let, problémy, které jsem měla jsem si sama nezpůsobila, ale bála jsem se co bude, neznámého prostředí i cizích lidí.

Velmi oceňuji prostředí, a hlavně přístup zdravotnického personálu. Lékaři, sestřičky i méně kvalifikovaní, tak i ženy starající se o čistotu.

Velmi vám všem děkuji že jste mi to vše ulehčovali.

Hodně zdraví, hodně úspěchů.

S díkem P.L.

 


Gastroenterologickému oddělení

29.6.2021

Vážený pane primáři MUDr. Fojtíku Ph.D. a celý kolektive lékařů, sester a pomocného personálu Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice, gastroenterologické oddělení. Nedostává se mi slov, kterými bych vám všem poděkovala za příkladnou péči o nás nemocné, ale také za pohodu, která z vás všech vyzařuje, a která nám dává sílu se s nemocemi poprat.

Ještě jednou velký dík za všechno, bylo mi s vámi ve Vítkovicích dobře.

J.Ř.


Poděkování MUDr. Vávrové, lékařkám mamární komise a chirurgickému oddělení B

2.6.2021

Tímto bych ráda poděkovala perfektnímu týmu mamární komise a především MUDr. Vávrové Zuzaně za výbornou péči. Tímto bych chtěla poukázat na to, že i když je diagnóza pro pacientku nelehká, tak se správným přístupem lékaře je to pro pacienta, včetně všeho, co se děje ve velkém shonu kolem něj mnohem schůdnější. U MUDr. Vávrové je zcela zřejmé, že lze výborně skloubit profesionální přístup lékaře s empatií.

Dne 24.3. 2021 jsem byla operována s nálezem karcinomu prsu. Operace proběhla výborně a dnes již pod 2. měsících je rána výborně zhojená. Jsem ráda, že v našem kraji máme takové lékařky a pevně věřím, že tohoto typu zdravotníků bude jen víc a víc.

Paní doktorko, děkuji!

K.N.


Dopravně zdravotní službě

12.5.2021

Vážená paní dispečerko, vážení přátelé,

chci Vám napsat velkou chválu a dík za to, jak profesionálně i lidský jste mi pomohli při očkování imobilní maminky, A.P. *1930.

Opakovaně od října loňského roku využívám Vaší služby a mám k Vám úplnou důvěru, ale převoz na vakcinaci byl pro mě docela starost, protože mám od 2.května mohu v sádře.

Vaše posádka s maminkou krásně navázala kontakt, vzali ji pak i ven, aby se dívala na trávu a byla chvíli venku: celý zážitek pro ni byl příjemný a hezký, přestože se předtím bála. Chválila Vás i paní E.M., která jela jako doprovod. 

Jsem si vědoma, v jakém tlaku sanitky jezdí, a proto si Vaší vstřícnosti a celého přístupu velice vážím.

Poděkujte PROSÍM mým jménem oběma pánům posádky.

S přáním všeho dobrého 

R.P.


Gynekologickému oddělení

6.5.2021

Dobrý den.

V dnešní šílené době se na nás valí jen samé negativní zprávy, lidé jsou na sebe zlí, ale já bych Vám chtěla napsat, že jsem 5.5. podstoupila zákrok na gynekologickém oddělení Vaší nemocnice. Tímto bych chtěla moc poděkovat celému personálu. Jmenovitě paní doktorce Mejtské a sestřičce Silvii z šestinedělí (bohužel jiná jména neznám), ale jinak všem sestřičkám i doktorkám, s kterými jsem měla tu čest se setkat. Od ambulance, šestinedělí, anestezie. Ani na sekundu jsem neměla ze zákroku strach a bylo o mě bezvadně postaráno. A hlavně bych u všech ohodnotila lidskost, s kterou pracují. Řekla jsem si, že všichni píšou jen, když si chtějí postěžovat, tak já bych Vám chtěla poděkovat.

Mějte se hezky. S.Š.


Očkování

5.5.2021

Dobrý den,

dnes 5.5.2021 jsem byl u vás v nemocnici očkován proti onemocnění Covid 19. Chtěl bych touto cestou určitě pochválit váš personál za organizaci rychlost, pružnost a profesionalitu, fakt na jedničku. Jsem rád, že jsem si vybral právě Vás.

Doporučím všem děkuji moc.

R.D.


Poděkování!!! Chirurgii B

5.5.2021

Velké poděkování veškerému personálu lůžkového oddělení chirurgie B, s kterým jsem se setkal při hospitalizaci k operaci tříselné kýly dne 30.4. Toto je poděkování nejen za jejich profesionalitu, ale především za jejich milý! a lidský! přístup. Samozřejmě patří toto poděkování i MUDr. Holéczymu, CSc. a jeho "týmu" na operačním sále za odbornou péči, kterou mi při lékařském výkonu věnovali a věnují i při následných kontrolách po operaci. Přeji vám, ať vám tento, pro nás pacienty důležitý přístup vydrží.

Děkuji. Z.D.,


Pochvala lůžkové oddělení chirurgie A

30.4.2021

Krásný den Vám ze srdce přeji,

jmenuji se M.W. a bohužel nemám jinou možnost, jak se vyjádřit k profesionalitě personálu Chirurgie A ve Vítkovicích, kde ležela má dcera.
Jmenovitě Martině Kameničkové, praktické sestře, Monice Kvašňovské, praktické sestře a Viol Váňové, tyhle ženy máji srdce na spraveným místě. Děkuji za milý přístup k mé velmi nemocné dceři.
A nejvíce vedoucímu lékaři MUDr. Pavolu Holéczymu CSc., který se o mou dceru srdečně staral, denně za mou dcerou docházel i vícekrát a řešil její komplikovaný zdravotní stav.
Chtěla bych srdečně poděkovat za srdečnou a profesionální péči o mou dceru, ačkoliv bohužel kvůli Corona viru jsem nemohla u ní být.
Tak jak jsem bývala s ní i v Motole od malička (9 let).

Srdečně děkuji celému kolektivu a pan primář může být pyšný na svůj tým.
Srdečně vám děkuji za péči a mateřské cítění. Jste úžasní.

S pozdravem hezkého dne M.W. , zdravotník Fakultní nemocnice Ostrava


Pochvala pro rehabilitaci

7.4.2021

Dobrý den,

tímto bych chtěla pochválit sestřičky z ambulantní části rehabilitačního oddělení, které o mě pečují. Zvláště fyzioterapeutku Šárku, která se mi věnuje již celý měsíc. Její rady jsou skvělé, všechno hezky vysvětlí a je moc příjemná.
Setkala jsem se vždy s milými a usměvavými lidmi všude kam jsem přišla.
Děkuji za předání všem zaměstnancům.

M.J.


Poděkování!

31.3.2021

Dne 13.12.2020 jsem byla hospitalizována k operaci břišních kýl a následně znova pro horší hojení. 
 

Chtěla bych poděkovat panu prim. MUDr. Mazurovi, ošetřujícím lékařům, sestřičkám, ošetřovatelkám a všem ostatním na oddělení Chirurgie B, dále pak anesteziologům a při ambulantní léčbě panu MUDr. Pekařovi a sestřičkám. 
 

Móóóc děkuji za profesionální, laskavý přístup a lidskost. 
 

pacientka L.F. 


Zaměstnancům

26.3.2021

Dobrý den,

dovolte abych touto cestou mohla poděkovat vašim zaměstnancům. Dne 21.3.2021 jsem byla přijata na chirurgické oddělení B a 22.3. mně byl odstraněn žlučník. Celou dobu pobytu jsem byla velmi mile překvapena úžasně milým, vstřícným a profesionálním jednáním celého personálu. Touto cestou bych v prvé řadě chtěla poděkovat MUDr. Bolkovi, za jeho perfektní práci. Samozřejmě velké poděkování patří i ostatním, kteří se o mě starali, všem lékařům, sestřičkám i ostatnímu personálu, se kterým jsem přišla do styku v době mého pobytu na oddělení.

Děkuji všem, zvláště v dnešní nelehké době a přeji vám hodně sil, pevné zdraví a nervy.

Ještě jednou děkuji.

M.Š.


MUDr. Plevovi

24.3.2021

Touto cestou bych ráda poděkovala panu MUDr. Plevovi za profesionální i lidský přístup. Uběhlo jen málo hodin od možnosti zaregistrovat se k očkování proti covid-19 u rizikových pacientů a pan doktor se sám ozval, aby mi mohl poskytnout speciální kód pro registraci k očkování. Smekám. Děkuji rovněž i za vzornou péči, která se od něho léta dostává.

V.K.


Interní ambulanci

14.3.2021

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat sestřičkám a ošetřovatelům interní ambulance, kteří dne 12.3.2021 pracovali v době od 13-16 hodin. Byla jsem nucena navštívit ambulanci s náhlou nevolností, a s tak vlídným, ohleduplným a vstřícným chováním jsem se dlouho nesetkala.

K.J.


Gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

13.3.2021

Ráda bych poděkovala celému gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice. Rodila jsem zde 7.3.2021, porod nebyl jednoduchý, trval skoro celý den. Ale veškerou péčí od příjmu, až po propuštění hodnotím velice kladně. Chtěla bych vyzdvihnout ohleduplnost a ochotu porodní asistentky, bohužel si nepamatuju jméno, ale doprovázela ji praktikantka ze zahraničí, i ostatních sloužících sester včetně lékařů zodpovědět, jakýkoliv můj dotaz a skvělý přístup po celou dobu, jak samotného porodu, tak pobytu. I po CS v celkové narkóze se z novorozeneckého snaží, o co nejbrzejší kontakt s miminkem. Což jsem velmi ocenila.


PS: Jídlo bylo chutné a bylo ho dostatek.

Takže za nás moc děkujeme! A můžeme jen doporučit.

D.S.


Mamologické a příjmové ambulanci

11.3.2021

Vážený pane primáři,

píši Vám kvůli tomu, že bych velmi ráda poděkovala úžasnému týmu sestřiček a lékařů na příjmové a mamologické ambulanci, kde jsem byla dne 9. 2. 2021 hospitalizována kvůli operaci karcinomu v prsu. Dále můj dík patří taky operačnímu a pooperačnímu týmu a dětskému oddělení, kde jsem se po operaci nacházala, za jejich kvalitní a profesionální práci.

Zejména bych ráda poděkovala paní doktorce MUDr. Zuzaně Vávrové, která mi skrze svůj profesionální, ale přesto velmi lidský přístup pomohla překonat svůj strach o život. Cítila jsem v ní neskutečnou oporu a dala mi důvěru v mé uzdravení. Dokáže léčit tělo i duši, a toho si velmi cením.

Ještě jednou bych tímto ráda vyjádřila velké díky za úžasnou a profesionální péči na Vašem oddělení.

S pozdravem,

L.P.


Proktologické ambulanci

4.3.2021

Dobrý den, moc bych chtěl poděkovat sestřičce z proktologické ambulance, paní Evě Štenclové, za její péči, ochotu a profesionální přístup. Sestřička je skvělá, laskavá a vždy usměvavá, když něco potřebuji tak mi vyjde vstříc a pomůže mi.

Sestřičko moc vám za vše děkuji.

S pozdravem V.Ch.


Personálu nemocnice

25.2.2021

Dobrý den,

17.2.2021 jsem byl přijat k hospitalizaci na lůžkové oddělení chirurgie A k operaci tlustého střeva. Druhý den mě operovali, a tímto bych z celého svého srdce chtěl poděkovat MUDr. Stanislavu Jackaninovi a týmu, který se podílel na zákroku. Chci hodně poděkovat sestřičkám z JIP, které se o mě krásně staraly, byly vždy usměvavé a ochotné. Dále bych chtěl poděkovat klukům z rehabilitace a sestřičce, bohužel jsem zapomněl jejich jména. Ještě bych chtěl strašně moc poděkovat celému týmu sestriček a doktorů na lůžkovém oddělení A byli jste skvělí, laskaví, pomáhali jste mi a byla s vámi velká sranda. Vůbec jsem si nepřipadal, že jsem v nemocnici, ale někde s přáteli na výletě. Zároveň bych ještě poděkovat MUDr. Lukáši Bačovi z gastroenterologie a sestřičkam za jejich péči a v neposlední řadě děkuji také MUDr. Pavolu Holéczymu.

Všem vám moc děkuji s pozdravem V.CH.


Porodnickému, novorozeneckému a oddělení šestinedělí

16.2.2021

Dobrý večer,

chtěla bych moc poděkovat porodnickému, novorozeneckému a oddělení šestinedělí za skvělou péči a přístup. Cítila jsem se u vás jako v bavlnce. Obě dvě děti jsem rodila u vás a pokaždé o nás bylo parádně postaráno. Moc si toho vážím a dekuji za Alexe (2015) a Isabelku (01/2021).

P.P.


Chirurgickému oddělení, MUDr. Vávrové

25.1.2021

Vážený pane primáři,

chtěla bych Vám zaslat upřímné poděkování za profesionální péči, které si mi dostalo v nemocnici AGEL, Ostrava-Vítkovice, a to konkrétně na Vašem oddělení. V prosinci 2020 mne operovala paní doktorka, MUDr. Zuzana Vávrová. Byla jsem přijata k hospitalizaci s agresivním typem karcinomu prsu, u kterého byl nutný okamžitý chirurgický zákrok.

Mé díky patří veškerému personálu, který o mě po celou dobu hospitalizace pečoval. Největší poděkování však náleží paní doktorce Vávrové. Její péče, včetně psychické podpory, byla nadmíru profesionální a citlivá. Paní doktorka mi velice trpělivě, a mnohdy i opakovaně, racionálně odpovídala na všechny mé dotazy související s nemocí, operací, ale také následnou léčbou. Říká se, že dobrá psychika je polovičním úspěchem zdárného průběhu léčby. Nejen, že jsem měla operaci bez komplikací a fyzicky se nyní cítím velice dobře, ale také po psychické stránce jsem mnohem více v pohodě. Díky paní doktorce jsem pochopila veškerá úskalí mé diagnózy, ale také její pozitivní prognózy do budoucna. Přála bych si, aby více doktorů dokázalo tak aktivně přistupovat k pacientům, protože mnohdy je tomu spíše naopak.

S úctou a přáním mnoha dalších spokojených pacientů,

K.D.


Porodnici

7.1.2021

Dobrý den,
ráda bych jen poděkovala a vychválila do nebes vaši porodnici.
Dne 5.11.2020 jsem byla k vám objednaná na vyvolání porodu. Jako prvorodička jsem tam šla se strachem a obavami, jak to všechno bude probíhat a jaký bude personál. K mému úžasu to bylo perfektní! Ano, bolelo to, porod byl vyloženě veden chemicky a při tlačení dítěte se vyskytla jedna komplikace. Ale pan doktor Král a porodní asistentka, která ten večer měla službu, to zvládli na výbornou! Byli má velká podpora, kterou jsem potřebovala jako sůl, byli hodní a vstřícní, do ničeho mě nenutili a na závěr to zvládli opravdu jako profesionálové! Tímto bych alespoň chtěla ze srdce poděkovat, takový lidský přístup se dnes už jen zřídka vidí a ostatní porodnice, kde to takhle nefunguje, by se měly od vás jen učit.
Ještě jednou ze srdce mockrát děkuji.
Přeji mnoho sil do nového roku 2021 a mnoho spokojených rodiček.

N.B.


Interní příjmové ambulanci

1.1.2021

Dobrý den,
 
ráda bych vyjádřila velký obdiv a úctu lidem zdravotní služby z pohotovostní interny Vítkovické nemocnice. Byla jsem mile překvapená s jakým úsilím a krásným přístupem se staráte o pacienty v takto nelehkém období, ve kterém se nacházíme. Děkuji velice za příjemnou péči a vstřícný postoj ke mně, jako pacientovi.

Za to, co děláte moc děkuji. Patří Vám velké DÍKY!!! Přeji vám příjemný rok 2021.
 
S pozdravem M.R.
 


Chirurgii C

6.12.2020

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům a sestřičkám z lůžkového oddělení Chirurgie C včetně operačního sálu a dospávacího sálu za jejich příkladnou a profesionální péči.

Přeji všem spoustu sil a úsměv na rtech, který Vám nikdy nechyběl.

Mgr. Š.G.


Chirurgii B

2.12.2020

Dobrý den,

ráda bych tímto způsobem poděkovala všem zaměstnancům lůžkového oddělení Chirurgie B, kde jsem byla hospitalizována z včerejšího dne na dnešek. Musím říct, že Vaši nemocnici mám ráda a že mi vždy byla poskytnutá skvělá péče, ale tentokrát jsem byla v naprostém úžasu, a to proto že i v dnešní době, kdy je práce ztěžována rouškami a tak vůbec, může být personál natolik profesionální a příjemný jako jsem zažila já. Moc ráda bych, aby se moje poděkování dostalo až k sestřičkám z Chirurgie B včetně operačního sálu a dospávacího sálu. Jste skvělí a díky Vám jsou operace pro nás o moc snazší. Přeji hodně zdraví celému týmu i všem ve Vaší nemocnici.

S pozdravem

M.Š.


Poděkování gynekologickému a chirurgickému oddělení

25.11.2020

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala (a budu moc ráda, když se poděkování dostane k rukou zmíněných) veškerému personálu, tedy doktorům, sestřičkám a pomocnému personálu na gynekologicko-porodnickém a taky chirurgickém oddělení. Ležela jsem u vás v říjnu celkem 12 dní a prodělala jsem 2 operace. Po celou dobu se o mě všichni bezvadně a s péčí starali. Musím říct, že přístup doktorů i sestřiček mě velice potěšil. Téměř po celou dobu pobytu jsem měla velké bolesti, a přesto všechno na svůj pobyt u vás vzpomínám jen v dobrém. Nejvíc a jmenovitě bych chtěla poděkovat sestřičce Marii Pretschové (doufám, že jméno jsem napsala správně)!!! Její přístup je absolutně perfektní. Je to opravdu člověk na svém místě. Svou práci miluje a je to opravdu znát na každém kroku, v každém slově, či činu. V době, kdy mi bylo psychicky nejhůř, se mě jen ona a velmi lidsky zeptala, co mi dnes je. Velmi rychle pochopila, že už toho mám dost, je mi smutno, těším se domů a nevím, co bude dál. Věnovala mi několik minut, kdy vše vysvětlila a uklidnila mě. Dodala mi opět sílu a náladu bojovat. Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat. Neskutečně mi po celém "špatném" dni pomohla a naladila mě opět na pozitivní vlnu. Takže ještě jednou díky všem.

I.P.


Personálu nemocnice

18.10.2020

Dobrý den,

v pátek mě odvezli RZS na interní pohotovost a tímto chci poděkovat všem, kteří se o mě starali, doktorům, sestrám, sanitářům i zdravotním bratrům. Chtěl bych, aby se jim poděkování dostalo rukou. Jsou to zlatíčka.

M.Š.


Centru péče o matku a dítě

13.10.2020

Dobrý den paní bakalářko, 

dne 15. 9. 2020 se nám ve Vaší porodnici narodila dcera J. a já bych prostřednictvím tohoto e-mailu, chtěla velmi poděkovat za profesionální a lidský přístup celému ošetřovatelskému a lékařskému týmu, kteří se o nás během naší hospitalizace starali.

Hospitalizace trvala od 15. 9. do 18. 9. Na starost nás měli hned tři týmy: zdravotníci z porodního sálu, z oddělení šestinedělí a v neposlední řadě z oddělení novorozeneckého. První zkušenost s porodem a byla jsem mile překvapena, jak erudované zdravotníky zde máte. Sama pracuji ve zdravotnictví, tak že umím ocenit profesionály.

Závěrem bych chtěla dodat, že mé zkušenosti s Vaší nemocnicí jsou velmi pozitivní. A to díky milému, ochotnému a empatickému personálu pracovišť, se kterými jsem se setkala během mé hospitalizace. 

Ještě jednou všem moc děkujeme. Přeji hezký den Mgr. E.S. 


Poděkování oddělení LDN

30.9.2020

Dovolte, abych Vám poděkovala za péči na Vašem oddělení.

Děkuji lékařům p. MUDr. Kodajová Miroslava, p. Novák Martin za přístup a léčbu pacientů a také mně.

Děkuji všem sestřičkám, ošetřovatelům za jejich svědomitou práci. Nikdy nešetří úsměvem a dobrým slovem, profesionálním přístupem, dobrou náladou.  Uvědomuji si jak je náročná psychicky tak fyzicky.

Přeji Vám všem zdraví optimizmu, ale také hodně pohody v soukromém životě, ale i pracovním.

Děkuji za Vaši péči.

S.N. pokoj 6/2

 

 


Poděkování anesteziologickému, cévnímu operačnímu týmu a pracovníkům chirurgického oddělení stanice B

27.9.2020

Dovolte mi poděkovat za příkladnou a profesionální péči veškerého personálu, se kterým jsem se ve dnech 25. - 26. 9. 2020, kdy jsem podstoupila jsem cévní operaci setkala. Po celou dobu to bylo s velmi milým a ochotným personálem od přijetí, přes operaci až po pooperační péči.

Děkuji Vám za vše a přeji všem mnoho pracovních a osobních úspěchů.

P.P.


Poděkování personálu rehabilitačního oddělení Vítkovické nemocnice

17.9.2020

  Děkujeme veškerému personálu rehabilitačního oddělení za snahu a intenzivní péči, pevné nervy, úsměv, který se ukrýval pod rouškou lékařů a sestřiček.

  Přístup veškerého personálu byl perfektně odveden, pacientům byla poskytnuta veškerá jejich snaha.

  Z celého srdce Vám moc děkujeme.

  Děvčata z pokoje č.2: J.K. J.Č. Y.B.
  Pokoj č.3: H.H. 


Gastroenterologii

11.9.2020

Dobrý den,

dnes jsem u vás byla na kolonoskopii v celkové anestezii. Chtěla bych Vám poděkovat za laskavý a profesionální přístup k pacientům.

Ještě jednou všem děkuji.

P.R.


Nemocnici

8.9.2020

Dovolte mi, abych vyjádřil uznání Vašim zaměstnancům.

V neděli 6.9.2020 jsem byl vzhledem k akutním zdravotním obtížím v brzkých ranních hodinách  nucen navštívit Vaši nemocnici a to pracoviště Interní příjmové ambulance. Personál ambulance, lékař, sestry byli všichni velmi vstřícní a profesionální, což při této těžké práci není vždy snadné. Jejich práci (coby kolega z oboru) mohu označit těmito slovy: vstřícnost,zručnost,profesionalita,empatie,erudovanost.

Součástí vyšetření byla i krátká návštěva na RTG pracovišti a ultrazvuku, kde chování Vašich profesionálů bylo obdobné.

Musím také zmínit, že ve Vaší nemocnici docházím do gastroenterologické ambulance Prim.MuDr.Fojtíka, který mi velmi pomohl a pomáhá nejen svou vysokou odborností, ale také empatickým a lidským přístupem, který je pro duši pacienta velmi důležitý.

Je velmi dobré, že v Ostravě existuje nemocnice, která je svou strukturou nastavena pro pacienty tak, jako ta Vaše-Naše Vítkovická.

Prosím tedy, předejte mé poděkování personálu jednotlivých pracovišť s mým přáním "Mnoho dobrého".

P.S. pacient a cyklista


Chirurgickému oddělení

8.9.2020

Dobrý den,

dovolte mi oslovit Vás a tímto poděkovat celému personálu lůžkového oddělení, a to CHIRURGII A, za profesionální, a především lidský a empatický přístup k mému bratrovi Romanovi, který díky veškeré péči, lépe snášel své onkologické onemocnění a utrpení co jeho zákeřná nemoc obnášela. Děkuji Vám za vše, a především za umožnění býti s ním v posledních chvílích života po jeho boku a ulehčit mu to jeho trápení. Všem lékařům a sestřičkám a zvláště MUDr. Komárkové a sestřičkám T. Funiokové, M. Kameničkové, K. Janáčové a Adriánovi patří velké dík za jejich poslání.

Za celou rodinu sestra I.G.


Chirurgii a JIP

7.9.2020

Dobrý den, pane řediteli,

určitě pro Vás není novinkou, že Vaše nemocnice patří v Ostravě k těm nejlepším a plným právem můžete být na lidi, kteří pro ni pracují a kteří tuto skutečnost a mínění široké veřejnosti, a to nejen ostravské, pomáhají vytvářet.

Já sama jsem se o tom přesvědčila v nedávné době (17.7.2020 operace uskřinuté břišní kýly+střeva) pobytem na chirurg. odd. B a JIP. Neznám všechny lékaře a zdravotnický i pomoc. personál, vím  jen, že problematickou operaci velmi dobře zvládli a následně o mě i pečovali MUDr Bolek a MUDr Pekař. V péči na JIP mě pak velice lidsky "podržel" MUDr Chmelo. Všichni , i ti nejmenovaní lékaři, sestřičky a ostatní personál se nejen ke mně, ale i k ostatním pacientům chovali velice vstřícně, laskavě a hlavně lidsky!

Nyní jsem ještě na chirurg. ambulanci ve Vaší nemocnici kontrolována a mohu znovu jen opakovat, všude se setkávám, a to i přes značné množství pacientů přicházejících k ošetření či kontrole s laskavým a ochotným přístupem ke všem.

Chci proto Vašim lékařům, sestřičkám a ostat. personálu chirurgického odd. poděkovat za nelehkou a psychicky náročnou péči a zároveň popřát hodně síly v jejich náročném poslání.

Vám, pane řediteli, přeji, aby všichni tito lidé ve Vaší nemocnici i nadále rádi pracovali a Vy na ně mohl být stále pyšný.

Zdraví a hezký den přeje 

                                                     A.T., O.-Poruba


Rehabilitačnímu oddělení

5.9.2020

Chci touto cestou vyjádřit obrovský dík a vděčnost celému kolektivu rehabilitačního oddělení.

Byla jsem, vinou těžkého úrazu, pacientkou v jiné nemocnici na jiném oddělení, proto hodně citlivě vnímám, jak výrazný rozdíl je v kvalitě ošetření a péči o pacienta. V tomto hodnocení je rehabilitační oddělení vítkovické nemocnice vysoko nad průměrem. Skvělý je celý kolektiv, fungují bezvadně, jak švýcarské hodinky. Jsou všichni na vysoké odborné úrovni. Prostě bezvadní, skvělí, úžasní. Vím, že práce s lidmi je jedna z nejtěžších o to víc si jejich práce vážím.

Moje vděčnost za pomoc patří především paní primářce MUDr. Janě Štverákové, protože stále platí, jaký primář, takové oddělení, ale také moc a moc děkuji paní MUDr. Pírové, staniční sestře paní Mgr. Chrástecké, sestře Mgr. Krawczykové i fyzioterapeutce Mgr. Kovaloské, to jsou dámy, se kterými jsem přišla nejvíce do kontaktu. Ale celý kolektiv, ať to byly sestřičky, pečovatelky i paní uklízečky, všichni byli slušní, příjemní a vstřícní.

Mnohokrát vám všem děkuji a přeji jen vše dobré velký dík vám.

D.B.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

5.9.2020

Dobrý den,

kvůli nutnosti provést jednoduchý zákrok, jsem strávila 12 hodin ve vaší nemocnici a chtěla bych tímto jménem svým i jménem svých dvou "spolubydlících" vyjádřit obdiv a poklonu za profesionální a při tom milý a láskyplný přístup vašeho personálu. Všichni byli usměvaví, příjemní, trpěliví.

Srdečně děkujeme: gynekologická ambulance, gynekologicko-porodnické oddělení - chirurgie C, operační sál (MUDr. Eva Matejková,...) a dospávací pokoj.

Ještě jednou vřelé dík :-)


Lékařům

3.9.2020

Dobrý den,
 
ráda bych tímto poděkovala za nadstandardní péči a přístup lékařů vaší nemocnice.
 
Má maminka, Libuše Jerglová, byla už podruhé hospitalizována na oddělení interny, následně JIP i plicní a finálně na doléčovacím oddělení.
Zejména na oddělení interny si ceníme přístupu lékařů i zdravotních sester.
 
Nyní, kdy je už maminka v domácím ošetřování, docházíme na chirurgickou ambulanci, kde jsem se setkali s velmi přátelským, otimistickým a přitom profesionálním přístupem dr. Stacha a jeho sestřičky (dne 13.8.), za dva týdny pak pana dr. Pekaře. Podrobně nám byla vysvětlena léčba, samotné onemocnění doporučen postup, respektive spolupráce vašich oddělení. S tímto jsme se nesetkali v žádné z dalších dvou nemocnic v Ostravě, kdy nad onemocněním maminky, asi "zlomili hůl".
Dnes jsme byli na prvním vyšetření u dr. Caletkové a opět jsme byli velmi mile překvapeni chováním a profesionalitou paní doktorky.
 
Maminka se léčí už dva roky s bércovými vředy a dalšími onemocněními. Byli jsme klienty i jiných nemocnic v Ostravě, přístup zde se nedá vůbec srovnat s přístupem vašich zaměstnanců.
 
Máte náš velký obdiv a poděkování.
 
S pozdravem.
K. H., dcera


Internímu oddělení

27.8.2020

Dobrý den, dovolte mi prosím, oslovit Vás a tím poděkovat personálu lůžkové části na interně.

Ležela jsem u Vás jen pár dní, od 21.8.2020, do 23.8. 2020. 

Personál zaslouží pochvalu a úctu, za ochotu, laskavost a vstřícné chování. Zejména slečna Lucie Hunerova. Profesionální přístup, provázen slušnosti, ochotou a laskavosti. Přístup ke starým lidem velmi empaticky až úslužný.

Touto cestou děkuji všem za příjemně strávený pobyt ve Vaší nemocnici. 

S přáním hezkého dne, 

A.F.


Poděkování

17.8.2020

Vážený pane řediteli,

dne 8.5.2020 jsme ve Vaší nemocnici společně s Vaším profesionálním a lidským a neskutečně empatickým personálem přivedli na svět syna P., který se narodil v 17:40 hodin a díky týmu paní primářky Lukáčové byl pro mě jako otce, tak pro mojí přítelkyni, maminku tento den plný nádherných okamžiků i přes svoji náročnost zvláště pak pro maminku hlavně. Dny po porodu plynou velice rychle, náš syn nám dělá velikou radost. Tyto řádky plné vděčnosti a díku píšeme s odstupem času, kdy jsme už v plném rodičovském zápřahu a sžili jsme se novou rolí. Musíme ocenit nejen personál, který pro nás dělal maximum v každé chvíli, ale také jsme byli spokojení s vybavením a prostředím na porodních boxech, tak potom v následujících dnech přítelkyně neskrývala nadšení z nadstandartního pokoje, kde se cítila skoro jako doma a nechybělo jí tam nic a toto prostředí v jedné ruce se skvělým personálem jí pozitivně nabíjelo energii a dodávalo jí to zpět síly ,o které přišla při porodu. Co dále dodat? Jen velké děkuji Všem a kdykoliv to bude možné tak jen slova chvály na to, jak to u Vás funguje a jakou odvádíte skvělou práci. Moc děkujeme, jak za sebe, tak za našeho syna!

Jste skvělí! :-)

Moc děkujeme ještě jednou za vše, vzpomínky na chvíle strávené ve Vaší nemocnici jsou díky Vám moc krásné jako prostředí a lidé, kteří nás tímto životním milníkem provázeli.

J. M. a K. J. (šťastní rodiče) a P. M. (novorozenec č. 575)


Rehabilitačnímu oddělení

4.8.2020

Dovolte, abych vyjádřila velké poděkování zdejšímu lékařskému týmu, sestřičkám, pečovatelkám a vůbec celému personálu za příkladnou péči a lidský přístup. I díky tomu se cítím mnohem lépe a připravená na další doléčení.

Do dalších let vám všem přeji mnoho sil i úspěchů.

S díky

p. B. Příbor


Rehabilitačnímu oddělení

3.8.2020

Slovy jsem již vyjádřila pochvalu rehabilitačnímu oddělení Vítkovické nemocnice, a abych tomu dala váhu, vyjádřím se i písemně.

Po tomto čtrnáctidenním pobytu si nedovedu představit, že bych po operaci kolene (totální výměna) nastoupila ihned do lázní. Cvičení a profesionální a lidský přístup zde hodně napomohl k hojení a rozpohybování kolena. Proto je dobře, že tento mezičlánek existuje a mě byl umožněn. Odjíždím do lázní a bude to pro mou léčbu další posun.

Ještě jednou díky a přeju lékařkám, sestřičkám a pečovatelkám pohodu a úspěch při léčení nás pacientů.

J.Č.


Gastroenterologickému oddělení

25.7.2020

Chci vyjádřit velkou spokojenost s péčí o pacienta ve Vítkovické nemocnici, konkrétně s odddělením gastroskopie.

Absolvovala jsem sondu žaludku a kolonoskopii. Také jsem byla na CT. Jak lékaři tak personál sestřiček jsou vstřícní k nám pacientům, je vidět, že s námi soucítí a pracují s chutí. zasluhují pochvalu.

Ochota je i při telefonickém styku. Nemocnice je vzorně vedena.

 

J.K. pacientka


Oddělení rehabilitace

19.7.2020

Vážené vedení nemocnice,

v dubnu tohoto roku jsem byla hospitalizována na lůžkovém rehabilitačním oddělení po úrazu páteře a následně jsem pokračovala v ambulantním rehabilitačním režimu. Proto využívám této cesty, abych mohla poděkovat celému rehabilitačnímu oddělení, jmenovitě staniční sestře Mgr. Monice Chrástecké a jejímu týmu sestřiček za jejich práci a skvělý přístup.

Je samozřejmostí, že také děkuji všem fyzioterapeutům, kterým jsem na tomto oddělení „prošla pod rukama“, MUDr. Antónii Pirové a všem fyzioterapeutkám v ambulantní části elektro za profesionální přístup.

Mé díky také patří Bc. Janě Přikrylové, která mě „ve své podstatě“, jak vždy říkávala, svou fyzioterapeutickou houževnatostí „pumpovala“ tím správným směrem ke zdokonalení držení a posílení nejen zad.

A v neposlední řadě chci velmi poděkovat vedoucímu fyzioterapeutovi Mgr. Pavle Paskudové a paní primářce MUDr. Janě Štverákové za výjimečný přístup a za podporu v ne-ideálních fyzických a psychicky náročných chvílích.

Jelikož jsem prošla více zdravotnickými zařízeními a přístup zdravotníků vnímám jako velmi rozdílný, a ne vždy empatický a profesionální, Vaše – naše – moje nemocnice se může pyšnit přístupem na vysoké úrovni, jak po stránce odborné, tak i té lidské.

Vaše práce je velmi náročná a nesmírně si ji vážím! Přeji Vám spoustu spokojených pacientů, jako jsem byla já a věřím, že i já některým z Vás budu moci oplatit takový přístup na gynekologicko-porodnickém oddělení.

S pozdravem a přáním hezkých letních dní P.P. (zaměstnankyně gyn.por.odd.)


Centru péče o matku a dítě

18.7.2020

Dobrý den,

moc ráda bych poděkovala veškerému personálu gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení. I v případě maličkosti sestřičky vždy přišly na zavolání a snažily se pomoct a poradit. Z novorozeneckého oddělení pak musím zmínit především skvělou práci slečny Verči, která nám mile a trpělivě vysvětlovala jak s miminkem pracovat a byla moc příjemná. Moc děkuji všem za práci, kterou odvádí s pochopením k rodičkám a snaží se přistupovat s úsměvem a ochotou. Se spoustou dotazů a úkonů se jistě setkávají každodenně několikrát, ale i tak vše vždy laskavě vysvětlí. Díky tomu jsme byly s dcerou po celou dobu hospitalizace v klidu a pohodě, což podtrhl ještě pobyt na krásném nadstandardu, který vyšel alespoň na poslední noc.
Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně spokojených maminek.
 

S pozdravem, P.T.


Rehabilitační oddělení

10.7.2020

Hodnocení pobytu na oddělení

Byl jsem léčen od 29.6. do 10.7.2020, chci poděkovat za kvalitní péči a vysokou odbornost lékařů, včetně paní primářky, sester, ošetřovatelek i ostatního personálu. Dále oceňuji práci rehabilitačních pracovníků.

V neposlední řadě bych chtěl touto cestou vyjádřit spokojenost i s kuchyní nemocnice, která je nad úrovní mnoha restaurací.

Za toto vše děkuji.

Ing. J.R.


Neurologii

9.7.2020

Vážený pane řediteli,

ležím na oddělení neurologie ve 3. patře. S tak výborným personálem jsem se ještě nesetkala. Výborné sestřičky ochotné hodné. Lékařka velmi hodná starostlivá, péče výborná.

U příjmu můžu říct to samé. Dávám velkou pochvalu.

Je mi 82 let.

D.S. Ostrava


Poděkování dětskému oddělení

7.7.2020

Vážený pane řediteli, 

chci moc poděkovat Vašemu personálu dětského oddělení, konkrétně paní doktorce MUDr. Anně Mikoškové a zdravotní sestře, jejíž jméno jsem bohužel nestihla zaregistrovat. Obě dámy se velmi pečlivě a s velkou empatií postaraly o naší roční dceru v sobotu 6.6.2020.

S dcerou k Vám chodíme od narození na pravidelnou kontrolu ledvin. 29.5. 2020 byla dcera na očkování a po pěti dnech dostala teploty, na které jsme byli naší pediatričkou upozorněni. Bohužel v sobotu jsme byli v situaci, že ani kombinace antipyretik nám nepomáhala srazit vysoké horečky. Po telefonické domluvě jsme jeli k Vám na oddělení, kde dceru paní doktorka vyšetřila, předepsala ještě léky na zamezení febrilních křečí a navrhla další postup, pokud by se situace i nadále nelepšila.

Se starší dcerou jsme u Vás před lety leželi na JIP se zánětem ledvin a obávali jsme se, aby se situace neopakovala i u mladší dcery. Paní doktorka nás uklidnila a její přistup byl nejen profesionální po odborné stránce, ale také velmi lidský. Moc si toho vážíme. Jsme rádi, že máme možnost se v případě zdravotních potíží obrátit na Vaše pracoviště.

S poděkováním rodiče M. a M.N. 

V Ostravě 7.6.2020 


Neurologickému oddělení

21.6.2020

Chtěla bych touto cestou poděkovat neurologickému oddělení, sestrám Klimešové i Krupové za hezké, příjemné a ochotné chování. Obzvláště patří obrovský dík dr.Cimermanovi, takového člověka dnes už jen zřídka potkáte. Toto není pro něho práce, ale poslání, které dělá s úžasným citem, láskou, ochotou a velkou něhou. Věřím, že dlouho nebude jen lékařem, zaslouží si více.

V.H.


Lékařům neurologie

26.5.2020

Dobrý den,

jmenuji se M.H, a měla jsem v minulém týdnu již podruhé doporučenou hospitalizaci na neurologickém oddělení Vaší nemocnice. Podruhé jsem se také měla možnost být svěřena do péče Mudr. Denise Cimermana a Mudr. Viery Dirnové.

Chtěla bych tímto poukázat na vysokou kvalitu přístupu k pacientovi, vstřícnost, ochotu naslouchat a celkově vzornou profesionální péči od obou těchto mladých lékařů.

Již dlouho jsem se nesetkala s lékařem, který se mi takto věnoval a myslím, že i zkušenější lékaři by si určitě mohli vzít příklad.

Oběma těmto mladým lékařům chci poděkovat a doufám, že budou pochváleni i z Vaší strany, poněvadž si to určitě zaslouží.

Celkově musím rovněž pochválit i celý personál neurologického oddělení, který o mě pečovala obzvlášť sestřičky mi někdy připadaly jako poletující andělé.

Přeji zdar Vaší práci, která je na opravdu vysoké úrovni.

S pozdravem

M.H.


Dětskému oddělení

25.5.2020

Dobrý den,

touto cestou bych chtěla moc poděkovat celému zdravotnímu týmu dětského oddělení ve Vaší nemocnici.
Neskutečně empatický, ochotný a na nejvýš profesionální přístup celého kolektivu pomohl synovi s hospitalizací a celkovou terapií. Lepší oddělení pro mého 3,5 letého syna jsem si opravdu vybrat nemohla.
 

Moc Vám ještě jednou děkuji.

L.P.


Pochvala

21.5.2020

Dobrý den pane řediteli,

jmenuji se I.H., je mi 71 let a jsem zdravotní sestra v důchodu.

V této době jsem se ocitla na akutním vyšetření na neurologii ve vaší nemocnici. Ošetřovala mě mladá lékařka MUDr.Karolína Ermisová. Za svoji zdravotnickou praxi jsem poznala mnoho lékařů a dovoluji si vás požádat o vyjádření pochvaly této lékařce. Svým přístupem k pacientům dělá čest vašemu zařízení a pomáhá tak nemocným. Byla jsem velmi spokojená. Myslím, že vám lidé píší spíše stížnosti, a proto se na vás obracím s opakem. Snad i vás potěší, že máte takové zaměstnance.

S pozdravem I.H.


primáři Centra péče o zažívací trakt

12.5.2020

MUDr. Petr Fojtík, Ph.D. (primář Centra péče o zažívací trakt)

Vážený pane primáři,

dovolte mi, abych velice poděkoval lékařce Vašeho oddělení paní doktorce Ivetě Vaškové, která mne ošetřila v rámci pohotovosti na interním oddělení, v neděli 10.5.2020 v podvečerních hodinách. Svým vysoce profesionálním i lidským přístupem eliminovala veškeré možné závažné příčiny mého zhoršeného zdravotního stavu a správnou diagnózou a léčbou docílila jeho výrazného zlepšení.

Dovoluji si Vás požádat o předání mého poděkování paní doktorce.

S pozdravem

Ing. P.H.


Chirurgickému oddělení

7.5.2020

Dobrý den pane primáři,

chtěl bych alespoň touto neosobní cestou poděkovat Vám, lékařům vašeho i ostatních oddělení Vítkovické nemocnice, sestrám a ošetřujícímu personálu za odbornou a laskavou péči, kterou jste věnovali mému otci v posledních dnech a hodinách jeho života, které strávil na oddělení chirurgie. Přímo Vám chci poděkovat za souhlas navštívit otce i přes plošný zákaz návštěv na všech odděleních nemocnice. Velice si vašeho lékařského i lidského přístupu vážím.

S pozdravem a úctou.

P.B.


Mezioborové JIP

18.4.2020

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala jménem manželovy maminky celému týmu lékařů i sestřiček oddělení Mezioborové JIP interních oborů, kde během její hospitalizace v dubnu 2020 byla v nejlepších rukou celého personálu. Péče, starostlivost, obětavost, profesionalita a podpora během jejího pobytu právě na této JIP, kdy sestřičky měly vždy pro ni vlídné slovo a úsměv na tváři i přes neuvěřitelnou vytíženost. Toto vše velmi psychicky pomáhalo zvládat její vážný zdravotní stav. Ještě jednou bych právě jim z celého srdce poděkovala a popřála hodně sil, energie a co nejméně stresující práce. Maminka se doma pomalu, ale jistě zotavuje a my jsme za to velmi, velmi vděční.

Velmi si této péče vážíme a děkujeme i my, rodina.

S.P. (snacha)


Dětskému oddělení

11.4.2020

Nefrologická ambulance, Dětská příjmová ambulance a dětské oddělení.

Chtěla bych moc poděkovat za vynikající péči o mého již 9ti letého syna Matyáše, který se i narodil ve vaší porodnici.

Chtěla bych poděkovat za obětavou péči sestřiček a lékařů ve všech ambulancích. Všem ošetřovatelkám a sestřičkám na dětském lůžkovém oddělení. Speciálně bych chtěla poděkovat paní doktorce Geržové a hlavně panu primáři Boženskému.

Díky Vaší péči můj syn může žít plnohodnotný život a já Vám všem za to moc a moc děkuji. Máme před sebou dlouhou cestu, ale věřím, že ji zvládneme.

I.A.


Oddělení následné péče

2.4.2020

Děkuji tomuto zdravotnickému oddělení za dobrou péči po dobu 3 měsíců. Byla jsem po úrazu obratle, po celou dobu mě vozili 3 x týdně na dialýzu a další vyšetření. Byly to 3 měsíce strávené laskavým jednáním všech ze zdravotnického personálu.

V roce 2019 zde pobýval i můj manžel a byl zde velmi spokojený s přístupem zdravotnického personálu.

Tato práce je velmi náročná, měla jsem možnost sledovat jejich činnost, a za to je velmi obdivuji a děkuji jim, ať vytrvají.

Děkuji, děkuji M.L.


Sestřičkám a lékařům na ARO

27.3.2020

Dobrý den,
chci poděkovat sestřičkám a lékařům na ARO oddělení Vítkovické nemocnici za perfektní přístup a starost o mou maminku, o kterou se starali od samého začátku jejího příjezdu až po včerejší den, kdy bohužel i přes velkou snahu a starost lékařů maminka umřela.

Děkuji ještě jednou za jejich přístup a obětavost i v této chřipkové epidemii .

Díky, díky moc. D.Š.


Gynekologicko-porodnickém oddělení

22.3.2020

Dne 20.3.jsem na gynekologicko-porodnickém oddělení vaší nemocnice podstoupila menší zákrok. Od příchodu do odchodu (1 den) super.

Všem moc děkuji za péči.

K.A.


Centru péče o zažívací trakt

21.3.2020

Dovolte mi touto cestou velmi poděkovat Centru péče o zažívací trakt – primáři MUDr. Fojtíkovi, Ph. D a jeho kolektivu lékařů – MUDr. Kundrátové, MUDr. Vašákové a personálu ze velmi odborné pečlivé vyšetření  - EUS a FNA,  při mém pobytu ve Vítkovické nemocnici.

Děkuji a jsem s pozdravem

Ing. K.J.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

16.3.2020

V pátek 13. 3. se nám narodil ve Vítkovicích syn Antonín. Oproti porodu prvního dítěte v jiné porodnici jsme si to u Vás, maminka i otec u porodu, opravdu užili. Vlídný personál, domácí pohoda a vstřícný přístup a humor. Moc děkujeme!!!

J.D.


Poděkování

9.3.2020

Vážený pane řediteli.

Píši Vám, abych se s Vámi podělil o mimořádné zkušenosti, které jsem nejen já, ale i někteří další členové mé rodiny v posledních několika měsících získali ve Vaší nemocnici. Náš obdiv a skutečně velký dík patří především MUDr. Lucii Havrlentové. Loni v červnu mi totiž musela znovu odoperovat zpackanou operací píštěle, kterou mi asi 10 dnů předtím provedli v jiné nemocnici, kdy mi hrozila doživotní inkontinence. Po této operaci mohu konečně normálně fungovat.

V červenci téhož roku byla u Vás hospitalizována moje starší dcera s akutním zánětem tlustého střeva. Tu jsem v poslední chvíli, takřka silou, přesvědčil, ať neakceptuje již dohodnutý okamžitý operativní zákrok v jiné nemocnici a jede do Vítkovic. A opět se prokázala erudovanost paní doktorky, která po velkém váhání, zda operovat dceru v tomto těžkém stavu, se rozhodla pro boj s tímto zánětem. Tento rozsáhlý zánět se jí podařilo zdolat, takže pak připravená listopadová operace proběhla bez komplikací i bez dočasného vývodu. Ten by v době zánětu, jak jsem byl informován, byl nevyhnutelný. Nyní se dcera cítí tak dobře, jak už dlouho předtím ne.

 A do třetice. V pondělí byla operována naše milovaná snacha, který byla před několika lety na odstranění apendixu, v jiné nemocnici. Tenkrát jí nikdo neřekl, že dle histologie nebylo vše v pořádku a měl následovat další výkon. Nyní začala mít nějaké problémy a po řadě vyšetřeních, byla paní doktorkou postižená část střeva odstraněna, takže teď budeme čekat na výsledky...      

 Závěrem si dovoluji vyslovit své uznání a zároveň poděkování za to, jaký kolektiv se Vám podařilo pro Vítkovickou nemocnici vytvořit a jistě taky víte, jaký pozitivní celkový věhlas mezi lidmi, díky své úrovni, tato nemocnice v našem regionu má.

Závěrem Vás chci poprosit o tlumočení poděkování nejen za vysoce profesionální, ale i lidský a především zodpovědný přístup zejména MUDr. Havrlentové, ale taky i MUDr.Barboře Pipek, která mi prováděla Kolonoskopii a MUDr.Aleně Černé za provedenou Gastroskopii. Věřte, že mám tato vyšetření v jiných ordinacích již několikrát za sebou, takže skutečně mám s čím srovnávat...

Jsou chvíle, kdy je nejen zdraví, ale doslova život nás pacientů je v rukou lékařů a zdravotního personálu, kdy se naše další "bytí, či nebytí" odehrává naprosto v jejich režii.

A Vy sám jistě nejlíp víte, že když dva dělají totéž, není to totéž …

Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaší náročné práci.

 S pozdravem J.T.


Gynekologii

2.3.2020

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat za úžasný přístup sestřiček i paní doktorky na oddělení Gynekologicko-porodnickém. Byla jsem tam na drobný zákrok a i přesto, že jsem zde strávila jen pár hodin, byl přístup personálu úžasný a profesionální.

Moc děkuji.

O.


Gynekologickému oddělení

2.3.2020

Vážený pane řediteli,

v letošním roce jsem byla hospitalizována ve Vaší nemocnici na oddělení gynekologicko-porodním. Touto cestou chci poděkovat celému kolektivu výše uvedeného oddělení za profesionální přístup a péči ke všem pacientům. Ve Vaší nemocnici jsem nebyla poprvé a musím konstatovat, že vysoký standart péče o pacienty si oddělení udržuje.

Velké poděkování patří MUDr. Petru Vaškovi (operující lékař) za příkladný přístup k pacientům, profesionalitu a schopnost vysvětlit srozumitelnou formou diagnózu a způsobu řešení.

V neposlední řadě děkuji primářce MUDr. Ivaně Lukáčové za vedení oddělení a celkový lidský a zároveň profesionální přístup k pacientům (primářka byla moje operující lékařkou v prosinci 2019).

Ještě jednou děkuji za laskavý a lidský přístup.

E.K.


Chirurgickému oddělení

23.2.2020

Dobrý den,
dne 17.2.2020 jsem byla na operaci na chirurgickém oddělení. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu MUDr. Róbertu Dinajovi a všem sestřičkám na oddělení, na dospávacím pokoji i na operačním sále za velmi profesionální a laskavý přístup. Také děkuji lékaři a sestřičce z oddělení ARO za perfektní anestezii!

S pozdravem a ještě jednou moc děkuji.

V.P.


Internímu příjmu

18.2.2020

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří měli 14.2 2020 službu na příjmové ambulanci interny ve Vítkovické nemocnici. Po přetrvávajících bolestech tam byla odvezena moje manželka. Milý přístup a pochopení všech nám velmi pomohla v tíživé situaci. Neformální, lidský a vysoce profesionální přístup ošetřujícího lékaře MUDr. Martina Nováka nám dával pocit, že všechno dobře dopadne. Stejně i péče ošetřovatelky paní Marie Masssaniecové. Z nemocnice jsme odcházeli s pocitem úlevy a naděje. Přístup personálu Vašeho pracoviště nás překvapil. V dnešní době není samozřejmostí.
 

Děkujeme.
Ing. L.S.


p. Pažitkové

18.2.2020

Dobrý den,

ráda bych tímto chtěla poděkovat sestřičce p. Aleně Pažitkové, která pracuje na infuzním stacionáři. Její přístup k pacientům je velmi laskavý, srdečný a vždy s úsměvem. Je to člověk na svém místě i po profesní stránce. Díky ní jsem se zde cítila velmi dobře. Děkuji.

L.Ž.S.


Zaměstnancům rehabilitačního oddělení

13.2.2020

Dobrý den, pane řediteli,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat vašim zaměstnancům rehabilitačního oddělení. Speciální poděkování je určeno fyzioterapeutce paní Mgr. Janě Smolkové. Její profesionalita a přístup k pacientovi je na velmi vysoké odborné úrovni. Kéž by naše zdravotnictví mělo více takových erudovaných zaměstnanců. Gratuluji Vám :-)

Ing. P.K.


Rehabilitačnímu oddělení

11.2.2020

Dobrý den,
rád bych tímto poděkoval za vzornou péči rehabilitačnímu oddělení - ambulantní části Vaší nemocnice. Setkal jsem se zde opravdu s lidským, ale taktéž profesionálním přístupem paní primářky MUDr. Štverákové, které tímto moc děkuji a zároveň se jí omlouvám, že jsem se nedostavil k ukončení léčby, ale "omylem" až následující den.
Velmi bych chtěl vyzdvihnout práci terapeutky Barborky Chválkové, která o mě pečovala a podporovala tak jak se sluší na reprezentaci nemocnice, která nese "AGEL" vedle svého názvu, za což jsem jí velmi vděčný. Své zkušenosti ze sportovní činnosti, praxe i studia umí dokonale využít ve prospěch pacienta a její pozitivní myšlení, pochopení a přirozenost jí vlastní pak jen dokresluje její vztah ke zdravotnictví.

Ještě jednou Vám velmi děkuji.

M.K.


Poděkování sestře Ryškové

9.2.2020

Moc bych chtěl poděkovat za perfektní přístup a skvělou péči sestřičky Markéty Ryškové na funkční diagnostice.

Více takových sestřiček.

D.B.


MUDr. Ermisové

3.2.2020

Dobrý den,
chtěla bych pochválit paní doktorku Karolínou Ermisovou, která má lidský přístup k pacientům.

Děkuji
J.P.


Oddělení následné péče

3.2.2020

Dobrý den pane řediteli.

chtěla bych vás touto cestou požádat o předání mého dopisu a poděkování vašim zdravotníkům z oddělení následné péče. Je to MUDr. Novák, MUDr. Janečka, MUDr. Wrožyna a staniční sestra Lenka Holubová s kolektivem sester, pečovatelů a pomocných pracovníků.

Manžel v listopadu 2019 v nemocnici Fifejdy zkolaboval a lékař interny, na mou žádost, ho nechal převést k vám na internu. V poslední době je u vás častým pacientem. Po zlepšení stavu a s mým souhlasem byl přeložen na oddělení následné péče. Manžel trpí těžkou demencí s podílem Alzheimerovy choroby a ztrátou soběstačnosti. Proto péče kolem něho je velmi náročná. Kolektiv sester a pečovatelů pod vedením staniční sestry p. Holubové tuto práci vykonával zodpovědně, s láskou a profesionalitou. Za což jim moc děkujeme.

Manžela (tatínka) jsme navštěvovali každý den, více jak 2 měsíce, a vždy byl čistý, nakrmený, polohovaný a byl dodržován pitný režim.

O manžela se s pomocí syna a dcery starám sama několik let, tak dovedu ocenit namáhavou práci kolem něj.

Rovněž chci poděkovat všem uvedeným lékařům, kteří mi ochotně podávali zprávy o průběhu léčení. Všechny mé otázky byly srozumitelně zodpovězeny.

Na závěr pane řediteli Vám a všem jmenovaným zdravotníkům chci popřát hlavně zdraví, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody.

S pozdravem.

Manželka L.P.


Gynekologickému oddělení

28.1.2020

Velmi děkuji celému gynekologickému oddělení za veškerou péči a především lidský přístup, kterým mi pobyt v nemocnici zpříjemnil. Pečlivé paní doktorce Vandě Klimánkové, úžasně pozitivní a milé paní doktorce Andrei Kordasové, panu doktorovi Marku Rozbrojovi, všem sestrám, hlavně těm, které měly noční službu po mé operaci, dále ošetřovatelce, která mi pomáhala do sprchy, všem anestezioložkám... Zvláštní poděkování patří paní primářce Ivaně Lukáčové - tak empatický lékař je opravdový poklad - jste nejlepší!

P.B.


Dětskému oddělení a JIP

28.1.2020

Dobrý večer,

chtěla bych neskutečně poděkovat vašemu personálu na dětské JIP a dětském oddělení. Pracují tam úžasní a kamaradští lidé.

Ve čtvrtek v pozdních hodinách, mi zachránili 11mesičního syna, když jsme ho přivezli přidušeného křupkou. Ještě jednou moc děkuji.

A.D.


Chirurgickému oddělení

27.1.2020

Vážený pane řediteli.
 
Dne 6.1.2020 jsem se ve Vaší nemocnici na chirurgickém oddělení podrobil operaci "křečových žil" - protože nejsem lékař ani latiník - tak po píši česky - slengově. S výsledkem operace a péči před ní i po ní jsem byl maximálně spokojen. Chtěl bych tímto poděkovat celému personálu oddělení za vzornou a příkladnou péči. Jmenovitě bych chtěl poděkovat za profesionální práci svému operátorovi MUDr. Róbertu Dinajovi. Věřím, že podobně tomu bude i v dubnu - kdy bych se měl podrobit operaci druhé nohy. Ještě jednou celému Vašemu zdravotnickému oddělení chirurgie děkuji.
 
S pozdravem
 
T.S.
 


Poděkování personálu chirurgie C

15.1.2020

Chtěla bych velmi poděkovat celému personálu na chirurgii C, za ochotu a milou péči po dobu mé hospitalizace.

B.M.


Přání

24.12.2019

Vážený pane řediteli,
dovolte, abych se i já připojila k srdečným přáním. Chci Vám a také všem ve Vaší společnosti popřát mnoho dalších úspěchů v novém roce 2020, ale nejvíc přeji pevné zdraví!

Před časem jsem sama byla nucena vyhledat zdravotnickou pomoc a jsem velice ráda, že jsem si zvolila právě nemocnici AGEL v Ostravě-Vítkovicích. Můžete být právem hrdý na celý kolektiv Porodnicko-gynekologického oddělení – od příjmové a ARO ambulance, přes operační a pooperační trakt až po lůžkovou část. Všichni byli velice milí, vstřícní a pracovali na velmi vysoké profesionální úrovni. Nejvíce jsem však vděčná, že jsem pro ně nebyla pouhé číslo diagnózy. Jejich laskavý a lidský přístup tvořil nezanedbatelnou část mé léčby.

Tímto bych chtěla vyjádřit ocenění a poděkovat za výbornou práci lékařům, zdravotním sestrám a celému kolektivu pod vedením paní primářky MUDr. Ivany Lukáčové, zvláště pak MUDr. Matejkové.

S úctou
L.S.


Lékařům chirurgického odd.

16.12.2019

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat všem lékařům chirurgického oddělení, kteří se o mně starali po dobu mé operace a hospitalizace. Byla jsem na operaci 6.12. a nejenom lékaři, ale i celý zdravotnický personál (sestry i ošetřovatelky) se chovaly velmi ochotně a vstřícně. Obzvláště bych chtěla poděkovat personálu na JIP a to jmenovitě p.Linhartové Pavlíně.

Přeji Vám všem příjemné prožití svátků vánočních a hodně sil do nového roku.

A.Š.


Neurologickému oddělení

16.12.2019

Chtěla bych poděkovat všem na 3. patře pavilonu F za léčení mé maminky. Děkuji všem i na příjmu i na Iktovém centru. Děkuji lékařům i sestrám, MUDr. Cimermanovi, staniční sestře i všemu personálu. Děkuji p. Tomíčkovi za obětavost. A MUDr. Cimermanovi za odborný a lidský přístup. Bohužel, proti věku nebylo léku.

Přeji vám všem úspěch v práci i osobním životě a hlavně zdraví.

Ještě jednou děkuji a ať se vám daří dobře.

Dcera L.P.


Oddělení gastroenterologie

15.12.2019

Ve dnech 4.12. až 13.12.2019 jsem by hospitalizován na gastroenterologickém oddělení Vítkovické nemocnice. Po uvedené hospitalizaci jsem již doma a ve svém věku 81 let se cítím velmi dobře.  Za odbornou péči bych chtěl bych poděkovat všem lékařům tohoto oddělení vedeného primářem MUDr.Petrem Fojtíkem PhD.

Obzvlášť bych chtěl poděkovat MUDr.Veronice Kovaříkové za nevídanou a nevšední profesionální důslednost, se kterou přistupovala při řešení mých zdravotních potíží. Taktéž děkuji celému zdravotnímu personálu (i studentům školy AGEL), který dokáže mít i přes velké pracovní vypětí laskavý přístup k pacientům.

M.V.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

23.11.2019

Ráda bych touto cestou poděkovala veškerému personálu Vašeho oddělení, který se zasloužil o přivedení mé dcery na svět plánovaným císařským řezem a veškerou péči s tím spojenou. Od příjmu, přes předoperační vyšetření, předoperační péči, práci anestiziologa, operatérů a všech přítomných na sále, personálu v pooperačních boxech, na lůžkovém oddělení šestinedělí a kojeneckém oddělení.... všem lékařkám a sestřičkám, které přes abnormální listopadový nával novorozeňat zůstaly profesionální a empatické, trpělivé, neunavné, vlídné, laskavé a ochotné... jsem okouzlena a nadšena přístupem vašeho personálu a nezbývá mi než doporučit a propagovat vítkovickou porodnici všem nastávajícím maminkám.

Děkuji!!!

V.D.


Lékařům chirurgického oddělení

20.11.2019

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat všem lékařům chirurgického oddělení, kteří se o mně starali po dobu mé operace a hospitalizace. Jejich péče byla velmi obětavá a vždy, když jsem něco potřebovala, tak se mi snažili vyhovět (MUDr. Komárková). A nejenom lékaři, ale i celý zdravotnický personál (sestry i ošetřovatelky) se chovaly velmi ochotně.

Děkuji vám za výběr takového personálu. Jsou skvělí!!!!!

H.S.


Rehabilitaci

12.11.2019

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou moc moc poděkovat za skvělou péči, která mi byla opakovaně poskytována na oddělení (ambulantní část) léčebné rehabilitace Vaší nemocnice. Hluboce se poklonit celému týmu za srdečný a lidský přístup s jakým přistupovali k mé rehabilitaci.

Velký dík patří paní primářce Mudr. Štverákové, která je velmi empatická. Její vlídný a profesionální přístup dokáže člověka psychicky povzbudit a motivovat.

Ještě jednou srdečné díky všem.

Onderka Michal


Chirurgické a úrazové ambulanci

10.10.2019

Vážený pane řediteli,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat za vstřícný přístup na chirurgické a úrazové ambulance dne 9.10.2019.
Byla jsem po "sportovním úraze" schopná chůze pouze o berlích (vypůjčených). Při tel. hovoru na úrazovou ambulanci nemocnice Fifejdy, kdy jsem se chtěla pouze dotázat, které oddělení bych měla s tímto problémem navštívit, mi sestra sdělila, cituji: "Máte berle, tak si skočte k obvodnímu lékaři pro žádanku na rentgen a pak k ortopedovi nebo si zavolejte 155“. Po tomto rozhovoru jsem nevěděla, kde se vlastně mám nechat ošetřit, neboť představa, že budu skákat o berlích od jednoho lékaře k dalšímu, byla pro mě v danou chvíli nepředstavitelná. S takovýto přístupem jsem se na Fifejdách již setkala, a proto jsem nechápala sama sebe, že jim opět volám. S pláčem jsem tento tel. rozhovor sdělila kolegyni a ta mi poradila nemocnici ve Vítkovicích, kde byla moc spokojená. A měla pravdu. Se strachem jsem se u okýnka tohoto oddělení zeptala, zda mě vůbec ošetří. Sestřička nechápala tento dotaz, převzala si mé doklady a vyšetření proběhlo bez jakýkoliv problémů. Všichni byli příjemní a přes všechen ten shon, který na oddělení mají, byli i usměvaví.

Ještě jednou velký dík. S.S.


Poděkování ambulantní léčebné rehabilitaci

7.10.2019

Vážený pane řediteli,

chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu ambulantní léčebné rehabilitace pod vedením primářky MUDr. Štverákové Jany včetně. Dále patří můj dík sestřičkám oddělení aplikací fyzikálních procedur – magnetoterapie a celému oddělení vodoléčby včetně obsluhy šatny.

Jsem opravdu potěšen a zároveň mile překvapen s jakou ochotou, srdečnosti a lidskosti přistupují vaší zaměstnanci k nám pacientům. Sám sloužím s lidmi a hlavně pro lidi a tak moc dobře vím, že to mnohdy není snadné a jednoduché. Patří vám všem za to velká poklona.

VELKÉ DÍKY

A konečně se dostávám k paní fyzioterapeutce Bc. Moravcové Lence DIS, tak téhle DÁMĚ chci taktéž upřímně a ze srdce poděkovat a hluboce se poklonit za srdečný a lidský přístup z jakým přistupovala k mé rehabilitaci, a to po celou dobu. Taktéž za její profesionalitu a odbornost.

VELKÉ DÍKY paní Moravcová.

S přátelským pozdravem R.K.


MUDr. Havrlentové

4.10.2019

Dobrý den pane řediteli,

rád bych touto cestou poděkoval paní doktorce Havrlentové Lucii za mnohaletou péči. Takových lékařek jako je paní doktorka je velmi málo!!! Važte si jí tak, jak si jí vážím já. Vím, nemá to semnou paní doktorka vůbec jednoduché, jsem na vozíku po DMO. Jediná paní doktorka mi zatím nejvíc pomohla, a hlavně mi VĚŘÍ!!!! Je to první lékařka v mém životě, které se nebojím. Vždy mi vše dopodrobna a v klidu vysvětlí, co bude dělat a jak budeme postupovat dál. Přál bych vám víc takových lékařek jako doktorka Havrlentová.

Moc vám za všechno děkuji paní doktorko, hlavně za trpělivost a nervy které semnou máte.

M.M.


Lůžkové rehabilitaci

30.9.2019

V srpnu byl můj tatínek hospitalizován po operaci levého kolene na vašem rehabilitačním oddělení. Chtěl by tímto poděkovat za příkladnou péči MUDr. Mynářové i všem sestřičkám a rehabilitačním pracovníkům. K tomu se připojují i spolupacienti mého otce.

P.R.


Lékařům a personálu nemocnice

27.9.2019

Vážený pane řediteli,

chtěla bych vyjádřit své poděkování lékařům Vaší nemocnice.
Panu MUDr. Michalu Štěpánovi - gastroenterologická ambulance a panu MUDr. Martinu Plevovi - kardiologická ambulance - za jejich profesionální, laskavý, vstřícný, velice lidský přístup při zjišťování příčin mých zdravotních problémů, za následně podrobné a pro mne srozumitelné vysvětlení zjištěných výsledků, objasnění příčin mých potíží.

Panu MUDr. Plevovi patří poděkování i za výbornou a pečlivou péči o mou maminku a o členy naší rodiny. Ochota, přístup, laskavost, trpělivost, schopnost vysvětlit pro pacienta srozumitelnou řečí jeho diagnózu, příčinu a bezodkladné řešení problému, to vše přináší pacientovi pocit úlevy, jak tělesné tak i psychické.

Pro nás, pacienty, je empatický přístup lékařů a jejich zdravotních sester nesmírně důležitý, proto touto cestou oběma lékařům a jejich personálu moc děkuji. Jejich náročné práce si velmi vážím a přeji jim, aby si zachovali svůj elán a profesionální přístup k pacientům i do budoucna.

L.S.


Poděkování

27.9.2019

Touto cestou by jsme chtěli poděkovat za bravůrní péči P. na dětském oddělení. Nejenže MUDr. Haverlantová Lucia skvělé diagnostikovala apendicitidu a ihned reagovala, čímž dceři zachránila zdraví, ale i následná péče na Dětském JIP nám velmi pomohla. Veškerý personál ochotný a velmi erudovaný.

TÍMTO DĚKUJEME VEŠKERÉMU PERSONÁLU ZA UKÁZKOVOU PÉČI.

P.a M.J.


Pronajímateli kantýny

27.9.2019

Dobrý den, vždy když jsem ve Vaší nemocnici navštívím místní stravovací bufet. Jsem nadšen výběrem, cenou a ochotou obsluhy. Ten, kdo vybíral pronajímatele, měl úžasnou ruku.

Děkuji a ostatní nemocnice a zařízení by se od Vás mohli učit.

S díky a s pozdravem B.


Poděkování

23.9.2019

Prosím o umístění pochvaly na web:

Krásný den🌞. Opět chci poděkovat! Můj největší dík patři MUDr. A. Humeňanské a celému operačnímu týmu za lidský a laskavý přístup při operaci 18.9.2019. A rovněž "andělům "na dospávacím oddělení😇.Jsou úžasní. A poděkování patří i na chirurgické lůžkové oddělení B. Všem ještě jednou moc děkuji za vynikající péči a prosím o předání na správná místa😉

Opravdu si to zaslouží❤❤❤

M. Š.


Poděkování dětskému oddělení

11.9.2019

Tímto, bych chtěla moc poděkovat za vstřícný a empaticky přístup celému dětskému oddělení, včetně dětské příjmové ambulance. Sestřičky na ambulanci, velmi milé a usměvavé, stejně jako na oddělení. Lékařky taktéž velmi milé, usměvavé. Všichni mají krásný přístup k dětem a zdvořilé jednáni i k rodičům.

Ještě jednou velké díky a přejeme všem mnoho pracovních úspěchů.

Spokojení rodiče.


Lůžkové neurologii

4.9.2019

Dobrý den,

chtěl bych pochválit oddělení lůžkové neurologie 3. patro. Sestřičky se pozorně starají a jsou pečlivé. Ležel jsem i v MN Fifejdy a je to 100 a 1. Tady se doktoři a sestřičky vážně starají a chtějí pro pacienty to nejlepší. Fakt velká pochvala!

D.A.


Rehabilitaci

4.9.2019

Vážený pane řediteli.

Jmenuji se L.T. Píši Vám, protože po úrazu v listopadu 2018 jsem byl odeslán na rehabilitaci k Vám do Vitkovic.

Co se týká rehabilitací, mám dost osobních zkušeností. Měl jsem zlomenou páteř (tělo L1), posunuté obratle (L2, L3 o 5 mm). Dále jsem byl na operaci plic. Uřezali mi plíci, pohrudnici a žebro.

Ale tentokrát mě rehabilitace u Vás velmi překvapila. Pravou rukou jsem skoro nemohl hýbat. Nyní po rozcvičení mohu dělat prakticky všechno.

Proto Vás prosím, poděkujte za mne paní primářce Štverákové a celému kolektivu za profesionální a perfektně odvedenou práci.

Moc Vám děkuje a zdraví L.T.

V Ostravě 4.9.2019


Odběrové místnosti

27.8.2019

Dobrý den,

docházím na odběry do vaší nemocnice! Chtěla bych tak velice pochválit sestry, které provádějí odběry krve! Jsou to strašně milé dámy a píchnutí, jako bych ani necítila, a to všechno napoprvé! Ohromný obdiv k jejich práci! Jsou velmi komunikativní a jsou pro mě velkým příkladem v přístupu k lidem! Moc jim děkuji za jejich nelehkou práci a přeju jim hlavně zdraví do dalších let a hodně profesních i osobních úspěchu!

Bc. M.B.


Porodnicko - gynekologickému oddělení

25.8.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat všem pracovníkům gynekologicko–porodnického oddělení primářky MUDr. Ivany Lukáčové za profesionální péči a osobní přístup při mé hospitalizaci. Na tomto oddělení jsem podstoupila LAVH. Osobně mi dovolte poděkovat MUDr. Slabé a MUDr. Pešatovi, kteří operaci provedli.

Ještě jednou všem moc děkuji, s úctou P.H.


Infuznímu stacionáři

21.8.2019

Poděkování za příkladnou péči a starostlivost o pacienty na infuzním stacionáři sestře Aleně Pažitkové pod vedením MUDr. Petrem Bartošem.

Moc Vám děkuji V.P.


Gynekologickému oddělení

19.8.2019

Dobrý den, chci moc poděkovat celému zdravotnickému personálu za veškerou předoperační i pooperační péči při mé hospitalizaci na gynekologicko - porodnickém oddělení pod vedením paní primářky MUDr. Ivany Lukáčové. S tak skvělým osobním a zároveň profesionálním přístupem jsem se ještě nikde nesetkala.

I.B.


Sestrám na odběrovém pracovišti

15.8.2019

Jestli seslali z nebe anděly, ve které nevěřím, tak pracují na odběrovém pracovišti!!! Zlatíčka v bílém, zdravotní sestry, které nemají platy ani jako dnes uklízečky, prostě zdravotní andílci!!! Nejpříjemnější, nejmilejší, nejempatičtější a hlavně milé, pro mne zlatíčka!!! Děkuji vedení, ze tyto zdravotní sestry a doufám, že je patřičně ohodnocujete! Tenro zdravotní personál, na tomto úseku, by měl být milionkrát víc odměněn

I.J.


Interně JIP

29.7.2019

Dobrý den,
dovoluji si touto cestou moc poděkovat lékařům a sestřičkám JIP interního oddělení, pod vedením pana primáře MUDr. Dušana Kučery a mu osobně, za jejich lidský a profesionální přístup, za to jak citlivě přistupovali k mému zdravotnímu stavu, když jsem byl přivezen na toto oddělení s masivní oboustrannou plicní embolií, za jejich obětavost při záchraně mého života. To jsou hodnoty, které člověk ocení až časem. Rovněž děkuji lékařům, sestřičkám a celému zdravotnímu personálu lůžkové části této kliniky za jejich prokázanou profesionalitu, lidský a citlivý přístup k pacientům navracejícím se zpět do života.

Moc děkuji.

P.D.


Centru péče o zažívací trakt

22.7.2019

Centrum péče o zažívací trakt.

Vážený pane řediteli,

ve Vašem shora uvedeném oddělení byla hospitalizovaná moje manželka. V této souvislosti mi dovolte, vážený pane řediteli, poděkovat celému oddělení pod vedením pana primáře MUDr. Petra Fojtíka, Ph.D. za profesionální, laskavý, upřímný, lidský a obětavý přístup v rámci provádění veškerých lékařských zákroků nutných pro zjištění a následného odstranění diagnostikovaného problému. Osobně mi dovolte poděkovat ošetřujícímu lékaři panu MUDr. Dominiku Wrožynovi.

V návaznosti na výše uvedené, vážený pane řediteli, přejeme nejen Vám, ale i všem Vašim zaměstnancům mnoho zdraví, pohody a potřebných psychických a fyzických sil při vykonávaní takto důležité a zodpovědné práci.

S úctou

Ing. M.M.


Chirurgii

21.7.2019

Tímto velice děkuji týmu lékařů za jejich milý, laskavý a velice profesionální přístup. Jedná se o mamologickou ambulanci, chirurgické oddělení a chirurgickou ambulanci. Taktéž sestry na všech těchto pracovištích si zaslouží velké dík a pochvalu za svůj přístup. Velice si těchto lidí vážím a přeji jim mnoho úspěchů.

Moc děkuji za péčí: MUDr. Zuzana Vávrová - mamologická ambulance
MUDr. Anna Humeňanská-mamologická ambulance
MUDr. Pavla Ježková - Chirurgická ambulance
MUDr. Tereza Komárková - Chirurgická ambulance

L.M.


p. Wjaczkovi a rehabilitaci

19.7.2019

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat fyzioterapeutovi panu Radkovi Wjaczkovi za skvělou péči a užasnou pohodu při rehabilitaci. Pan Radek má zlaté ruce a jeho terapie mají smysl. Mám myot.dystrofii a pan Radek je první člověk který mi pomohl. Na další rehabilitace pouze do vaší nemocnice a k panu Radkovi. Chtěla bych i pochválit paní Hořínkovou z elektroléčby. Paní primářka MUDr. Jana Štveráková je lékařka s velkým L. Měla bych pouze jednu výtku, a to je výtah. Musím na elektrickém vozíku do výtahu nacouvat a složitě za sebou levou rukou zavřít těžké dveře. Snad do budoucna bude nový a bezpečný výtah na tak skvělé oddělení léčebné rehabilitace.

S pozdravem D. Z.


Sestrám chirurgie JIP

19.7.2019

Milé sestřičky chirurgie JIP,
ať plavovlásky či černovlásky, děkuji vám za péči, kterou jste mi věnovaly po dobu mého pobytu na MOJIP. Nejen, že jste profesionální, ale hlavně milé, ochotné ve chvílích, kdy je nám mizerně. Jste obklopeny slzami, vzdechy, je nám špatně a na vás jsme se upnuli, jako k jediné záchraně.

Děkuji H.D.


Internímu oddělení

19.7.2019

Vážený pane řediteli,

byl jsem hospitalizován na interním oddělení. Byl jsem velmi spokojen s ošetřováním vašeho personálu. Obdivoval jsem jejich vstřícnost, ochotu, úslužnost. Prostě skvělý tým.

Proto Vás chci požádat, abyste jim Vašim prostřednictvím vyjádřil velkou pochvalu a až budete přidělovat odměny, tak na tento personál nezapomeňte! Určitě si to zaslouží.

S pozdravem pacient M.G.


Rehabilitačnímu oddělení - vodoléčbě

16.7.2019

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování za vstřícnost, empatii a profesionalitu personálu rehabilitačního oddělení, konkrétně rehabilitačním pracovníkům na vodoléčbě, kteří provádějí masáže zad. Opakovaně mi velice pomohli. Rovněž bych personálu rehabilitace ráda poděkovala jménem mého tatínka pana R.B., který byl doslova nadšený, tím jak rehabilitace ve VTN funguje a jaké péče se mu dostalo při RHB procedurách.

Děkuji. D.B.


Poděkování za výkon Fast Track

15.7.2019

Chtěla bych touto cestou ohodnotit předoperační přípravu a následnou léčbu, kterou teď provádíte u chirurgickému výkonu (Fast Track). Měla jsem zavedený ČZK, epidurál, po operaci mě navštívil RHB pracovník. Všechny tyto změny vedou k dřívějšímu uzdravení, není se čeho obávat.

Děkuji všem, kteří mi pomohli.

H.D. s manželem


Interně JIP

14.7.2019

Dobrý den,

chtěli bychom s manželem ze srdce poděkovat celému personálu INTERNA JIP za péči o naši umírající maminku. Lékaři, sestřičky a všichni zaměstnanci tohoto oddělení se o maminku krásně a hlavně s úctou a srdcem na dlani starali. K nám pozůstalým byli celý týden pohotoví a vždy vstřícní. Je vidět, že svou práci milují, a za to obrovské díky.

Přejeme všem hodně sil a hlavně zdraví do další práce.

S úctou manželé K.


Lůžkové rehabilitaci

11.7.2019

Velké poděkování za trpělivost a pokor celému kolektivu lůžkové rehabilitace. Z celého srdce děkuji paní primářce, lékařům, sestřičkám za cvičení, elektro a vodoléčbu, masáže i zapůjčení berlí.

Přijměte velké poděkování za dokonalou péči o pacienty. Kdyby to šlo, dala bych vám všem za obětavou péči medaile a zvýšila plat.

S pozdravem pacientka A.B.


Lůžkové rehabilitaci

9.7.2019

Oddělení lůžkové rehabilitace

Chci Vám všem poděkovat za vaši péči. Tato práce není jednoduchá, ani doceněná, a to o to více si ji vážím. Hodně jste mi pomohli, děkuji vám za to. Vždycky budu ráda vzpomínat a možná se ještě uvidíme.

I.P.


Oddělení nemocnice

4.7.2019

Byl jsem hospitalizován na vašem oddělení 1.7. až 3.7. 2019. A chci pochválit sestry a lékaře sloužící na oddělení za chápaní potřeb, které jsem měl. Byli příjemní a snažili se mi pomoci v moji situaci.

Z. H.


Dětské ambulanci

1.7.2019

Dobrý den,

chtěla bych aspoň touto cestou moc poděkovat celému oddělení na dětské ambulanci. Že se mi o dceru postarali a dali mi jí dokupy. Opravdu úžasný přístup, jak lékařek, tak všech zdravotních sestřiček, až po starostlivé a milé paní uklízečky. Ještě jednou z celého srdce děkuji. Udělaly jste na mě nesmírný dojem. Tolik milých a empatických žen pohromadě jsem snad v životě neviděla. MOC DĚKUJI za dceru.

Maminka P.


Chirurgickému oddělení a JIP

24.6.2019

Dobrý den,

touto cestou bych chtěl poděkovat za profesionální a lidský přístup všem lékařům, neuvěřitelně milým a laskavým sestřičkám a ošetřovatelkám. Před časem jsem podstoupil podobnou operaci se srdíčkem v Třinci-Podlesí, ale u vás jsem byl mile překvapen, pane primáři Mazure, jaký úžasní lidi tu pracují.

Děkuji, s úctou k Vaši práci J.U.


Poděkování ARO

21.6.2019

Dovolte mi, abych vyjádřil poděkovaní kolektivu ARO, lékařům a sestrám za neuvěřitelný a vřele lidský přístup k pacientovi před náročnou operaci - aortobifemoralniho bypassu i po ni.

Moc Vám všem za to děkuji.


Lůžkové rehabilitaci a dopravně zdravotní službě

17.6.2019

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat za vzornou péči o mého manžela, s kterým jsem ležela u vás v nemocnici na rehabilitačním oddělení (lůžková část), především mé díky patří Mgr. Monice Chrástecké a paní primářce.

Manžel ambulantně vyšetřen i na neurologické ambulanci 2 MUDr. Tkáčovou, moc děkuji za vzornou péči sestřičce z této ambulance a veškerá vyšetření, která mu byla provedena.

Také moc děkuji a převoz manžela sanitním vozem v mém doprovodu.

S pozdravem a úctou ke zdravotnickému personálu. Prosím o uvědomění tohoto personálu za velké díky.


Interně B

31.5.2019

Dobrý den,

obracím  se na vás s prosbou vyřízení a zveřejnění pochvaly pro oddělení interny B, zvláště MUDr. Gregovi, ale také zdravotním sestrám.

Byl jsem hospitalizován na tomto oddělení ve velmi vážném stavu, kdy si lékaři nevěděli rady a nevěděli zda mne převézt na ARO nebo mne ponechat na oddělení. Nakonec jsem zůstal na oddělení a díky MUDr. Gregovi, jeho přístupu a léčbě se dá říci, že mne vytáhl tzv. "hrobnikovi z lopaty". Velký dík patří také zdravotnímu personálu, který byl velmi příjemný, ochotný, což se stává málokdy.

Proto bych byl moc rád, kdyby toto moje pochvala byla zveřejněna a eventuálně předána i výše, protože si to opravdu všichni zaslouží.

Děkuji vám za pochopení.

V.M.


Rehabilitačnímu oddělení

28.5.2019

Chci pochválit a ocenit práci fyzioterapeutky na rehabilitačním oddělení Vítkovické nemocnice.

Paní Jana Přikrylová je přísná, důsledná a přitom citlivá. Nesleví a svou výřečností nabudí atmosféru „do toho, do toho a vydrž“! Další vlastnost – z ní jsem po celou proceduru cítila, že je se mnou, že se jí myšlenky netoulají

Jinak jsem s pobytem spokojená a díky i ostatním.

L.V.


Interně C

17.5.2019

Dobrý den,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za nadstandardní péči o moji hluchoněmou maminku. Byla u Vás hospitalizovaná na interním oddělení C. Ošetřující personál se nám snažil ve všem vyjít maximálně vstříc. S tímto přístupem jsem se zatím nikde jinde nesetkala.

Děkuji D.M.


Gastroenterologii

17.5.2019

Dobrý den,

ve středu mě pro bolesti přivezl přítel na centrální příjem. Byla jsem hospitalizována na gastroenterologickém oddělení v 2.patře. A chci zmínit, že tak ochotný a lidský personál jsem dlouho nezažila. Opravdu všechny sestry, doktoři z tohoto oddělení byli úžasní. Mám problémy být v nemocnici, ale díky nim jsem se tu cítila dobře. Děkuji jim za péči o mou osobu a laskavý a lidský přístup! Za mě TOP!

K.K.


Primáři Danieli Václavíku

30.4.2019

Vážený pane primáři Danieli Václavíku,

v minulých dnech byl u Vás hospitalizován můj opatrovanec, jehož mám na starosti jako soudem stanovený stálý opatrovník.
Prosím, pane primáři, přijměte můj dojem a úhel pohledu na vaše oddělení, které se, řečeno matematicky, blíží limitně maximální profesionalitě.
I když jsem z Vašeho pohledu laik, starám se od roku 1996 o otce po několika mrtvičkách na vozíčku, o matku a o další dva opatrovance, s nichž je jeden těžce nemocný ležák a druhý nesvéprávný. Umím tedy posoudit a ocenit Váš tým.

Děkuji Vám pane primáři.

K.M.


Internímu oddělení

25.4.2019

Dobrý den.

Minulý týden jsem zkolabovala a byla jsem převezena na interní oddělení Vaší nemocnice. Byla jsem docela vyděšená, ale přístup personálu interní ambulance mě zcela uklidnil. Moje dcera zjistila jména sloužících sestřiček, a já bych jim chtěla z celého srdce poděkovat. Jedná se o sestřičky Massaniecovou Marii, Haidrovou Lenku, Ryškovou Markétu a Hrbáčkovou Janu. V neposlední řadě také o MUDr. Lukáše Baču. 

Věřím, že tito zdravotníci berou svou práci jako poslání a určitě si jejich odbornou a lidskou péči pochvalují i ostatní pacienti.

Ještě jednou mockrát děkuji a přeji mnoho úspěchů.

J.P.


Poděkování nemocnici

24.4.2019

Milé vedení Vítkovické nemocnice,

přivedla jsem u Vás na svět náš vytoužený zázrak Karolínku.

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za skvělé služby, a především velice milý a ochotný přístup veškerého personálu.

S manželem jsme měli to štěstí, že náš porod vedla Vlaďka Majdyšová, především jí patří naše díky a obrovská poklona za její trpělivost a motivaci! Samozřejmě celé oddělení porodního sálu bylo úžasné a velice ochotné.

Byla jsem u Vás týden a během této doby jsem se setkala jen s milým personálem. Všechny oddělení musím velice pochválit. Novorozenecké oddělení bylo vždy velice ochotné a milé, všechny sestřičky stále s úsměvem na tváři a vždy připravené pomoci a zodpovědět všechny otázky.

Oddělení šestinedělí se o mě velice pěkně staralo i zde všechny sestřičky a lékaři byli vždy usměvaví a velice ochotní.

I sanitářům patří mé velké díky, slečna Světluška a paní Sylvinka se o mě velice pěkně staraly.

 

Vaši porodnici mohu jen a jen ze srdce všem ženám doporučit. Chováte se k pacientům velice hezky a já jsem se u Vás cítila jako v bavlnce.

 

Přeji Vám mnoho úspěchů, a především všechny pacienty spokojené tak jako jsem byla já.

 

S milým pozdravem A.K.


Poděkování oddělení chirurgie a JIP

24.4.2019

Dovolte mi, abych vyjádřila poděkování MUDr. Martinu Bolkovi za laskavé přijetí, skvělý operační výkon, neobyčejně empatický a vřele lidský přístup k pacientovi. Děkuji všem lékařům z chirurgického oddělení, kteří se o mě během pobytu v nemocnici starali. Vždy jednali vlídně a s pochopením. Děkuji rovněž neuvěřitelně laskavým a milým sestřičkám za vzornou péči. Byla jsem příjemně překvapena, jak metodika práce na oddělení perfektně funguje. Všechny úkony běží jako na drátkách a středem dění je pacient.

S úctou Y.G.


Poděkování a pochvala

3.4.2019

Rádi bychom touto cestou poděkovali za výbornou práci personálu Vítkovické nemocnice a.s., kde byla naše maminka a manželka, J.T. vyšetřena a léčena.

Sestřičky projevovali zájem a ochotu pomoci i přes velkou vytíženost. Touto cestou tedy děkujeme dámám, které jsou doslova ozbrojené trpělivostí a laskavostí, jmenovitě sestřičky Massamecová Marie, Kochová Eva, Kinclová Dana, Haidrová Lenka a Klementová Kristýna. Pracují nad rámec svých povinností a ještě jsou u toho schopny udržet si nadhled a eleganci.

Budeme rádi dále šířit jejich skvělou práci, kterou přispívají k dobrému jménu Vítkovické nemocnice.

Rovněž tímto vyjadřujeme souhlas ke zveřejnění celku či části tohoto poděkování v marketingových i jiných materiálech.


V Ostravě, dne 03.04.2019 rodina T. a D.V.


Úrazové ambulanci

28.3.2019

Dobrý den,
dne 21.3.2019 jsem navštívila z důvodu ošetření mé 2,5 leté dcery chirurgické oddělení - chirurgicko-úrazovou ambulanci. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Pavle ze Sádrovny (bohužel příjmení neznám) za pomoc, ochotu a laskavý a milý přístup. Rovněž chci poděkovat MUDr. Wolgemuthovi za profesionální a empatický přístup a vlastně všem, kteří se v danou dobu o dceru starali a snažili se o to, aby se cítila, vzhledem k okolnostem a věku, co možná nejlépe. Bohužel neznám všechna jména jmenoviťě, ale starali se a byli na nás milí i na RTG a dalši sestřičky a lékaři při ošetření. Věnovali dceři maximální pozornost i přesto, že se jednalo o tak malou pacientku a slzičky ji tekly proudem.

Ještě jednou moc všem děkuji a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů.
S pozdravem a přáním hezkého dne maminka holčičky.

L.H.


Personálu neurologického oddělení a rehabilitace

27.3.2019

Dobrý den pane řediteli,

jmenuji se H.J. a jsem dlouholetá pacientka neurologického oddělení. Několikrát ročně také ležím na lůžkovém oddělení. Pan primář se ke mě chová velmi hezky a profesionálně a to platí také o celém personálu neurologického oddělení lůžkové části. Ač je má nemoc nevyléčitelná všichni se snaží mi mou situaci maximálně ulehčit! Proto jim moc děkuji!!!

Po analgetizaci dvakrát ročně bývám přeložena na lůžkové oddělení rehabilitace, a to mi velmi pomáhá. Velmi oceňuji všechny fyzioterapeuty, paní primářku a sestřičky. Ke každému pacientovi volí individuální přístup, který přizpůsobují každý den aktuálnímu zdravotnímu stavu! Vždy po rehabilitaci se cítím lépe!

Úroveň Vašich fyzioterapeutů je opravdu velmi vysoká a má velký věhlas. Také ostatní personál je opravdu skvělý. Práce celého personálu si velmi vážím.

A moc děkuji!

Přeji Vám hezký den a mnoho radosti a naplnění z Vaší práce.

H.J.


Personálu stacionáře

12.3.2019

Dobrý den,

byla jsem pacientkou interního stacionáře ve vaší nemocnici.

Chtěla jsem aspoň touto cestou poděkovat za ochotu a pomoc vašeho personálu, jmenovitě bych chtěla poděkovat sestřičce Aleně za její obrovskou pomoc, snad se tohle poděkování k ní dostane.

Děkuji s pozdravem R.Ř.


Oddělení rehabilitace

11.3.2019

Dobrý den,

letos jsem u Vás v nemocnici poprvé navštěvoval rehabilitaci a musím Vám složit velkou poklonu. Je mi 76 let a s takovým milým, příjemným a vstřícným přístupem jsem se ještě nesetkal.
Ať to vezmu od šatnářky přes zdravotnický personál až lékaře, všichni byli milí, usměvaví a ochotní.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho příjemných pacientů a hodně úspěchů v práci.

J.C.


Mamodiagnostickému a screeningovému centru

3.3.2019

Dobrý den,

dne 21.2.2019 jsem navštívila Vítkovickou nemocnici v Ostravě - mamodisgnostické pracoviště a byla jsem velmi překvapená sestřičkou paní Miluškou, nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou řešit můj problém ale i profesionalitou s kterou k danému problému přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti. Ještě jednou bych chtěla poděkovat touto cestou paní Milušce a zároveň jí i celému kolektivu na recepci popřát mnoho takových velmi spokojených pacientů jako jsem byla i já.

S pozdravem pěkného dne. J.V.


Oddělení rehabilitace

27.2.2019

Vážení přátelé,

V únoru 2019 jsem nastoupil na rehabilitačním oddělení následný pooperační pobyt. Rád by jsem touto cestou poděkoval za kvalitní, profesionální přístup a poskytnoutou péči všemi pracovníky, t.j. lékařkami, SZP, NZP, rehabilitačními pracovnicemi.

Prosím o tlumočení primářce oddělení zároveň s přáním osobní a pracovní pohody celému kolektivu.

Děkuji.

S pozdravem MUDr. Z.D.


Poděkování

26.2.2019

Dobrý den,
za zřízení retro pokoje vám patří velký dík! Dokázali jste se vcítit do vnitřního světa seniorů a skutečně pomoci. Ač se společnost i rodina snaží, senioři se přes veškerou péči v dnešní době cítí ztraceni. Vidím to u své 86 leté matky.

S pozdravem K.Z.


Poděkování p. Damborské

22.2.2019

Dobry den,

chodila jsem do vaši nemocnice na rehabilitace k Bc. Damborské a tímto bych chtěla vyjádřit svou spokojenost a poděkovaní, paní Damborská byla vždy milá, příjemná a moc mi pomohla, nejenom v tělocvičně, ale naučila mě cviky, které mohu cvičit i doma. Z vlastní zkušenosti vím, že zdravotního personálu je málo a někteří bývají přepracovaní a tím pádem i protivní, ale to není případ p. Damborské, více takového personálu do všech zařízeni. Takze jeste jednou velké diky.

S přáním hezkého dne

Š. K.


Personálu oddělení gastroenterologie

20.2.2019

Zdravím Vás,

dnešního dne jsem byl objednán na kolonoskopii do vaší nemocnice.
Velmi rád bych poděkoval celému personálu vašeho oddělení za citlivou a perfektní péči, která mi byla věnována a to už od příchodu, jak v recepci, tak dalšími sestrami a velmi citlivému provedení zákroku panem doktorem, který měl službu.
Domnívám se, že jste momentálně na území Česka to nejlepší, co můžete pacientovi nabídnout a ten úsměv sestřičky asi učíte. A to je velmi dobře, samozřejmě i pokoj, na kterém jsem si mohl po zákroku odpočinout mi připadal lepší než bych ležel doma v obývacím pokoji. Taktéž chodby a pracoviště jsou nádherně vybavené a člověk si připadá hlavně díky personálu, jako by byl doma.
Moc děkuji a přeji hodně šťastných a spokojených pacientů na vašem oddělení.


S pozdravem J.R.


Fyzioterapeutce Zuzaně

19.2.2019

Dobrý den,

chtěla  bych tímto moc poděkovat za péči a opravdu zlepšení mého pooperačního stavu, kdy došlo díky této skvělé terapeutce  Zuzaně tréninkem pánevního dna k velkému zlepšení  a nejen to, ale při každé návštěvě to bylo pohlazení po duši.

Paní Zuzana je opravdu úžasný terapeut, který je na svém místě jak třešnička na dortu.

Tato pochvala a poděkování, že Vítkovická nemocnice má tak skvělé fyzioterapeuty a ergoterapeuty, je první pochvala, kterou jsem napsala a to mi je už 64 let.

S přáním krásného dne

V.Š.


Mamologii

19.2.2019

Dobrý den,
tímto emailem bych chtěl poděkovat a pochválit mamologickou ambulanci a paní MUDr. Zuzanu Vávrovou. Odvádí skvělou práci. Byl jsem u paní Vávrové řešit gynekomastii a po operaci si nemůžu výsledky vynachválit. Byl jsem u hodně doktorů, ale přístup, zájem o své pacienty a výsledky nemůžu porovnávat. Bojoval jsem s tím dlouho, ale díky paní Vávrové je to konečně vyřešené a můžu zase normálně fungovat. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem
D.M.


Primáři neurologického oddělení MUDr. Danielovi Václavíkovi

18.2.2019

Moc děkuji ještě jednou všem za výbornou spolupráci a skvělé sdělení prezentací. Nesu si domů z Ostravy motivující zkušenost ze skvělé spolupráce lékařů z center, záchranářů a Angels. Tento typ participace je za mě ideální a bude pro mě sloužit jako platforma do jiných krajů. Nejpodstatnější je však fakt, že si záchranáři odnášejí domů bohaté dovednosti ale také motivaci, kterou následně aplikují do praxe, co se ve finále projeví v standardizaci a kvalitě poskytované iktové péče. A to je a byl hlavní cíl!

S pozdravem,

R. H.
Angels Initiative Consultant Czech Republic


Kolektivu gastro oddělení

12.2.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester i lékařů na gastro oddělení, konkrétně MUDr. Kundrátové, která jako jediná, na ultrazvukovém vyšetření břicha objevila příčinu mých potíží se slinivkou ( od října 2018 do ledna 2019 3x akutní pankreatitida), a to kameny ve žlučníku. Následovala operace tohoto orgánu v lednu 2019 na chirurgickém oddělení.
Po dobu tří hospitalizací na JIPU (gastro odd.) se o mě staraly laskavě, profesionálně a lidsky všechny sestřičky, konkrétně snad Pavlínka a Maruška. Také nezbytná vyšetření a odborný přístup všech lékařů byl erudovaný s lidskou tváří. Chtěla bych také poděkovat za práci sester i pomocného personálu na standart. oddělení gastroenterologie, včetně s profesionálním a milým přístupem sestřičky Radky a pom. zdravotníka Tomáše. Přeji všem zdraví, pohodu v práci, která je baví a nekonfliktní pacienty.

Z.H.


Oddělení CVI JIP

11.2.2019

Dobrý den,

byla jsem ve vaší nemocnici hospitalizována z důvodu léčby vysoké flebotrombozy lokální trombolýzou a touto cestou bych chtěla moc poděkovat za péči celému personálu oddělení CVI JIP, hlavně sestřičkám a ošetřovatelkám, které byly moc milé, ochotné, hodné a hlavně lidské, lékařům, kteří mi vždy vše ochotně vysvětlili, sestřičce Lucce z angio sálu, která mě moc podržela při výkonech. Na CVI JIP máte perfektní profesionální kolektiv, vaskulární centrum je na špičkové úrovni.

Moc všem děkuji za úžasnou péči.

L.P.


Kolektivu chirurgického oddělení

8.2.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu chirurgického oddělení za příkladnou péči po celou dobu mé hospitalizace ve Vaší nemocnici.

S úctou B.S.


Porodní asistentce

27.1.2019

Dobrý den,

chtěl bych strašně moc poděkovat porodní asistence ve Vítkovické nemocnici, která mojí manželce, prvorodičce, v nočních hodinách dne 27.1.2019, pomohla radami, lékařským i mateřským přístupem atd. k narození našeho syna.

Ještě jednou děkuji a více takových lidí.

A.J.


Radiologickému oddělení

18.1.2019

17.1.2019 jsem podstoupil vyšetření na radiologickém odděleni. Kdyby nešlo o vážné věci, řekl bych, že můj dvouhodinový pobyt na oddělení byl velmi příjemný. Pacient nepozná hned kvalitu lékařské péče, ale vnímá aktuálně přístup středního zdravotnického personálu. Úsměv, pohled, komunikace, poskytované informace a celkový pozitivní přístup "k vystrašenému pacientovi" se vám podařilo zavést do vaší každodenní praxe. Přidávám svůj hlas k pozitivnímu hodnocení středního zdravotnického personálu, počínaje recepcí 1, konče asistenty u CT.

Děkuji. S.D.


Sestrám chirurgické JIP

17.1.2019

Dobrý den,

ležel jsem u vás dlouho a bylo to komplikované. I přes všechny strasti byli všechny sestřičky úžasné, milé, vstřícné. Nesetkal jsem se s nikým, kdo by se neusmál a nepředal milé slovo. Všem vám ze srdce za všechno děkuji. V dnešní době se už člověk nepotkává s lidmi, kteří by v sobě měli lidskost. Vy ji máte všechny a taky srdce na pravém místě. Ještě jednou děkuju, budu na vás vzpomínat.

V.M.


Poděkování personálu neurologické ambulance

9.1.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu neurologické ambulance, včetně sestry na infuzním oddělení, za skvělý a překvapující přístup k pacientovi.
Opravdu jsem se ještě nesetkala s takovou péči.

Děkuji a přeji hezký den.

Z.T.


Poděkování oddělení chirurgie a JIP

7.1.2019

Dobrý den,
Na konci října minulého roku jsem byla ve Vaší nemocnici na operaci střev (trpím Crohnovou chorobou) a chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem lékařům a sestrám na JIPce a chirurgickém oddělení. Všichni byli velice vstřícní a příjemní, vždy měli pro člověka úsměv a milé slovo. Děkuji moc za takový přístup a do nového roku Vám přeji jen to dobré!
 
S pozdravem A.K.
 


Primáři MUDr. Petru Fojtíkovi, Ph.D.

7.1.2019

Vážený pane primáři,

dovolte, abych Vám i Vašim spolupracovníkům popřála klidné prožití vánočních svátků a v novém roce 2019 hodně dobrých dnů.

Po ošetření a vyšetření Vámi v listopadu jsem v prosinci dostala zprávu o příznivém výsledku histologie, za tento dárek k Vánocům děkuji Vám, jsem bez potíží, cítím se dobře. V květnu 2018 jsem u Vás měla léčebný zákrok poprvé a diagnóza Ca recta mě hodně vyděsila. Děkuji za ohleduplný přístup, perfektní ošetření a bezproblémovou organizaci.

Jsem ráda, že jsem dostala možnost být vyšetřena a ošetřena špičkovým lékařem i personálem na špičkovém pracovišti.

Nemohu tvrdit, že se na kontrolní vyšetření budu těšit, pocitu ohrožení při mé diagnóze se už nezbavím, ale budu v dobrých rukou.

MP, Jižní Morava


Gynekologicko-porodnickému oddělení

11.12.2018

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat celému Gynekologicko-porodnickému oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě, zejména paní primářce, všem zdravotním sestřičkám a pomocnému personálu za profesionální a milý přístup v době mé hospitalizace na oddělení. Všem přeji krásné a spokojené Vánoce a v novém roce hlavně hodně zdraví a mnoho spokojených pacientů.

M.K.


Internímu oddělení

10.12.2018

Dobrý den,

byl jsem hospitalizován na interním oddělení Vítkovické nemocnice a chtěl bych touto cestou poděkovat a napsat, že jsem byl velice spokojen s přístupem MUDr. Veroniky Š. a celým kolektivem sester.

Děkuji Vám

J.Š.


Příjmové ambulanci a CPZT

10.12.2018

Dobrý den

Chtěl bych moc poděkovat za velmi laskavou a profesionální péči na příjmu (pohotovost) centrum péče o zažívací trakt. Velké děkuji patří sestřičkám Lence a Markétě a ošetřovatelce Šárce. Ještě jednou děkuji moc.

S pozdravem Ing. R.P.


Porodnicko-gynekologickému oddělení

6.12.2018

Dobrý den, paní primářko,

ve vítkovické porodnici jsem přivedla na svět obě své děti a chtěla bych touto cestou moc poděkovat za profesionální, osobní, empatický a vstřícný přístup personálu, a to jak během porodu, tak během pobytu na šestinedělí. Díky patří samozřejmě také sestřičkám a lékařkám z novorozeneckého oddělení.

Velké díky pak patří především jedné z Vašich porodních asistentek, která pomáhala na svět synovi (narozen 27.11.2018 v odpoledních hodinách). Bohužel jsem si v poporodním rozpoložení nezapamatovala její jméno, ale věřím, že ho budete schopni dohledat ve svých interních záznamech. Díky ní proběhl porod bez větších komplikací a hlavně následků.

Jednoznačně se mi opět potvrdilo, že nemocnice může být krásná a s moderními přístroji a technologiemi, ale kdyby nebylo kvalitního personálu, nebylo by to k ničemu.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám i Vašim kolegyním a kolegům krásné vánoční svátky a úspěšný nový rok.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

V.J.


Chirurgickému oddělení

27.11.2018

Hezký den,

rád bych touto cestou poděkoval celému chirurgickému oddělení za jejich péči a starost během mého krátkého pobytu. Byl jsem velmi příjemně překvapen přístupem lékařů i sester. Především bych chtěl vyzdvihnout práci a chování slečny Anny Skovorodina.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem, J.B.


Velké poděkování NFPN

13.11.2018

Dobrý den,

dnes jsem využil možnosti preventivní prohlídky v rámci Dne urologické prevence. Byl jsem mile překvapen příjemnou atmosférou, kterou vytvořili sestřičky a dobrovolnice Nadačnímu fondu Pavla Novotného (NFPN). Speciální díky patří MUDr. A.N. za jeho laskavý přístup a trpělivost, se kterou vše potřebné vysvětlil.

Velké poděkování NFPN za tuto myšlenku a organizování takovýchto preventivních akcí.

Všem přeji pevné zdraví a hodně síly do další činnosti.

V.N.


Poděkování lékařce kožní ambulance

12.11.2018

Chtěli bychom pochválit paní MUDr. J.L. z kožní ambulance ve vaší Vítkovické nemocnici a.s. MUDr. J.L. má příjemný a starostlivý vztah k nám pacientům, a je skvělý profesionál. Opravdu jí záleží na zdraví pacientů, což je úžasné. Můžete být hrdí, že ji v nemocnici máte.

Děkujeme za ni.

Kolektiv vděčných pacientů


Poděkování primáři RTG oddělení

12.11.2018

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři za vstřícnost při řešení RTG mé vnučky, který svou profesionalitou a ochotou rozptýlil mé veškeré obavy z vyšetření ve Vítkovické nemocnici.

Děkuji B.H., 12.11.2018


Poděkování týmu vaskulárního centra

9.11.2018

Dobrý den,

touto cestou bych ráda poděkovala celému zdravotnickému týmu vaskulárního centra, interního oddělení vaší nemocnice, který o mne pečoval. Dne 15. října jsem byla přijata k hospitalizaci a uložena na interní oddělení B a propuštěna z JIP domů 25. října. Po celou dobu mé hospitalizace mi byla poskytována příkladní profesionální a laskavá péče s porozuměním. Personál od šikovné příjmové sestřičky, přes interní oddělení B a katetrizační sál až k JIP byl velmi příjemný a ochotný. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Vyzdvihnout chci také péči lékařů a jejich snahu o mou maximální informovanost. Děkuji a velice si vážím jejich výtečné práce, se kterou jsem byla velmi spokojená.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci.

S přáním hezkého dne Mgr. D.K., 9.11.2018


Poděkování p. primářce gynekologicko - porodnického oddělení

29.10.2018

Děkuji moc p. primářce za příkladnou péči. Absolvovala jsem totální laparoskopickou hysterectomii dne 15.10.2018. Byla jsem mile překvapena lidským a citlivým přístupem, který není ve všech zdravotnických zařízeních samozřejmostí. Vysvětlila mi do podrobností co mě čeká během operace a v době rekonvalescence, zodpověděla na veškeré dotazy takovým způsobem, abych porozuměla co mě čeká. Zároveň bych chtěla poděkovat i zdravotním sestřičkám a ošetřovatelkám, které se o mě velice hezky staraly.

Děkuji moc a přeji hodně spokojených pacientů.

K.A.


Poděkování za péči lékařům a sestrám interního oddělení

23.10.2018

Dobrý den,

mockrát děkuji za péči lékařům a sestrám interního oddělení Vítkovické nemocnice, jmenovitě pak primáři MUDr. D.K., zástupci primáře MUDr. Z.Ř. a ošetřujícímu lékaři MUDr. T.A., za péči o mou matku paní L.N., která byla hospitalizována s akutním onemocněním.

Přeji všem hodně zdraví a úspěchů v jejich náročné práci.

S úctou MUDr. M.K.


Poděkování lékaři odd. gastroenterologie

19.10.2018

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou velice poděkovat Vašemu lékaři MUDr. M.Š. z oddělení péče o zažívací trakt. Dne 16.10.2018 jsem podstoupil ve Vaší nemocnici kolonoskopické vyšetření, provedené právě MUDr. Š. Vyšetření jsem se velmi obával, ovšem pan doktor ho provedl velice citlivě a odborně, téměř bezbolestně a hlavně ihned se mnou probral výsledek vyšetření a doporučil mi další postup léčby, včetně dalších doplňujících vyšetření a návrhu léčby, odešel jsem s receptem na léčebné preparáty, které mi v krátké době velmi od mých potíží pomohly. Velmi děkuji ještě jednou panu doktorovi, jehož práce si velmi vážím i ostatnímu personálu gastro sálů.

Děkuji a přeji mnoho spokojených pacientů Vaší nemocnice. J.K. , 19.10.2018


Poděkování všem lékařům i sestřičkám

17.10.2018

Dobrý den, 

jsme Vaší pacientkou více než 6 let, podstoupila jsem operaci na gynekologickém odd., docházím na onkologickou ambulanci a musím poděkovat, že vždy jsem se setkala jen s milým přístupem a velkou profesionalitou a za to děkuji všem lékařům i sestřičkám.

Dnes bych ale chtěla poděkovat a vyzdvihnout dámy z odběrového centra. To je doslova koncert, vždy milé a naprosto profesionální, až by se snad člověk na ty odběry i těšil. Všem sestřičkám OC patří můj dík, ale ten největší paní Danušce Poláškové, která je prostě anděl a profesionál s velkým P! Vždy provede odběr na první pokus, bezbolestně a ještě dovede povzbudit a potěšit!! Děkuji tímto celému kolektivu těch úžasných dam a paní Danušce zvláště. Je to tým, který Vám můžou leckde závidět!

D.P.


Poděkování odd. rehabilitace

16.10.2018

Chci touto cestou poděkovat celému kolektivu Oddělení léčebné rehabilitace, za jejich poctivou práci s pacienty, ke které přidávají vždy úsměv a milé slovo.

Děkuji!

I.G.


Personálu porodnice

24.9.2018

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat personálu porodnice, a zvláště porodní asistence T.L., která se o nás moc krásně starala a pečovala o nás do poslední chvíle. Měla velmi lidský přístup a byla velmi příjemná. Snažila se nám ve všech otázkách a oblastech pomoct. Také děkujeme lékařkám, které se o nás starali. Dobrou porodnici dělají dobré porodní asistentky a porodní lékařky. Prosím o předání emailu na příslušné místo.

Děkuji.

9.9.2018, J.G.


Poděkování

24.9.2018

Dobrý večer váženy pane primáři,

jelikož je dnešní doba velmi uspěchaná a přijde mi, že lidi umějí kritizovat (v podstatě i za maličkosti, které není třeba kritizovat), ale chválit lidé zapomínají. A to je veliká chyba...

Přivedla jsem u Vás v porodnici na svět obě naše dcery (M.K. 31.8.2016 a S.K. 22.2.2018). Oba porody jsem měla vyvolané, holkám se moc nechtělo. A jelikož já sama trpím Crohnovou nemocí, tak lékaři volili tuto cestu a já do par hodin rodila. Oba porody jsem měla sice intenzivní, ale krásné. A to i díky přístupu personálu. Jak na porodním sále, tak i na šestinedělí. Porodní sál naprostá pecka u obou porodů. Intimita, podpora, láskyplný přistup, bonding. Prostě naprostá krása! a já bych rodila klidně zas a znova :-))

Koho chci ale pochválit zvlášť, je vaše oddělení novorozenecké. Proč? Protože jsem se dvakrát přesvědčila, že sestřičky z novošků zastávají všechnu práci a jsou vlastně u všeho – porod, kojení, péče o miminko i maminku. Jasně, někdy je toho moc a sestřičky díky okolnostem nestíhají, jak by asi samy chtěly, a tady si myslím, že si některé maminky hloupě stěžují. Sama jsem toho byla svědkem, kdy sestřičky z novošků lítaly jak namydlené blesky, ten den se rodilo šíleně moc miminek, a maminky neměly pochopení pro nic. Myslím, že sestřičky by se rozkrájely, kdyby to šlo. Ale zpátky ke mně.

Opravdu chválím přístup vašich sestřiček k maminkám a miminkům. Dělají to srdcem, a to je opravdu krása a jen tak se to nediví. Po prvním porod u jsem měla docela silné blues a kojení bylo peklo, ale díky vašim sestřičkám jsem to zvládla – kojení i ten šílený hormonální koktejl, strach a bezmoc. Kdykoli jsem zazvonila, ve dne v noci – přišly, pomohly, pohlídaly mi malou, abych si skočila do sprchy...

Chtěla bych a chci hrozně pochválit práci T.D., která se o mě hodně starala u prvního porodu, natrefily jsme na sebe a její směnu 😊 u druhého porodu, opět vše super. Rodila jsem ale v době, kdy byl zákaz návštěv kvůli epidemii, takže to pro mě bylo psychicky náročné. Doma jsem měla 18-ti měsíční dceru a v porodnici jsem byla sama a nástup druhého porodu byl malinko delší. Oporou mi byla T.D., byla tam semnou a díky ní jsem to zvládla. Pak už jsem tam měla i manžela, ale než jsem šla na porodní sál, byla to ona a samozřejmě i ostatní. Navíc, T. je báječná, že dělá svou práci i mimo služby a stará se o nás maminky skrz kojení i ve svém volném čase... je vážně skvěla, takového člověka je třeba si opečovávat, ale věřím, že to víte :-)))

Pane primáři, chtěla bych Vám říct, že já i manžel si vážíme toho, jak jste se o nás a naše děti postarali. Máte na oddělení lidi, kteří to dělají srdcem, a ne protože jen prostě musí, jelikož je to jejich práce. Nikdy mi to nedošlo, ale vaše oddělení dělá celou porodnici. Vaše sestřičky jsou u všeho, bez nich by to nešlo a jsou prostě naprosto báječné!!! Kdyby věděla jak, vychválila bych vás až do nebes. Díky vám máme na oba porody krásné vzpomínky, vše proběhlo nejlépe jak šlo a zažili jsme bonding a ostatní věci, na které nikdy nezapomeneme. Kdybychom někdy v budoucnu zase měli rodit (ale dvě nám asi stačí), bude to zase vaše porodnice, na kterou se s důvěrou obrátíme a taky vás budeme všem ostatním s úctou doporučovat. Vážíme si vás všech, vaší práce a vašeho odhodlaní dělat to co umíte – nejlépe, jak to jde – a ještě víc! :-)

Děkujeme za vše! 

Přejeme příjemný večer P. a M. K., 19.9.2018


Poděkování Interně B

18.9.2018

Dovolte, abych touto cestou poděkovala vašemu týmu zdravotních sester a ošetřovatelek interny B, 3. patro za obětavou práci a erudovaný přístup k mému manželovi, panu S.Ch., který leží dlouhodobě na tomto oddělení.

Chodím za manželem skoro každý den a vždy je potkávám se vstřícným a usměvavým pohledem.

Prosím poděkujte jim za mne s tím, že dokážou usnadnit těžké chvíle života člověka a také pochopit psychickou zátěž rodiny.

S pozdravem Mgr. B.Ch.


Poděkování personálu porodnicko-gynekologického oddělení

29.8.2018

Dobrý den,

ráda bych touto cestou velmi poděkovala personálu z Porodnicko-gynekologického oddělení, kde jsem ležela po laparkoskopii vaječníků (6.8.-9.8.2018).
Chtěla bych poděkovat VŠEM bez rozdílu zaměstnaneckého statutu za jejich ochotu, trpělivost, toleranci a za úsměv, který nikdy nechyběl. Především děkuji MUDr. Idě Baukové za její trpělivost, úsměv i vlídná slova. Je to lékařka na svém místě. Krásná, milá, hodná a sympatická.

Mužům na tomto oddělení bych chtěla říct, že jestli si nevšimli, tak mají neskutečně krásné ženy kolem sebe. :-) Vždy upravené i usměvavé. Jde vidět, že svou práci děláte s láskou, a tak to má být.
Přeji vám mnoho spokojených pacientů, a dobré jméno tohoto oddělení budu šířit dál. Sestřičky na ARO ambulanci byly taky velmi sympatické.
Ještě jednou DĚKUJI.

K.P.


Poděkování oddělení rehabilatace

27.8.2018

Chtěl bych tímto velmi poděkovat všem zaměstnancům rehabilitačního oddělení nemocnice Vítkovice pod vedením primářky MUDr. Štverákové Jany, a to za jejich příkladnou a troufám si říct i nadstandardní péči, kterou mi všichni za mého pobytu od 1.8.2018 do 21.8.2018 poskytovali. Personál se ke mě vždy choval velmi vstřícně a bylo příjemné poznat, že svou práci dělají rádi, s ohledem na stav pacienta. Ještě jednou děkuji, byl jsem opravdu velmi spokojený.


S pozdravem F.H.


Poděkování fyzioterapeutce Zuzaně Damborské

3.8.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat za možnost absolvovat poporodní kurz hra pánevniho dna pod vedením slečny Zuzany Damborské. Kurz pro mne byl velkým přínosem. Po porodu jsem nevěděla, jak dát své tělo zase "dohromady" a proto jsem byla nadšená z nabídky absolvovat tento kurz, který mi nabídli ještě v porodnici. Díky slečně Damborské jsem získala informace o tom, jak cvičit po porodu, za což jsem velice vděčná. Ráda bych pochválila její přístup. Vždy mě vítala s úsměvem na tváři a pozitivním přístupem. Pečlivě mi vysvětlila a ukázala dané cviky, dokonce opakovaně, když jsem si daným cvikem nebyla jistá, byla ochotná a trpělivá, což v dnešní době už bohužel není samozřejmostí. Díky její péči vím jak cvičit pánevní dno i diastázu břišních svalů, která se mi díky těmto cvikům zmenšuje. Taky bych moc chtěla poděkovat za její vstřícnost, kdy mi umožnila dostavit se na cvičení s dcerkou, když jsem zrovna neměla zajištěno hlídání. Kéž by všechen zdravotnický personál fungoval tak jako ona. Byla jsem celkově moc spokojená.

S pozdravem
L.L.


Poděkování porodnici

21.5.2018

Dobrý den,

dovolte nám poděkovat Vašemu personálu za příkladnou péči a starostlivost, včasné a správné rozhodování, trpělivost, vstřícnost a obětavost.
6. 2. 2018 se nám na porodním oddělení Vaší kliniky za nepříjemných zdravotních komplikací narodil milovaný syn, za což patří Vašemu personálu nezměrný dík a uznání. Ze mě se stala radostná maminka a z bezdětného páru milující rodina.
Synovi jsou již 3 měsíce a je naprosto zdravý.

S přáním nekonečných úspěchů při léčbě
 

G., J. J.


Sestrám gastro ambulance

17.5.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestrám gastroenterologické ambulance, sestře Barabášové, Pavlíkové a Bednářové za jejich velikou ochotu při získání receptu pro svou starou maminku.
 

M.K.


Chirurgické JIP

16.4.2018

Dobrý den,

rád bych poděkoval za příkladný a lidský přístup všem sestřičkám při hospitalizaci mé maminky na chirurgické jip. Dlouho jsem se s takovou ochotou nesetkal. Děkujeme, že i ty těžké chvíle jsme díky Vám zvládli skvěle.


Gynekologii

11.4.2018

Dobrý den,
tímto bychom chtěli poděkovat doktorům, sestřičkám i praktikantkám z oddělení gynekologie - primářem je pan Jaromír Měch, které se o nás během hospitalizace od 3.4.-9.4. starali. Všichni na nás byli velmi milí a pozorní.
Na závěr bychom Vám popřáli spoustu úspěšných zákroků a hlavně hodné pacienty :-).

Děkujeme

L.J., M.P., T. Č.


Poděkování Vaskulárnímu centru

10.4.2018

Dobrý den,

velmi bych chtěla poděkovat zaměstnancům Vaskulárního centra, interního oddělení. V prvé řadě děkuji za okamžité ultrazvukové vyšetření mé maminky při telefonickém sdělení potíží po předcházejících "neúspěšných hospitalizacích" v jiných nemocničních zařízeních. Děkuji MUDr. Bartošovi za pečlivé přijímací vyšetření, které rozhodlo o hospitalizaci a léčbě. Dále děkuji ošetřujícímu lékaři MUDr. Priftimu, který mi vždy obětavě vysvětlil zdravotní stav maminky, možné postupy léčby i rizika. Jsem s celým týmem i sestřičkami velmi spokojená.

P.V., 10.4.2018


Poděkování celému porodnímu týmu

8.4.2018

Dobrý den,
tímto bych chtěla velmi poděkovat celému porodnímu týmu Vítkovické nemocnice a také personálu na oddělení šestinedělí a novorozenců. Zvláštní poděkování pak patří PA Radce Saloňové, která byla při porodu skvělá. Porodnici mohu všem maminkám vřele doporučit a při dalším porodu se k vám jistě vrátíme.

Ještě jednou děkuji.

Mgr. T.P., 8.4.2018


Týmu gastroenterologie

6.2.2018

Jsem velice spokojen s příkladnou péčí na tomto gastroenterologickém oddělení od příjmu až po kolonoskopii.Cítím se tu velice příjemně, je tu dobrý kolektiv, od úklidu až po finální výkon.

Všem velký dík. Na kontrolu zase zde.

Z.K.


Poděkování lékaři Jackaninovi

29.1.2018

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval, za špičkovou péči pana doktora Stanislava Jackanina, díky kterému mohu vést o mnoho kvalitnější život. Všechno to začalo v květnu 2017, kdy jsem byl hospitalizován v jiné nemocnici kvůli vysokému CRP s neznámou příčinou. Nakonec se zjistila divertikulitida s mnohočetnými divertikly a já musel být akutně operován kvůli hrozící sepsi. Dopadlo to vývodem tlustého střeva, později i dlouhodobým zavedením močového katetru, kvůli píštěli do močového měchýře. Hned po operaci, mě doktoři z jiné nemocnice začali smiřovat s tím, že vývod bude pravděpodobně nevratný. Tím, jak byla operace akutní a nebyla možná příprava zákroku, se vývod udělal ve špatném místě a rizika operace zanoření stomie převažovala nad pozitivy.

Je mi 36 let a myšlenka na to, že bych už nadosmrti zůstal s vývodem, mi přišla naprosto beznadějná. Popravdě mi nezbylo nic jiného, než si pomalu zvykat  na svůj nový stav. Poté ale na doporučení mého známého, jsem vyhledal pana doktora Jackanina ve Vítkovické nemocnici. Byl jsem velmi potěšen zprávou, že si pan doktor na tak složitou operaci troufá, byla to pro mě alespoň nějaká naděje, když už to všichni ostatní vzdali jako nemožné. Nevhodné umístění stomie, chronický zánět střev a velmi špatný operační terén přesto pana doktora nezastavil v odhodlání to alespoň zkusit. Operace to byla velice složitá, pro jiné doslova nemožná, ale pan doktor Jackanin ji zvládl na jedničku. Jen díky němu mám od října 2017 stomii pryč a můžu vést o mnoho, mnoho kvalitnější život, než kdybych pana doktora nikdy nepoznal. A za to mu budu do konce života vděčný. Neskutečně bych si přál, aby bylo na světě více tak zapálených, odhodlaných a znalých doktorů, jako je právě pan doktor Jackanin. Je to opravdu profesionál  a kapacita na svém místě.

Ještě jednou velké poděkování skvělému personálu, pod vedením pana doktora Jackanina.

M.S.


Poděkování MUDr. Jackaninovi a dalším

22.1.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Stanislavu Jackaninovi za profesionální výkon při ileocekální resekci, která mi byla provedena 28. 11. 2017. Dnes jsem měla kontrolu na proktologické ambulanci a chtěla jsem poděkovat osobně, ale neměla jsem na pana doktora štěstí. Dále chci poděkovat kolektivu lékařů a sester oddělení MOJIP a chirurgie B za lidský přístup a vstřícnost. V neposlední řadě děkuji MUDr. Aleši Albínovi a sestrám gastroenterologické ambulance za vzornou péči o mé zdraví :-)

Děkuji.

B.P.


Primáři Fojtíkovi

19.1.2018

Vážený pane primáři,
dne 18.1.2018 jsem u Vás podstoupil kolonoskopii, kterou provedl MUDr. Sabol se sestrou Kotovou. Dovolte, abych oběma moc poděkoval za perfektní, bezbolestné provedení. Musím kostatovat, že po dřívější resekci sigmatu ve FN Ostrava, jsem těchto vyšetření postoupil hodně, ale provedení MUDr. Sabola bylo nejlepší ze všech, které jsem kdy podsoupil - proto ještě jednou děkuji.

Nové oddělení, které zde máte je nádherné, příjemná čekárna s recepcí a příslušenstvím, velice hezký interiér, pěkně barevně ztvárněná ambulance pro vyšetření a hlavně příjemný personál - sestra.

Děkuji

Ing. J.H., 19.1.2018


Neurologii primáři Václavíkovi

15.1.2018

Vážený pane primáři,

dovoluji si Vám i kolektivu lékařů a ostatních zdravotnických pracovníků popřát úspěšný rok 2018.

Pane primáři, děkuji za mé úspěšné léčení, pomohli jste mi od kruté bolesti. Také děkuji milým lékařkám za milý úsměv a čas si s pacientem promluvit. Samozřejmě také za léčení, ten úsměv a promluva je zájem o pacienta. Velké díky.

Také zdravotnický personál byl hodný a sestřičky si některé zaslouží 1*, ale to je v člověku, láska, obětavost, je to náročné povolání. Také nevíme, jaké má kdo starosti.

Je zde velká péče a čistota. Sprchování pacientů, čisté prádlo osobní i lůžkoviny. Podávání léků, stravování dostačující, strava pestrá, chutná.

Byla jsem zde dlouho, minulý i letošní rok (od 7.12.2017 do 12.1.2018). Snad zdraví trochu vydrží, vím, roky jsou zde, ať můžu trochu chodit a méně bolesti.

 

Děkuji Vám všem za léčení. Ať vás provází láska, dobro, úspěchy, jistě vás potěší pocit štěstí, vždyť pomáháte lidem od bolesti.

Děkuji M.P., 91 let


Poděkování

6.1.2018

Dobrý den,
v prosinci jsem ležela pane řediteli na interním oddělení vaší nemocnice ve 4. patře. Touto cestou bych chtěla poděkovat celému oddělení za profesionální a lidský přístup, se kterým se dnes člověk už nesetkává. Nejvíce bych chtěla poděkovat sestřičce Adamusové, která o mě pečovala. Její úsměv mi vždy zvedl náladu. Byla mi oporou vždy mi vše vysvětlila. Je to člověk se srdcem na pravém místě. Na Vaše vtípky nikdy nezapomenu a doufám, že se ještě někdy setkáme. Dále děkuji doktorce Kretkové, která byla maximálně vstřícná a v jejich rukou jsem se cítila v bezpečí. Jsem ráda, že v dnešní době ještě existuje zařízení, kde je zachovaná lidskost.

Máte mé velké díky!

L.O.


Poděkování personélu novorozenecké oddělení a porodnice

3.1.2018

Dobrý den,

před měsícem jsem ve vítkovické porodnici porodila dceru. Chtěla bych touto formou poděkovat za přístup celého porodnického a novorozeneckého oddělení. Vím, že tato práce je náročná a o to více mě ochota a pochopení, se kterou personál toho oddělení k nám přistupoval, překvapila. Konkrétně chci poděkovat porodní asistentce Anně Fellerové a panu doktoru Lukáši Režňákovi.

Děkuji Z.K.,


Poděkování dětskému oddělení a JIP

2.1.2018

Dobrý den,

chtěla bych vám touto cestou dodatečně poděkovat za bezvadný přístup sestřiček z JIP a následně dětského oddělení k mé dceři E.K. r.nar.2013 a vůbec všem dětem. Mimořádně přínosná a perfektní je také dětská herna s milým a empatickým přístupem paní učitelky - či vychovatelky, dcerka se pobavila a velmi to pomůže při pobytu v nemocnici.

Velmi milé bylo také rozloučení sladkým balíčkem pro dcerku, byl totiž den před Štědrým dnem a není toto úplně samozřejmé. Dcera byla moc potěšena a ráda.

Děkujeme ještě jednou za příkladnou péči a laskavost.
S.P. s dcerou


Poděkování personálu chirurgie

29.12.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat chirurgickému oddělení pod vedením prim. MUDr. Mazura a všem, kteří se podíleli na mé operaci křečových žil dne 1.12.2017.

Nevím jméno pana doktora, který mě operoval, ale byl moc hodný, vstřícný i clý personál včetně dospávacího pokoje. Už jednou jsem byla na operaci křečových žil, také umrtvené jen od pasu dolů, ale dost mě bolel vpich. A u vás ve Vítkovicích jsem byla spokojená. Všichni moc fajn, strašně hodní lékaři, sestry. A hlavně chci poděkovat, jelikož nebylo místo v pokojích, dostala jsem nadstandard a jen tak, bez zaplacení. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.

Všem vám přeji hezké Vánoce a hlavně zdraví.

S pozdravem D.H.,


Poděkování chirurgickému oddělení

28.12.2017

Dobrý den,

chtěl bych tímto způsobem poděkovat MUDr. Stanislavu Jackaninovi za profesionální výkon při mé operaci tenkého střeva - cronova choroba z 14.11.2017.

P.B.


Poděkování centrum péče o zažívací trakt

22.12.2017

Touto cestou bych chtěl poděkovat tomuto oddělení (lůžkové části) za profesionální a lidsky přístup k pacientům. Byl jsem zde hospitalizován již několikrát a velice bych byl potěšen, kdyby vedení nemocnice předalo poděkování celému oddělení lůžkové části Centra péče o zažívací trakt ve druhém patře budovy G. Cely personál tohoto oddělení je velmi vstřícný a jejich profesionální přístup si zaslouží velikou pochvalu, nerad bych zároveň opomenul vynikající výkon zdravotních sester, který je na špičkové úrovni a obzvlášť těmto sestrám jsem velice vděčný za jejich přístup a ochotu. Myslím si, že díky těmto zdravotním sestrám vaše nemocnice získá dost vynikajících recenzi a těší mne, že se Vítkovická nemocnice opět nachází mezi lidmi tou vyhledávánou. Proto ještě jednou prosím, poděkujte celému oddělení za nás všechny, kdo je budeme vždy potřebovat.
 

S pozdravem, P.K.


Sestře Lištvánové

6.12.2017

Dobrý den.

Touto formou bych chtěla moc pochválit sestru paní Lištvánovou z oddělení neurologie za profesionální přístupu k pacientům.

Moc děkuji.Takových zdravotních sester je málo.

S.A.


Poděkování všem zaměstnancům nemocnice

4.12.2017

Blíží se doba vánoční. Čas, který trávíme nejraději se svými blízkými. Konec roku následuje bezprostředně po ní. To obvykle hodnotíme, co nám uplynulý rok přinesl, případně vzal. Mimo jiné si představujeme, jak by mohl následující rok vypadat a vzájemně si přejeme, co by to mělo být… Častým přáním nás všech je především to, abychom byli zdraví… hodnota nad všechny nejcennější, věc, která se nedá nikde a za žádné peníze koupit.

Jak rychle lze z plného zdraví „sklouznout do nemoci“, která Vás ohrozí na životě, jsme letos měli možnost zažít si nepřímo na vlastní kůži. A to díky nemoci, která byla diagnostikována na podzim minulého roku u mojí maminky, paní D.M., narozené v roce 1955. I přes včasné určení diagnózy se její zdravotní stav na začátku letošního roku rychle zhoršil. Koncem ledna byla s ohledem na zhoršení zdravotního stavu hospitalizována. To, že se období hospitalizace protáhne na období téměř osmi měsíců, nikdo z nás netušil. A už vůbec ne to, že bude o svůj život doslova bojovat. Zdravotní stav se postupně zhoršoval. S ohledem na všechny faktory, které negativně ovlivňovaly zlepšení jejího zdravotního stavu, jsme dostávali ne příliš pozitivní zprávy. Maminka absolvovala mnohá vyšetření, zákroky a náročnou operaci. Jen díky veškerému úsilí všech lékařů, kteří byli do péče zapojeni, a to ve všech nemocnicích, které maminka postupně „navštívila“, se podařilo její zdravotní stav změnit a nemoc překonat. Víra zůstávala…, byly však chvíle, kdy jsme již téměř nevěřili, že ty letošní Vánoce budeme trávit společně. Povzbuzující přístup lékařů a zdravotních sester pro nás byl velkou oporou v této těžké životní chvíli.

 Jsme si vědomi toho, že bez odborné péče všech lékařů, kteří byli do péče o moji maminku zapojeni, by se toto nepodařilo. Nesmím opomenout odbornou pomoc veškerého zdravotního personálu – všech zdravotních sester a ošetřovatelů. Za celou dobu nemoci naší maminky jsme se setkali s velmi ochotným přístupem lékařů a všech ošetřujících zdravotníků. Dostalo se nám všech potřebných informací o zdravotním stavu, empatického a podporujícího přístupu. O maminku bylo dobře postaráno. Zdravotní sestry byly velmi ochotné, pečující a milé.

Ráda bych jménem celé naší rodiny poděkovala Vaší nemocnici, Vašemu oddělení a všem, kteří se na jeho chodu podílejí, za veškerou pomoc, kterou jste mamince na cestě za zdravím a při ošetřování věnovali. Velmi si vážíme Vaší náročné a užitečné práce.

Přejeme Vám všem radostné Vánoce v kruhu nejbližších a v Novém roce 2018 především hodně zdraví.

S pozdravem za celou rodinu R.Š., dcera Vaší pacientky, 4.12.2017


Primáři neurologie

22.11.2017

Dobrý den, pane primáři.

Dovoluji si Vám touto cestou napsat děkovný dopis. Dne 13.11.2017 jsem byl s bolestmi páteře na příjmové neurologické ambulanci vyšetřen MUDr. Gwardovou Barborou a následně 16.11.2017 MUDr. Ermisovou Karolínou. Jejich profesionální a lidský přístup byl více než se dá popsat. Dále bych chtěl poděkovat sestřičkám, které v dané dny sloužili na příjmové neurologické ambulanci za jejich milý přístup k pacientovi.

Nemohu opomenout také sestřičku z infuzního stacionáře p. Lištvánovou Marcelu, kterou si vážím a budu se zase opakovat ochota vyhovět a lidský přístup k pacientům. Vím, že Vaše práce je náročná a bez ní by se nám žilo velice špatně.

Pane primáři, děkuji Vám všem.

S úctou V.V.


Pro pana MUDr. Leopolda Pavlase a jeho kolektiv.

19.11.2017

Dne 13. 11. 2017 jsem byla přijatá na chirurgickém oddělení k operaci varixů. Chtěla bych tímto, velmi poděkovat panu MUDr. Leopoldovi Pavlasovi a celému operačnímu týmu na sále.
Dále pak sestřičkám na lůžkovém oddělení, za velmi milé a úsměvné přijetí, ochotu a profesionální přístup.

Vaše spokojená pacientka D.H. 


Poděkování gastroenterologickému oddělení

10.11.2017

Dobrý den,

ráda bych touto cestou velmi poděkovala nejen za sebe, ale i za svoji spoluležící, oddělení gastroenterologie, kde jsme byly hospitalizované a setkaly jsme se tam s opravdu velmi profesionálním přístupem lékařů, s empatií a úctou k člověku. Sestřičky i přes náročné dny a noci nedaly najevo žádné emoce kromě úsměvu, staraly se , zajímaly se ...prostě tohle byl koncert pro duši. Mohu říct, že celý tým je naprosto sehraný, cítila jsem se tam velmi příjemně a kdyby se to dalo říct o nemocnici, tak říkám, že tam bych se ráda vrátila. Takže prosím o velké poděkování všem, opravdu všem, protože bez vyjímky byli všichni přikladem toho, jak by to mělo v nemocnici vypadat. Od lékaře až po paní uklízečky .. i ty byly kouzelné.

Ale přece jen, pokud bych mohla vyzdvihnout dvě jména, na kterých jsme se shodly s paní C., což byla má sousedka, tak moc děkujeme paní doktorce Kovaříkové. Její přístup k pacientovi byl nejen naprosto profesionální, ale hlavně lidský, díky ní to šlo opravdu hladce, a když přišla na kontrolu, byla to velmi milá návštěva pro nás, protože úsměv jí nikdy nechyběl... a druhý anděl, sestřička Hanka Glabasniková, ta nás měla na starost velmi často a její přístup byl netradiční, dokázala nás vždycky rozesmát, na každou naši otázku znala odpověd a my se na ní těšily.
Za sebe bych si přála, aby na všech odděleních byli alespoň z poloviny tak dobří, jako na vašem oddělení gastro, což by pro nás pacienty znamenalo jít do nemocnice naprosto bez obav .
Nastavili pomyslnou laťku opravdu velmi vysoko a pevně věřím, že si ji udrží .
Děkujeme za veškerou péči a úžasných 11 dní .

S pozdravem
D.S. a paní C.


Poděkování

6.11.2017

Dobrý den, pane primáři.                                                                                                                                         

Dovoluji si Vám napsat děkovný dopis. Dne 20.10.2017 jsem byla s bolestmi břicha vyšetřena MUDr. Petrem Fojtíkem a sestrou Šárkou Kostkovou. Jejich profesionální a lidský přístup byl více, než se dá popsat. Dále bych chtěla poděkovat sestře Svobodové, ošetřovatelkám p. Sýkorové a p. Strakové.

Nemohu opomenout MUDr. Elišku Kretkovou, které si nesmírně vážím a budu se zase opakovat..... lidský přístup k pacientům a mnohem více. Vím, že Vaše práce je náročná a bez ní by se nám žilo velice špatně.

Pane primáři, děkuji Vám všem.

S úctou K.I.


Poděkování ARO, MOJIP a chirurgii

6.11.2017

Dobrý den,

v termínu 10.9.-22.10.2017 jsem byla hospitalizována ve Vítkovické nemocnici.

S péčí během celé hospitalizace jsem byla velmi spokojená. Chtěla bych poděkovat lékařům a sestrám z oddělení ARO, MOJIP chirurgie a Chirurgie A za jejich profesionální, ale také velmi lidský a empatický přístup.
Děkuji MUDr. Foltysovi, Ph.D., MUDr. Jackaninovi a celému týmu na operačním sále za skvěle odvedenou práci během náročné operace, kterou jsem podstoupila. Vrátili mi to nejcennější, co člověk má - zdraví.
Největší poděkování patří MUDr. Foltysovi, Ph.D., který se věnoval mému zdravotnímu problému od samého počátku, až ke zdárnému vyléčení.
A nesmím zapomenout poděkovat také MUDr. Faltovi, Ph.D. a sestrám z Centra péče o zažívací trakt.

Jsem ráda, že pro tyto lidi je jejich profese posláním.

Prosím Vás, zda byste mohli předat mé poděkování všem výše uvedeným. Děkuji.

Musím také zmínit čistotu a příjemné prostředí na odděleních.

Se srdečným pozdravem,

Ing. J.K.


Poděkování porodnici

17.9.2017

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat celému personálu Vítkovické porodnice za péči a velmi příjemný personál, který se o mě a mou narozenou dceru příkladně staral, a to jak co se týká poraden, tak následně porodu i péče na oddělení šestinedělí. Zejména děkuji Mgr. Petře Chromkové za velikou trpělivost a toleranci při porodu a MUDr. Lukáši Režňákovi a rovněž celému týmu. Nemohla jsem si vybrat lepší porodnici! Určitě vás budu všude chválit a doporučovat, a kdyby to bylo v mých možnostech, určitě bych se přikláněla alespoň za nějakou odměnu k platu J

K.K.


Poděkování primáři a celému týmu chirurgie

17.9.2017

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Mazurovi a celému jeho týmu (moc Vás zdravím, pane Lukáši) za profesionální a vlídný přístup při mé hospitalizaci a operaci aortobifemorálního bypassu.
Ještě jednou děkuji všem!

T.M.


Poděkování MUDr. Jetmarovi a a celému týmu sestřiček z cévní ambulance

14.8.2017

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Vladimíru Jetmarovi a celému týmu sestřiček z cévní ambulance.

Poslední dva roky věnovali mému manželovi B.O. (ročník 1933) obrovský kus péče. Manžel se léčil s diabetickou nohou a v Opavské nemocnici byl již objednán k amputaci. Jeho zhoršující se stav tam nikdo neřešil. Pak jsme se, ale dostali do vaší ambulance k panu doktorovi Jetmarovi, který amputaci pozastavil a nastavil novou léčbu. Tím mému muži zachránil nejen nohu, ale i život.

Dovolte mi prosím upřímně poděkovat panu doktorovi i sestřičkám za ochotu a laskavost. Za pochopení, že neodepsali starého člověka, ale dali mu šanci znovu žít. S vděčností díky nim příjmám každý nový den, kdy můžeme být s manželem ještě spolu. Velice děkuji.

 
S úctou J.O.


Poděkování oddělením rehabilitace a neurologie

11.8.2017

Dobrý den,

chtěl bych poslat děkovný e-mail neurologicko-rehabilitačnímu oddělení.

Hlavně moc děkuji rehabilitačním sestřičkám za to, co pro mně udělali. Ještě jednou děkuji. Věřím, kdyby jim donesli pacienta v kýblu, tak oni ho postaví na nohy.

Děkuji a nashledanou. P.J.


Poděkování MUDr. Priftimu

8.8.2017

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat MUDr. Priftimu za mého tatínka. Za to, že jako doktor je i ČLOVĚK, velmi laskavý, velmi ochotný a tím nic neztrácí na své profesionalitě!
Velký dík za naší rodinu patří všem na oddělení Následné péče. Úsměv, laskavé jednání to vše nám postavilo tatínka na nohy. A samozřejmě sestřičkám na rehabilitaci. Skvělá práce! A za ní vám všem znovu děkuji, i když to leckdy není vůbec jednoduché.

S.Š.


Poděkování sestřičkám lymfocentra

1.8.2017

Dobrý den, chtěla bych poděkovat sestřičkám z oddělení lymfocentra za profesionální a také lidský přístup k pacientům, ochotu a velmi milé jednání.

Spokojená klientka


Poděkování MUDr. Priftimu a celé interní ambulanci

30.7.2017

Dobrý den.

podstoupil jsem u Vás vyšetření na interní ambulanci u pana doktora Priftiho.Tímto bych chtěl panu doktorovi i celému personálu velmi poděkovat za opravdu vysoce profesionální přístup a konkrétně panu doktorovi Priftimu za perfektní práci a přístup. Přeji Vaší nemocnici hodně úspěchů a spokojených pacientů.

Š., Hlučín


Poděkování porodnici

27.7.2017

13.7. jsem u Vás porodila dceru Lucinku. Chtěla bych tímto poděkovat veškerému personálu jak na porodním oddělení, novorozeneckém oddělení, tak na oddělení šestinedělí. 

Pracuji ve službách, takže jsem celkem náročná na kvalitu klientské péče, a mohu říci, že od Vašeho personálu by se mohl leckdo v soukromém sektoru učit. Všichni, se kterými jsem se za dobu svého pobytu u Vás setkala, byli milí, vstřícní a nápomocní, díky čemuž jsem se cítila příjemně a nebrala jsem to jako pobyt v nemocnici.

Zvláštní dík bych chtěla poslat paní asistentce Pomahačové, která s námi byla u porodu. V celém jeho průběhu byla mi i manželovi obrovskou oporou a dokázala s klidem zpracovávat naše emoce :-)

Budu Vás zaníceně doporučovat všem nastávajícím maminkám a až budu rodit příště, bez váhání zvolím opět Vaši porodnici!

S pozdravem

G.Z.


Poděkování internímu oddělení B

27.7.2017

Dobry den,

chtěl bych tímto velmi poděkovat celému internímu odděleni lůžkové peče B včetně všech sester pod vedením paní doktorky Tulachové a pani doktorky Šanderové, která byla velice vstřícná a ochotná na příjmové ambulanci a následně hospitalizaci mé 92-leté maminky.

S úctou k Vaši práci P.


Poděkování porodnímu sálu

11.7.2017

Velice děkuji za velmi profesionální přístup celého zdravotnického týmu na porodním sále. Věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Můj porod byl bohužel komplikovaný a bez jejich včasného zásahu by mohlo vše dopadnout špatně. Děkuji speciálně porodní asistence Vlaďce, jejíž dlouholetá praxe v oboru jde znát, její empatický přístup mě naprosto ohromil, měla jsem pocit, že mě naprosto chápe a rozumí tomu, co prožívám...

Rovněž děkuji sestrám na novorozeneckém oddělení, vždy když jsem si nevěděla rady s kojením, přišly a poradily mi. Laktační poradnu jsem také využila a byla jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji tuto porodnici všem maminkám!

E.V.


Personálu gastroenterologie

13.6.2017

Vážený pane řediteli,

srdečně Vás zdravím a chtěla jsem Vám dát vědět, že jsem byla dnes na kolonoskopickém vyšetření. Měla jsem obavy, měla jsem strach. Ale s tak výborným personálem, který je ve Vaši nemocnici na tomto oddělení, šlo vše hladce, bez bolesti, bez nepříjemných pocitů. Byla jsem kompletně seznámená s postupem vyšetření. Sestřičky velmi příjemné a pan doktor mě taky uklidnil větou: "Nemusíte se bát."

Děkuji Vám všem. Vaše práce je velmi náročná.

M.M.


Poděkování

11.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat panu primáři Jeřábkovi, který odvedl perfektní práci. Všem sestřičkám jak na chirurgii B tak i na ambulanci ORL. Byla jsem již několikrát hospitalizovaná ve vaší nemocnici a vždy jsem byla mile překvapena přístupem vašich zaměstnanců.

Ještě jednou děkuji za perfektní péči, ochotu a vstřícnost.

S. B.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

29.5.2017

Dobrý den,

chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat všem lékařům a sestřičkám, jež se o mě starali během mé hospitalizace a zákroku 15.5. - 19.5.2017.
Ráda bych vyzdvihla nejen jejich profesionalitu, ale hlavně ochotný a lidský přístup, s jakým se ve zdravotnictví člověk dnes hned tak nesetká.

Děkuji moc, všem budu doporučovat!

VL


Poděkování p. Jadrné

23.5.2017

Vážený paní manažerko,

od roku 2015 chodím do Vítkovické nemocnice na lymfatické masáže.

Jsem v péči terapeutky Pavly Jadrné a cítím, že mimo osobní poděkování mám potřebu vyzdvihnout její nesmírně náročnou práci i přímo Vám. Spousta lidí je nespokojených a píšou stížnosti, ale na poděkování bohužel zapomínáme...i já se k tomuto kroku odhodlala až dnes.

Chci, abyste věděla, jak skvělý personál máte a jak je vzácné na něj v dnešní uspěchané době narazit. Nějak se pomalu vytrácí lidskost a je to velká škoda. Neboť právě ona lidskost a vstřícnost dokáže léčit bolavou duši, kterou si dovolím říct, má každý pacient.

Jíž při první návštěvě jsem byla velmi mile překvapena oběma přítomnými terapeutkami, nicméně jsem se dostala do zlatých rukou Pavly Jadrné a jsem za to velmi vděčná. Slova mých díků nelze úplně vyjádřit slovy.

Kéž by se takto choval veškerý zdravotnický personál, ve všech nemocnicích. Chápu, že je to nesmírně náročné povolání a nejste oceněni a možná i demotivováni, nicméně jsem ráda, že i přesto v některých zůstává lidskost, vstřícnost a ochota.

Přeji Vám, aby takových zaměstnanců přibývalo a tím narůstaly Vaše úspěchy a spokojenost pacientů.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY !!!

S přáním pěkného dne K.V.


Poděkování

22.5.2017

Vážený pane řediteli,

velice bych Vám chtěla poděkovat za profesionální a přitom velice lidský a citlivý přístup s jakým Vaše kolegyně a kolegové z neurologické pohotovosti (pavilon F), následně rentgenu a rychlé zdravotnické pomoci přistoupili dne 13.5.2017 po 17.30 k řešení zdravotního problému moji tchyně paní A. K., narozena 1935.
Ačkoliv je maminka z Poruby a v konečném důsledku se ukázalo, že se vůbec nejedná o neurologický problém, ale přivezli jsme ji se zlomenou stehenní kosti, vše řešili s klidem a nadhledem a přitom profesionálně.
Ještě jednou moc děkuji celému týmu za dobře odvedenou, nejen práci a myslím si, že můžete na svoje kolegy být hrdý.
Do další práce přeji hodně zdraví, pevných nervů a radosti, protože pomáhat lidem, je asi nejtěžší, ale také velice krásná práce.

T.K., 15.5.2017


Poděkování oddělení následné péče

15.5.2017

Budova E
p. Krausová, p. Adámková + všichni zaměstnanci tohoto oddělení

Vážený pane řediteli,

chci Vám tímto poděkovat za sebe a svého otce, který se zde léčí. Velmi si vážím zdejšího personálu, nejen v budově E, ale i všech zaměstnanců Vítkovické nemocnice. Jsem mile překvapen vysokou úrovní s jakou přistupují k pacientům. Komunikace, vstřícnost, ochota a empatie jsou slova, kterými se dá vyjádřit slovo PROFESIONALITA. Za sebe mohu říci SPOKOJENOST. Je to týmová práce a náročná práce.

Ještě jednou děkuji Vám všem za péči a přeji hodně úspěchů i do dalších období.

R.V.


Poděkování Moment ČR

11.4.2017

Milí zaměstnanci Vítkovické nemocnice, děkujeme Všem, kteří podpořili sbírku ve prospěch MOMENT ČR. 


Poděkování

27.3.2017

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat MUDR. Foltysovi, Ph.D. a MUDR. Jackaninovi za perfektně provedenou operaci, kterou podstoupila 23.3. 2017 má dcera L.H. Jsem moc ráda že, bylo o moji dceru velice dobře a profesionálně postaráno. Můj dík patří i týmu na operačním sále a sestřičkam na chirurgii B.

Přeji všem hodně úspěchů.

Děkuji Z.W, 26.3.2017


Poděkování lékařům a sestřičkám

27.3.2017

Dobrý den, chtěla jsem touto cestou moc poděkovat za skvělou práci především panu Foltysovi, operace střev crohnova nemoc tlustého střeva, skvělou peci pana Jackanina a všem sestřičkám u rekonvalescence. Snad již další operace nebude, ale kdyby přeci, tak jen u těchto dvou mužů.

Děkuji za svůj život, za laparoskopii za vše.

Lucka 


Poděkování oddělení chirurgie

21.3.2017

Dobrý den,

dnes jsem musela navštívit vaše chirurgické oddělení z důvodu akutních bolestí. A musím přiznat, že jsem šla s obavami. Nemám s chirurgií ve Vítkovicích moc dobré zkušenosti (ovšem staré cca 8 a 10 let). Tehdy "pravá" nevěděla, co dělá "levá".

Ovšem nyní je to zjevně úplně jinak! Po celou dobu mi byla věnována profesionální a empatická pozornost. Od příchodu, přes všechna vyšetření až po rozloučení. Bohužel jsem dle fotografií identifikovala jmenovitě jen paní doktorku, MUDr. Adélu Navrátilovou.

Chci poděkovat všem dámám a pánovi, se kterými jsem se potkala. Ať to byla registrace, sestřička (Marcela Krátká) a paní doktorka v ambulanci (MUDr. Adéla Navrátilová), paní na RTG, sestřička a pan doktor na UZ (Jana Kružicová, MUDr. Robert Psár) a v neposlední řadě i paní zdravotnice (Pavla Nekoraníková), která mě vozila po vyšetřeních na kolečkovém křesle! Byla ideální pracovník ve zdravotnictví J

Věnovali se mi, usmívali se, starali se a hlavně mi všechno pořádně vysvětlili.

Velmi prosím o doplnění jmen alespoň sestřičky z ambulance a paní zdravotnice, aby věděly, že je to opravdu poděkování jim konkrétně.

Zároveň také prosím o přeposlání tohoto poděkování panu primáři Mazurovi.

Děkuji za péči a přeji co nejvíce spokojených pacientů nejen na oddělení chirurgie.

K.H., 21.3.2017


Chirurgické stanici B

15.3.2017

Dobrý den,

byla jsem hospitalizována na chirurgické stanici B, kde mi byly v rozmezí jednoho měsíce provedeny dva operační zákroky, které provedl pan primář MUDr. Miloslav Mazur, Ph.D., MBA. Oceňuji jeho profesionalitu, zručnost a příjemné chování po celou dobu hospitalizace a následnou péči, které se mi dostalo. Chci poděkovat všemu zdravotnickému personálu, se kterým jsem byla po dobu hospitalizace ve styku, to znamená chirurgii B, anestezii, která byla super vedena, dospávajícímu pokoji, hlavně sestřičce Pavle. Byli jste všichni moc příjemní, ochotní.

Ještě jednou děkuji. H.P.


Poděkování nemocnici a LDN

14.3.2017

Dobrý den,

omlouvám se za opožděné poděkování, které chci již dlouho alespoň touto cestou poslat. 24.12.2016 byl u Vás přijat manžel V.Z. s mozkovou příhodou.
Chtěla bych velmi poděkovat za stoprocentní ošetření ve Vaší nemocnici a posléze na LDN. Např.sestře Holubové za to, že mě neustále ochotně informovala telefonem o průběhu nemoci. I ostatní sestry byly velmi milé a ochotné a všude bylo velmi čisto a péče byla na profesionální úrovni. Zato ještě jednou moc děkuji celému kolektivu.
 

S pozdravem manželka E.Z.


Poděkování docentu Holeczymu

13.3.2017

Vážený pane řediteli,

přijměte prosím mé velké a upřímné poděkování za perfektní operační výkon pana Doc. MUDr. Pavola Holéczyho, Csc., lékaře chirurgického oddělení Vítkovické nemocnice, který mě opakovaně operoval a svým profesionálním zákrokem mi velmi pomohl a v podstatě zachránil život. Mé poděkování patří také ostatním lékařům, sestřičkám, ošetřovatelkám i uklízečkám za jejich péči a servis během mé hospitalizace ve vaší nemocnici, a to jak na chirurgickém oddělení, tak hned po operaci i na oddělení JIP. Byl jsem ubytován na nadstandardním pokoji chirurgického oddělení, který byl velmi moderně vybaven. Všude bylo perfektně čisto a voňavo i na společných toaletách.

Vítkovickou nemocnici jsem před lety objevil na základě doporučení jednoho lékaře a řadím ji k jedné z nejlepších nemocnic v naší zemi Sám sem za panem docentem Holéczym dojíždím až z Prahy a jsem tomu rád.

Prosím předejte mu mé opakované poděkování a projev mé hluboké úcty k jeho práci  i odborným kvalitám. Vždy byl ke mně velice laskavý, příjemný a dokázal mě svým odborným a citlivým přístupem zbavit strachu z následné operace. Velice si ho vážím a děkuji mu za vše, co pro mne ve vaší nemocnici udělal.

S úctou P.Z., Hostivice


Poděkování MOJIP

27.2.2017

Dobrý den,

téměř týden, jsem byla upoutána na lůžko na chirurgické JIP (MOJIP ). Všichni víme, že pracovat ve zdravotnictví, ať už jako lékař nebo jako jiný zdravotnický personál, je poslání. My laici jsme odkázáni na vás odborníky, kdy vám svěřujeme naše emoční a duševní zdraví, prostě sami sebe. Není samozřejmostí, že všechny informace, které si žádáme, nám jsou sděleny způsobem, kterému rozumíme a s patřičnou empatií. Ano, EMPATII my nemocní očekáváme. Ne každý má tuto vlastnost vrozenou.

Chci poděkovat všem sestrám, lékařům chirurgické JIP, kteří se o mne starali.

Nejčastěji mě měly na „krku“ sestry - Kateřina Vehovská, Soňa Matýsková, Blanka Špačková. V rukou těchto sester jsem se cítila bezpečně. Měly vždy úsměv na tváři, právě výše zmiňovanou empatii, že zrovna v daný okamžik potřebuji slyšet něco konejšivého, protože mám strach. Uklidnily mne vlídným slovem, pohlazením….

Děvčata, z celého srdce děkuji za to, že toto poslání takto konáte. Nejen za sebe, ale také za budoucí pacienty.

T.C. 


Poděkování oddělení rehabilitace

20.2.2017

Vážený pane řediteli.

Dovoluji si Vám touto formou požádat o vyslovení poděkování kolektivu oddělení rehabilitace v čele s panem primářem za profesionální a lidský přístup k pacientům. Dvakrát jsem využil péči jmenovaného oddělení, a vždy byla situace stejná (milý personál a poctivá práce). Na takové podřízené můžete být hrdý.

Ještě jednou Vám děkuji a vyřiďte poděkování.

Pplk.v.v. Dr. L. J.


Gynekologicko - porodnickému oddělení

17.2.2017

Chci poděkovat všem lékařům, sestrám a praktikantkám za profesionální a neskutečně lidský přístup v průběhu mé hospitalizace 13.2. - 17.2.2017. Také velké díky celému operačnímu týmu, který mi prováděl zákrok 14. 2. 2017, sestrám na dospávacím pokoji a všem, na které jsem nechtě zapomněla. Zvolit si Vaši nemocnici bylo nejlepší rozhodnutí a vždy Vás doporučím.

Děkuji moooooc...

P. L.


Neurologickému stacionáři

27.1.2017

Chtěla bych pochválit a upozornit na dobré chování a pěkný přístup k lidem od sestry Marcely Lištvanové na infuzním stacionáři neurologie, která přistupuje s dobrým srdcem ke všem pacientům.

Moc za to děkuji. V.J.


Poděkování rehabilitaci

13.1.2017

Dobrý den,

po letech tvrdé práce bez přestávek jsem na radu neurologa zavítal na rehabilitační oddělení s problémy krční a bederní páteře a po doporučení mých přátel jsem využil služeb Rehabilitačního oddělení VN. Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou prim. MUDr. Kusyna a jeho týmu. Kromě primáře, bych rád vyzdvihl mimořádnou odbornou péči a zaujetí,  milé vystupování a profesionalitu fyzioterapeutek B. Stalmachové, Dis. a Bc. V. Navrátilové, které o mě pečují. Po letech v zahraničí konečně mohu konstatovat, že narazit na příjemné profesionály není vysněný nadstandard.

Za svůj život jsem pobýval v řadě západoevropských měst a využil služeb mnoha západoevropských ambulancí. Konečně mohu říct, že odbornost a příjemné vystupování lze dohledat i v ČR, potažmo v Ostravě.

S milým pozdravem D.H.


Poděkování chirurgii

9.1.2017

Dobrý den,

dne 4.-5.1.2017 jsem byl hospitalizován kvůli operačnímu zákroku ve Vítkovické nemocnici. Chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování lékařům a zdravotním sestřičkám chirurgického oddělení A, operačního sálu, dospávacího oddělení, anesteziologické ambulance a odběrového centra. Jejich péče a lidského přístupu si velmi vážím.

S pozdravem P.K.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

31.12.2016

Dobrý den,

omlouvám se za opožděné poděkování, které chci již dlouho alespoň touto cestou poslat - dne 7.7.2016 jsme na Gynekologicko-porodnickém oddělení přivedli přirozenou cestou na svět naši dceru Barunku.

Moc děkujeme za profesionální přístup celého porodního týmu, který nás měl na starosti: jmenovitě Mudr. Ľubici Ščerbě, porodní asistentce Vlaďce Majdišové. Především bych ráda ocenila trpělivý přístup paní Majdišové, která nás bezpečně provedla všemi dobami porodními a ve finále nám pomohla k perfektnímu výsledku - narození naší holčičky.

Stejně kladně hodnotím i péči, které se nám dostávalo (mi i naší dcerce) na oddělení šestinedělí a to zvláště Bc. Tereze Drastichové a Bc. Monice Branichové, ale i ostatním, včetně pomocného personálu, kteří se o nás starali ve dnech 7.7.-11.7.2016.

Ještě jednou díky za profesionální přístup, kterým se dnes mnozí ohánějí, ale ve Vašem oddělení ho lze skutečně zažít.

Rovněž oceňuji útulnost a vybavení porodního sálu, stejně jako pokojů, ale i jídelny a výborného stravování.

Přeji Vám jen spokojené pacienty a spolupracovníky, maximum bezproblémových porodů  a udržení vysoké kvality poskytované péče.

Se srdečným pozdravem  

Ing. M.M.


Všem zaměstnancům na Dětském oddělení

27.12.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat Všem zaměstnancům na Dětském oddělení ve Vaší nemocnici. Obzvláště pak na oddělení JIP.

Dne 23.12.2016 v odpoledních hodinách mou dceru V.H. přivezla záchranná služba. Naprostá ochota a starostlivost. Velmi citlivé jednání jak s dcerou tak i se mnou. Velmi děkujeme paní doktorce Nikol Šebestové - dobrá duše se srdcem na dlani. A nejen ona !!

Ještě jednou děkujeme za Vaši péči a profesionalitu a přejeme celému týmu do Nového roku 2017 mnoho štěstí a úspěchů jak v osobním tak i pracovním životě.

K.H. s dcerou

 


Poděkování porodnici

27.12.2016

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat personálu, který se o nás vzorně staral při narození dcery. Jak odd. přijmu (18.12.2016), tak trpělivé a ochotné porodní asistentce paní Nikole a samozřejmě taky odd. šestinedělí, novorozeneckému i pomocnému personálu. Skvělá práce!

R.V.


Dětskému oddělení

20.12.2016

Chtěla bych poděkovat dětskému odd. za péči o mou dceru.

Už v příjmové ambulanci, ačkoliv měli akutní příjem, byli na nás sestřičky a paní doktorka milé a z nás spadla nervozita. Uklidnili, vysvětlili, ve dne v noci s úsměvem ošetřili. Lékařky, sestřičky, ošetřovatelky... všechny stále usměvavé a profesionální.

Na celém oddělení i na pokoji čisto a dcera měla zajištěný neustále program. Jako matka hospitalizovaná s dcerou, jsem byla maximálně spokojená. Dcera byla celou dobu hospitalizace klidná, všechny výkony nesla statečně, díky celému personálu. DĚKUJEME !


Poděkování dětské JIP

19.12.2016

Chtěla bych poděkovat dětské JIP a paní doktorce Michaele Tvrdé za hezký přístup ke mě i mému ročnímu Toníčkovi.

Trávit dny v nemocnici jako matka je velmi psychicky náročné, a tak nevím jestli jsem vůbec poděkovala. Snad se touto cestou mé poděkování k nim dostane.

M.L.


Oddělení šestinedělí

9.12.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala všem sloužícím sestřičkám na odd. šestinedělí a novorozeneckém odd. během mého pobytu v době od 24.11.2016 do 29.11.2016. Setkala jsem se tu s lidským přístupem, vlídností a skvělou péčí výše uvedených pracovníků.

Velké díky také patří paní V.Majdyšové a MUDr. Klimánkové, které byly během mého porodu naprosto skvělé!!!!!!

Přála bych si ve zdravotnictví více takto povolaných lidí.

S pozdravem I.S.


Lékařům a sestřičkám na chirurgii

30.11.2016

Dobrý den,

13.10.2016 jsem prodělala operací kýly ve Vaší nemocnici. Jelikož hojení rány nebylo bez komplikací musela jsem že začátku každý den dojíždět na převazy na chirurgickou ambulanci.

A tímto se dostávám k věci kvůli které Vám píši. Chtěla bych moc poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám na chirurgii za perfektní a lidský přístup, který mi byl prokázán. Máte opravdu skvělý personál.

Sice jsem poděkovala, ale nešlo to každému, jelikož se lékaři na ambulanci střídali. Proto děkuji touto cestou a snad se to dozví.

Moc děkuji a přeji hezký den. 

M.H.


Poděkování personálu Centra péče o zažívací trakt

29.11.2016

V době od 21.11. - 24.11. 2016 jsem byla hospitalizována na tomto oddělení a chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu tohoto oddělení od lékařů až po pomocný personál za jejich profesionální přístup. Od nástupu na oddělení pod vedením staniční Bc. Naděždy Gränzerové jsem obdivovala laskavost, slušnost, pozornost, trpělivost, obětavost, vždy úsměv, vtip a humor pracovníků tohoto oddělení.

Každý pracovník naplňoval tvrzení, že pacient má být denně hlazen buď dotykem nebo slovem. Vaše nemocnice může být hrdá na takové zaměstnance.

Přeji všem hodně pracovních úspěchů a spokojené pacienty pacientka.

 Z.B. Rohatec, Hodonín


Poděkování personálu Centra péče o zažívací trakt

5.9.2016

Děkuji touto cestou zejména primáři MUDr. Urbanovi, Ph.D., MUDr. Faltovi, Ph.D., ostatním lékařům oddělení a veškerému personálu za profesionální přístup a rychlou a účinnou pomoc při léčbě syna.

Přeji všem hodně pracovních úspěchů a spokojené pacienty.

K., Opava


Poděkování dětskému oddělení

2.9.2016

Dobrý den,

chtěli by jsme moc poděkovat všem doktorům a sestřičkám na dětském oddělení i oddělení dětské JIP za péči, věnovanou mé dceři T.S. i za velmi pěkný přístup ke mě matce.

Moc děkujeme panu primáři Boženskému za jeho perfektní péči a přístup a taky panovi docentovi Holéczymu a paní doktorce Humeňanské a všem ostatním z operačního týmu za záchranu dcery a veškerou pooperační péči.Ve Vítkovické nemocnici dcera měla tu nejlepší možnou péči.

Moc ještě jednou děkujeme.


Chirurgickému oddělení

22.8.2016

Chtěla bych tímto poděkovat chirurgickému oddělení Vaši nemocnice. Během mé hospitalizace 25.7.-10.8, kdy jsem po operaci žlučníku a s následnou menší komplikaci prošla oddělením JIP a pak chirurgii B, jsem se nesetkala s jen s maximálním profesionálním,ale hlavně,a to oceňuji ještě víc,s osobním a laskavým přístupem všeho personálu,lékaři počínaje a sanitáři konče. Jmenovitě bych chtěla vyzdvihnout laskavý přístup sestřičky Lenky Veselé, Natalie Kocourkové, které mě vždy svou trpělivosti pomohly překonat i ty nejnepříjemnější chvilky, kterých pár nastalo. Děkuji za péči a přeji jen samé spokojené pacienty.

P.M.


prim. Janáskové

22.8.2016

Dobrý den, chtěl bych srdečně poděkovat pí primářce MUDr. Janáskové a personálu oddělení plícního. Péče o mého otce, který je onkologickým pacientem byla a je příkladná!!!! Paní primářka je erudovaný a empatický člověk, odborník... DĚKUJI! 

A.Ch.


Nemocnici

22.8.2016

Dobrý den,

dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za velmi profesionální, vstřícný i lidský přístup při ošetřování a péči o našeho syna Jakuba. Dne 10. 8. 2016 jsme byli po nezbytných předchozích vyšetřeních přijati k plánované operaci na dětském oddělení Vaší nemocnice na odstranění nosní mandle s následnou hospitalizací a nezbytnou pooperační péčí, včetně ambulantních kontrol na ORL. Jako rodiče velmi oceňujeme zejména starostlivou péči Vašich lékařů i sestřiček, díky čemuž se potřebné výkony i pobyt ve vaší nemocnici stal pro celou naši rodinu minimální zátěží. Závěrem Vám tedy jako rodiče ještě jednou děkujeme s tím, že Vaši nemocnicí v okruhu svých známých i rodiny velmi rádi vždy doporučíme. 

Manželé Š.


Porodnici

22.8.2016

Dobrý den pane primáři.

Dne 21.6.2016 se nám ve vaší porodnici narodilo 2.dítě, dcera Julie. Protože jsme byli spokojeni i po 1.porodu (24.12.2013), o jiné porodnici jsme ani neuvažovali.
Chtěli bychom Vám a personálu poděkovat. Za pohodový průběh porodní asistentce Tereze Bílé, za ukázkové zašití (slova mého gynekologa "Oni vás vůbec nešili?") panu doktorů Pasnišinovi. A samozřejmě za péči na oddělení šestinedělí všem přítomným (zejména blonďaté dlouhovlasé vždy usměvavé asistentce?, jméno bohužel nevím). Ačkoliv se v tom období roztrhl s porody pytel, vše zvládali v pohodě a klidu.

Ještě jednou děkujeme a přejeme další spokojené rodiče.

Hezké dny, O.O.

 


Poděkování oddělení porodnickému, novorozeneckému a šestinedělí

7.7.2016

Ráda bych touto cestou poděkovala oddělení porodnickému, novorozeneckému a šestinedělí, kde jsem byla hospitalizována jako prvorodička v čase 17.-23.6.2016. Byla jsem velmi nadšená z přístupu personálu, ochoty a poskytovaných služeb na všech oddělení. Na porodnickém oddělení se o mne skvěle starali a dokázali si poradit i s problematickým porodem.

Novorozenecké oddělení je zase plné usměvavých a milých sestřiček, které ochotně pomáhají, radí a jsou k dispozici takřka neustále. Oddělení šestinedělí poskytuje komfortní servis, opět s milým a vstřícným personálem.

Velmi Vám všem děkuji a pokud se rozhodnu přivést na svět dalšího potomka, určitě si opět zvolím tuto skvělou nemocnici s odborným personálem.

Děkuji J.T. a chlapeček Honzík :)


Pooděkování příjmové ambulanci

1.7.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu na interní ambulanci - pohotovostní, které jsem včera to jest 30.6.2016 v čase po 13. hod. z důvodu zhoršení mého zdravotního stavu musela navštívit. Velmi oceňuji profesionální, lidský čili empatický přístup jak sestřiček (všech) tak pana doktora. Za to všem moc děkuji !!!!!

L.Š.


Personálu neurologického oddělení a sociální pracovnici

3.6.2016

Chtěl bych vřele poděkovat za přístup a přijetí do Vítkovické nemocnice. Taktéž bych chtěl poděkovat ošetřující lékařce a celému personálu neurologického oddělení i sociální pracovnici p. Poláškové za péči a zajištění mé osoby a odeslání k doléčení do Sanatoria Kochova v Havířově.

M.D.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

29.5.2016

Obrovské poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení. Byla jsem hospitalizována 23.5.2016-27.5.2016 na tomto oddělení a tak profesionální a lidský přístup lékařů a vždy usměvavých sestřiček jsem snad ještě nikde neviděla.

Děkuji za perfektní péči, ochotu a vstřícnost.  

R.G.


Poděkování

18.4.2016

Vážená paní předsedkyně představenstva, milý pane primáři, sestřičky i ostatní z dětského oddělení!

Potkala mne "noční můra všech matek", a to hospitalizace dítěte v nemocnici. Protože šlo o hospitalizaci plánovanou, vybrala jsem si dětské oddělení Vaší nemocnice, kde jsem mohla se svým synem pobýt. A vůbec jsem neudělala chybu! Už od příjmu jsem věděla, že jsme tady správně! Laskavý a pohodový přístup sestřiček v ambulanci byl příjemnou předzvěstí, ovšem přece jen nezaručoval, že se tak bude dít i v další dny. Bylo pro mne následně  překvapením,  jak se chovají všechny sestřičky i lékaři na oddělení k malým pacientům: jsou to pro ně partneři, se kterými je možné se na všem domluvit. "Netlačí na pilu", dávají dítěti svobodu v rozhodování, protože ví, že v klidu se vše řeší mnohem snáz.  Snaží se pro děti vytvořit podmínky bezpečí, klidu, ohleduplnosti i respektu.  Na jakékoliv mé otázky měl personách čas a chuť odpovídat a také trpělivost vysvětlovat. Zákrok dopodrobna popsala paní doktorka přímo synovi a tím jej neuvěřitelně uklidnila.  Cítila jsem , jak se všichni snaží, aby pobyt v nemocnici a všechny nepříjemnosti s ním spojené zvládl můj syn co nejlépe. 

Tímto před pracovníky dětského oddělení smekám a speciálně děkuji panu primáři Boženskému, že dokázal dát dohromady tak skvělý tým spolupracovníků, kteří se snaží, aby se veškeré nemocniční  "složitosti" staly pro malé pacienty i jejich rodiče co nejjednodušší.

Ještě jednou Všem ze srdce děkuji!!!!


K.G. se synem Vašíkem, 14.4.2016


Poděkování porodnici

18.4.2016

Dobrý den pane primáři,

dnes jsou to dva měsíce, kdy jsem prožila svůj první porod a vše s tím spojené ve vaší porodnici.

Chtěla bych tímto dodatečně moc poděkovat za úžasnou péči, podporu, pomoc a vřelý přístup při mém porodu od přijetí až do propuštění z porodnice domů.

Moc děkuji porodní asistentce Bc. Evě Hradické a slečně Vojtíškové, které mě provázely a připravovaly mne jak fyzicky tak psychicky na porodním boxu a paní doktorce MUDr. Vandě Klimánkové, která pomohla na svět mému synovi. 

Jsem moc ráda, že jsem pro porod zvolila právě Vítkovickou nemocnici. Byla jsem naprosto spokojená jak v průběhu celého porodu, tak i na oddělení šestinedělí, kde byl moc ochotný veškerý personál a rovněž sestřičky i lékaři z novorozeneckého oddělení. Skvělá byla i paní Vlaďka Majdyšová, porodní asistentka, která nás připravovala v rámci předporodního kurzu, který vřele doporučuji budoucím maminkám. 

Ještě jednou MOC DĚKUJEME   :-)  

S pozdravem

maminka K.H. s Vojtíškem, 18.4.2016


Poděkování

8.4.2016

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych tímto způsobem vyjádřit vděk a poděkování vaší řidičce, která převáží krev, za záchranu života mého manžela.  Manželovi se 31. 03. 2016 udělalo špatně na zastávce v Porubě, prodělal cévní mozkovou příhodu. Jediná (paní, slečna) poskytla první pomoc a tím manželovi zachránila život. Velmi si vážím její pohotové reakce, manžel se dostal do nemocnice včas a bude bez následků.

Nelze nalézt vhodná slova k vyjádření pro tak skvělou, vstřícnou (paní, slečnu) s lidským přístupem, které není lhostejný lidský život.

Vaše nemocnice může být hrdá na takové zaměstnance.

Ještě jednou děkuji,

Vděčná, M. T.


Poděkování za záchranu mého života a v zornou péči o moji osobu

18.2.2016

Poděkování za záchranu mého života a v zornou péči o moji osobu, která se mi dostala po převozu záchranou službou Ostrava – Zábřeh ze dne 15.2.2016 s mozkovou příhodou.

Tímto srdečně děkuji neurologii JIP a neurologickému lůžkovému odděleni za vzornou a příkladnou péči, počínaje lékaři po zdravotní sestry a bratry. Všichni vzorně pečovali o moji osobu, když to moje zdraví nezvládalo. Byli všichni na svém místě, učinili vše pro to, abych se mohl vrátit do běžného života a k rodině, kde na mne čekala manželka, 4 děti (1998, 2000, 2004 a 2011) a příbuzní.

Právem tímto všem mohu sdělit, že pro ně všechny platí krásné slovo andělé, kteří mají moc těžkou a náročnou práci, která se nedá nikdy a ničím vyčíslit. Vše se dá koupit, nejcennější je však zdraví a život. Tem nemá hodnotu, kterou lze vyčíslit penězi.

Tímto prosím, aby vedení nemocnice, aby všem, kteří mi hodně pomohli a udělali maximum pro moje zdraví, bylo moje písemné poděkování sděleno.

Mockrát děkuji správní andělé.

D.D.


Poděkování prim. MUDr. Kučerovi

16.2.2016

Dobrý den pane primáři,

ráda bych vám touto cestou poděkovala za  zákrok provedený u pana Z.K. 1937, kterému byl v sobotu 13.2.2016 zaveden STENT do žilního systému PDK a který přinesl mému otci velkou úlevu. Již na druhý den noha téměř shodná s druhou…

Ještě jednou velké díky a přání všeho dobrého

E.K., dcera vašeho pacienta, Z.K., vděčný pacient


Poděkování všem sestřičkám a lékařům

8.2.2016

Do Vítkovické nemocnice chodím na odběry krve, hematologii, urologii, rentgeny a vždy jsem se setkal s milými a hodnými sestřičkami. A s doktory, kteří jsou vstřícní, vždy pomohou se zdravotními problémy.

Všem děkuji a přeji hodně pohody.

M.D.


Poděkování MUDr. Herokové

5.2.2016

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat MUDr. Herokové, která mě před dvěma lety operovala. Je opravdu skvělou lékařkou s ohromným přístupem k pacientům. Jistě jsem ji v danou chvíli dostatečně nepoděkovala, a proto bych to chtěla učinit i s odstupem této dlouhé doby. Paní doktorko, mnohokrát Vám děkuji, snad i za záchranu mého života. 

S pozdravem M. 


Poděkování za péči

2.2.2016

K rukám ředitelky nemocnice a primáře interní ambulance MUDr. Dušana Kučery.

Chtěla bych velmi poděkovat za obětavou péči MUDr. Kovalové a zdravotní sestry Ryškové, které mi v neděli 24.1.2016 ve večerních hodinách ošetřily akutní zánět vzniklý po injekčním podávání léku po embolii. Rovněž bych chtěla poděkovat paní doktorce z chirurgie, která byla u zákroku přítomná a její jméno mi není bohužel známo.

Chování zdravotníků bylo profesionální a příjemné, což bohužel není v dnešní době standardem.

T.M.


Poděkování za pomoc

27.1.2016

Dobrý den pane primáři,

dnes jsem téměř po roční pauze  přivezla na vaše oddělení ambulantně svou sestru paní M. se silnou bolestí hlavy, nevolností prostě migrénou, kterou již dlouhou dobu trpí.

Stejně jako v minulém roce jsem byla velmi mile překvapena přístupem všech zdravotních sester, paní doktorky a v neposlední řadě Vaší profesionality a lidskosti, kdy jste ke mně přistoupil a sdělil, že jste sestře podali infuzi a mělo by se ji ulevit.

Touto cestou bych chtěla vyjádřit velkou úctu a dík za pomoc a za to, že je cítit na vašem oddělení ochota, vstřícnost a lidskost!

R.S.


Poděkování pro oddělení - Vaskulární centrum

7.1.2016

Dobrý den,

velmi ráda bych poděkovala jménem mé babičky I.K. panu doktorovi Eckhartovi, sestřičkám a všem, kteří jí zpříjemňovaly chvíle, kdy ležela na Vašem oddělení. Bohužel máme zkušenost s personálem v jiné ostravské nemocnici a nelze to vůbec srovnávat.

Moc děkujeme, že jste babičku  přesvědčili, že Vaše práce jde dělat i srdcem.

Za celou rodinu H.S.


Poděkování jmenovitě

30.12.2015

Dobry den, chtěla bych strašně poděkovat Vašemu personálu, jmenovitě: sestra Klimšová, Dr. Horal, os. l. Tetauer a Dr. Krátky. Za jejich perfektní profesionální přístup.

O.S.


Chirurgii

30.12.2015

Vážená paní magistro,

začátkem listopadu a prosince mi byly ve Vaší nemocnici operovány varixy a žlučník. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primářovi MUDr. Miloslavu Mazurovi, Ph.D a MUDr. Aleši Foltysovi, Ph.D za vstřícnost a perfektní provedení operací. Lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu interny B, chirurgického oddělení a operačních sálů patří můj velký dík. Všichni byli usměvaví a vlídní a můj pobyt tak byl velmi příjemný.

Do nového roku přeji všem hodně zdraví, pohody a jen spokojené pacienty. Ještě jednou děkuji.

J.N.


Poděkování chirurgii

17.12.2015

Dobrý den, velmi vážená paní ředitelko,

byl bych velmi rád, kdybyste si přečetla můj názor na Vaši nemocnici.

Navštěvuji Vaši nemocnici několik let, ale v létě 2015 se mi přitížilo a musel jsem být hospitalizován na chirurgickém oddělení, kde došlo k amputaci levé nohy v bérci. Velmi milé jednání primáře oddělení MUDr. Mazura a všech jeho podřízených počínaje ošetřovatelkami, sestřičkami, staniční sestry, jen nevím kolikrát bych měl podtrhnout jméno pana MUDr. Foltyse. Ten mi dával naději na zlepšení mého zdravotního stavu a  staral se o moji léčbu.

To nejlepší řekl při návštěvě chirurgické ambulance dne 17.12. (na mé 70. narozeniny) - "Tak jak se dívám máte to pěkně zahojené a návštěva jen při problému".

Tato slova jsem opakoval po příjezdu domů a plakal jsem.

Jak se říká, že ryba smrdí od hlavy, proto děkuji i Vám, že máte tak super kolektiv zaměstnanců. Jestli nejsou v podřízenosti daleko, byl bych velmi rád, kdybyste jim poděkovala za jejich vynikající práci a to  panu primáři Mazurovi a MUDr. Foltysovi.

Když někdo bude mít problémy, tak mu poradím:

MUSÍŠ NAVŠTÍVIT VÍTKOVICE, TAM TI VRÁTÍ ZDRAVÍ NEJVÍCE!


Paní doktorce

14.12.2015

Dobrý den paní doktorko,

píši, protože jsem se s Vámi patřičně nerozloučil a nepoděkoval.

 Když jste včera (čtvrtek 3.12.) přišla do pokoje č. 4 podělit se o pocity po operaci, kterou jste provedla na našich tělech, spal jsem. Když jsem se probudil a vidím krásnou plavovlásku uprostřed pokoje, byl jsem z toho vedle. Nepoznal jsem Vás a upřímně řečeno, napadlo mně, že jste pracovnice, která zkoumá jak se nám v nemocnici líbí. Pak jste hovořila s mým kolegou a ještě mi to v rozespalosti nedošlo a ráno jste již nebyla.

Takže Vám moc děkuji zato, že jste vlastně zachránila mému tělu život výbornou prací (za což vděčím i tomu, že už jsem doma) a za to jak mile jste se ke mně chovala před operací. 

Ještě jednou díky, mějte se moc hezky.

Váš pacient J.D.


Poděkování iktovém centru neurologického oddělení

1.12.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní přístup k mému otci, který byl hospitalizován na Iktovém centru neurologického oddělení ve vaši nemocnice.

Moc děkujeme panům doktorům a všem sestrám za profesionální, lidský a empatický přístup. Velké díky také patří na oddělení léčebné rehabilitace, kde otec cvičil po mozkové příhodě. Domů se mám vrátil zcela zdráv. Ještě jednou velké díky.

S pozdravem a užití veselých Vánoc přeje pacient R.Š.


Poděkování cévní chirurgii

26.11.2015

Dobrý den,
asi nikdo nejde na zákrok do nemocnice s příjemnými pocity, ani já nejsem žádná vyjímka :-). Před dvěma týdny jsem podstoupila na cévní chirurgii operaci varixů. Byla jsem velmi mile překvapena vlídným, přátelským a velice vstřícným jednáním všech se kterými jsem přišla do styku, počínaje lékaři, sestrami, ošetřovatelkami... Přestože se v práci určitě nenudí, byli všichni vždy přátelští a velmi ochotní. Chtěla bych touto cestou všem, se kterými jsem měla co do činění vyjádřit velké poděkování, díky nim jsem se přestala bát nemocnice. :-)

Po své zkušenosti ráda každému Vítkovickou nemocnici doporučím.

Jmenovitě bych chtěla poděkovat Mudr. Róbertu Dinajovi za "zrestaurování" mé nohy, která opět po mnoha letech vypadá zase normálně. :-)


Děkuji a přeji hezký den, M.J.


Poděkování všem

26.11.2015

Dobrý den,

před nedávnem jsem byla pacientkou ve Vaší nemocnici. Jsem zdravotní sestra a pracuji v nejmenované nemocnici. Proto mohu srovnat péči dvou nemocnic. Běžně nepíšu ani stížnosti ani pochvaly. Ono se to od zdravotníka tak nějak čeká, že bude milý, vstřícný.... Musí říct...klobouk dolů před vašimi sestřičkami a lékaři. Byla jsem pacientkou paní MUDr. Herokové. Její přístup ke mě byl úžasný, stejně tak sestřičky Slezákové. Na její ambulanci byl doslova blázinec a ona s klidem ve tváři zvládala nápor pacientek.

Pak jsem navštívila anesteziologickou ambulanci ke zhotovení předoperačního vyšetření.Tam by druhý blázinec, ale děvčata s dobrou organizací zvládaly velmi dobře.Sledovala jsem práci sestry v recepci. Tato pozice vyžaduje patrně hodně silné nervy. I když jsem zdrav. sestra, trochu obavy z narkózy jsem měla . Opět naprosto profesionální a lidský přístup sestřičky Kočí.Tato sestřička moje obavy rozehnala jako mávnutím proutku, vysvětlila mi postup a teď, když jsem věděla co se se mnou bude dít spadl mi kámen ze srdce. Dále sestřička Talárová, trpělivě a opakovaně vysvětlovala postup příjmu s úsměvem na tváři.

Vaše lůžkové oddělení je krásně upraveno, září čistotou, i když jsem se zarazila, proč musím ležet na gynekologii.
Všechny sestřičky z tohoto oddělení jmenovat nemohu, ale všechny jsou skvělé. Jejich péče je 100%. Nevím, který lékař anesteziolog mě uspával, ale po operaci jsem nezvracela a v krku mě nebolelo, tak jak po operaci v Holešově. To byla katastrofa. Zde patrně intubace byla šetrná.Tomuto lékaři také vyjadřuji svůj dík.

Musím podotknout, že my sestry v naší nemocnici rozhodně nemáme takové pravomoci jako ve Vítkovicích. Na ambulanci mají děvčata obrovský vědomostní rozsah a to je dobře. Jen by jich tam mělo být víc. Fronta lidí mi vůbec nevadila. Říká se, že pokud chce jít člověk do kvalitní nemocnice za kvalitním lékařem, tak si na něho musí počkat. A i kdybych čekala 2 hodiny tak bych si raději počkala, než jít do jiné nemocnice, být hotova tzv. ve dveřích a špatně.

Prosím, poděkujte všem vyjmenovaným i nevyjmenovaným .
Přeji všem nadále tolik elánu a velkou míru empatie a přeji krásné a klidné prožití svátků vánočních.


Vaše pacientka R.K.


MUDr. Klimánkové

24.11.2015

Dobrý den pane primáři,

tímto bych chtěla velice poděkovat za přístup paní doktorky Vandy Klimánkové. Paní doktorka mne přijímala na příjmové ambulanci 23.11.2015 k zákroku revize dělohy. Vše mi vysvětlila, popsala, co se bude dít a taky zohlednila můj stav s tím, že jsem měla doma roční dítko. Na sál jsem šla něco před 10 hodinou a ve 13 hodin jsem již byla propuštěna. Přístup paní doktorky je na velice vysoké úrovni a jsem ráda, že jsem spadla pod ruce zrovna jí.

Abych to zkrátila a nepsala Vám tady slohovou práci. Kdyby se mi stala podobná ne-li horší situace, určitě bych opět volila Vaší nemocnici. Rodila jsem v ní 2x, všechno proběhlo hladce, skoro bez bolestí a to jenom díky přístupu porodních asistentek a následně doktorů. Jsem opravdu ráda, že existují lidé na svém místě, co vykonávají svou práci s láskou a že povolání doktora není jistě lehká záležitost.

Velice Vám děkuji za Váš čas strávený čtením tohoto mailu.

S pozdravem velice spokojený pacient

J.B.


Poděkování týmu novorozeneckých sester

20.11.2015

Ráda bych touto cestou velmi poděkovala týmu novorozeneckých sester, které mi pomáhaly v prvních okamžicích při péči mého prvního miminka. Jedná se zejména o 2 mladé sestřičky, jejichž jména bohužel neznám, a které se mi věnovaly nejvíce. Jako prvorodička jsem byla opravdu vděčná za každou radu, postřeh, korekci. Můžu všem přátelům, známým jen vřele doporučit rodit ve Vaší nemocnici.

Nicméně si neodpustím i malou kritiku. Jedná se o kvalitu stravy. Vím, že nemocnice není hotel, myslím, že nejsem vybíravá, ale upřímně - nedobré. Samozřejmě je to druhořadá záležitost, oceňuji zejména péči a ještě jednou díky novorozeneckým sestřičkám, ať jim neubývá přívětivost, empatie a ochota.Byla jsem hospitalizována v době od 12. do 16.11.2015.

G.B.


Dětskému oddělení

2.11.2015

Dobrý den vážený pane primáři, páni doktoři a doktorky, sestřičky a vůbec všichni pracovníci dětského oddělení,

chci Vám tímto moc a moc poděkovat za vstřícnost, vřelý, milý a vysoce profesionální přístup k léčení mého syna a lidský přístup ke mně jako otci dítěte. Přece jenom mám velký tělesný hendikep a ještě k tomu jsem „jenom otec“,  ne matka. I přesto jste pane primáři našel pro mne prostor a umožnil mi nemocniční pobyt se synem. Velice si vážím Vašeho postoje k mým individuálním požadavkům a toleranci mého tělesného postižení. Mrzí mně, že jsem neměl štěstí Vás potkat osobně a poděkovat Vám osobně.

S přáním pěkného dne K.T.


Poděkování lékařům a sestrám chirurgického oddělení

6.10.2015

Chtěla bych poděkovat lékařům a sestrám chirurgického oddělení za profesionální přístup při mé krátké hospitalizaci 2.-5.října 2015.

P.M.


Poděkování MUDr. Uhlíři z dětského oddělení

25.9.2015

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat MUDr. Uhlíři z dětského oddělení Vaší nemocnice. Měli jsme tu čest se s ním setkat v nefrologické ambulanci, kterou jsme navštívili se svou dcerou Klárkou. Pan doktor byl velice laskavý, milý a trpělivý, všechno nám vysvětlil a zvlášť oceňujeme jeho přístup ke Klárce, která je autista. Jako rodiče jsme si již zažili své, takže tohle dokážeme opravdu ocenit. Navíc nám svými radami pomohl vyřešit dlouhodobý problém. Chtěli jsme mu při poslední návštěvě poděkovat, bohužel nebyl přítomen, proto prosíme o předání poděkování touto cestou.

Klárka s rodiči


Poděkování oddělení léčebné rehabilitace

21.9.2015

Dobrý den paní ředitelko,

chci poděkovat Oddělení léčebné rehabilitace.Navštěvuji toto oddělení již druhý rok a proto si dovolím srovnat péči s jinými rehabilitacemi,které jsem před tím navštívila.Můžete být opravdu a právem hrdá na své lékaře i sestřičky.Jsou na vysoké profesní úrovni.A co je velmi důležité po lidské stránce bych je hodnotila velmi vysoko.Po celou dobu jsem se nesetkala s někým,kdo by nebyl usměvavý a nevyšel by vstříc klientovi.Takže jim všem děkuji za milou a vzornou péči.Jen si dovolím takovou trošku technickou poznámku.Mrzí mě,že v bazénu nejdou vodní trysky.Já osobně i ostatní klienti by uvítali ,kdyby se opravily a nadále nám dělaly radost,obohacení při plavání a rehabilitaci.

S přáním hezkého a požehnaného dne. E.R., 21.9.2015


Poděkování sestřičce Kotulové

21.9.2015

Dobrý den,již několik let docházím na neurologii 2 tímto chci poděkovat sestře Kotulové za její lidský přístup je to opravdu sestřička na pravém místě.Vždy poradí a její péče o pacienty je nadstandardní.

Děkuji sestřičko Kotulová. V.D.


Díky chirurgickému oddělení

29.7.2015

Děkuji za super péči na chirurgickém oddělení, speciálně děkuji MUDr. Anně Humeňanské, děkuji.

Pacientka po extirpaci lymfatických uzlin, 29.7.2015


Poděkování MUDr.Herokové a celému plicnímu oddělení

28.7.2015

Dobrý den paní ředitelko,

nechci Vás otravovat, ale nemohu jinak a chci se vyjádřit k práci celého personálu plicního oddělení, pod vedením primářky MUDr. Janáskové Terezie. Jelikož mám těžkou plicní chorobu, tak tu jsem už hospitalizován  po sedmé. Teď nevyjadřuji jen názor můj, ale i názor pacientů, s kterými jsem ležel na pokojích a kteří jsou toho samého názoru. Začíná se vždy na ordinaci a mohu říct, že jsem vždy překvapen přijetím s úsměvem od doktorů i sester. Zmíním se o lůžkové části, kde trávím nejvíc času. Překvapuje mne, jak tu je mladý kolektiv a jakými disponují znalostmi. Péče zde od lékařů, sester i pomocného personálu je vynikající. Kdykoliv jsem potřeboval sestru nebo lékařku, vždy mi bylo vyhověno, ale co mne nejvíc vždy potěší, že přijdou s úsměvem a ne nakaboněné, že otravuji. Proto si myslím, že i toto pacienta posiluje. Nejsem žádný spisovatel, ale aby jste věděla, tak Vám sdělím dva poznatky. Při návštěvě mého spolupacienta jsem měl rozhovor z jeho dcerou, která pracuje v jedné nejmenované nemocnici. Ta mi nakonec řekla, že kdyby musela do nemocnice jako pacient, tak jedině do Vítkovic.

Druhý případ mého posledního spolupacienta, který chodil do Havířova a když poznal, jak to tu chodí, tak se nechal přeložit, zde do ordinace. Říkal, že bude raději dojíždět, že zde bude mít lepší péči.

Na jiném oddělení jsem zde nebyl, ale na vyšetření  CT a srdce hodnotím, jak ke mne přistupovali s trpělivostí vůči mé chorobě.

Paní ředitelko, buďte hrdá, že tu máte tak mladý kolektiv, který si myslím, že má velice dobré znalosti ve svém plicním oboru.

Patří jim dík, jak se starají o pacienty. Jelikož jsem byl i v Sanatoriu Jablunkov a získal tam hodně kamarádů, tak jsme si povykládali své zážitky z nemocnic. Nechtěli věřit, jak se tu chovají lékaři, sestry i pomocný personál k pacientům. Záviděli mi a chtěli by to aspoň jednou zažít i v jejich nemocnicích.

Ale abych jenom nechválil, tak i zde jsou  stinné stránky, které si myslím, že by šly ne velkou investicí vyřešit. Jelikož je to starší budova, tak dlažba na chodbě je nerovná. Když setry rozváží s vozíkem, kde mají karty a léky a nebo jede vozík s jídlem, tak mi to připomíná kraválem příjezd ruských tanků v roce 1968. I když nejsem žádný znalec internetu, tak jsem našel bantamová kolečka a na ty dva vozíky by stálo 8 kusů 2304 Kč plus práce předělání. Tím by se tu zvýšil komfort i jízda s nimi pro sestry (prý ticho léčí).

Ale ještě mi nedá jako klukovi, který vzešel, dá se říct skoro z bídy 7 dětí, tak je  mi líto, že když se jde někdo i já sprchovat anebo mýt v teplé vodě, je nutno asi 10 min. nechat vodu téct, aby tekla teplá. Vím, že toto už by byla větší investice, ale určitě by se vyplatila.

Vždy jsme se shodli, že jídlo není špatné, ale polévky jsou vodové, mohly by být hustší  a je dost pomazánek. Tak jsme se shodli, že by neuškodila větší pestrost večeří.
Věřím, že to tu bude fungovat tak dále a k tomu Vám přeji vždy spokojené pacienty a stabilní tým.

V případě nějakého doplnění jsem s Vámi ochoten být ve spolupráci. Momentálně jsem hospitalizován a toto je z mé vůle a vyjádření dobrých pocitů.

S pozdravem J.V.

 

 


Poděkování JIP

29.6.2015

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům, sestram i pomocnému personálu oddělení JIP za pooperační péči věnovanou mé osobě po operaci žlučníku ve dnech 16.-18.června.

Děkuji.
K. Z., 29.6.2015


Poděkování lůžkovému oddělení iktového centra

28.6.2015

Chtěla bych poděkovat za perfektní péči a lidský přístup v době mé hospitalizace na Iktovém centru neurologického oddělení v lednu 2015.Toto poděkování patří všem pracovníkům tohoto lůžkového oddělení.

S pozdravem M.K. s rodiči, 28.6.2015


Poděkování za pomoc při porodu a poporodní péči

16.6.2015

Vážení,
dovolte mi touto cestou poděkovat personálu Gynekologicko-porodnického oddělení vaší nemocnice za péči během a po porodu (25. 2. 2015). Jmenovitě bych chtěla vyslovit díky MUDr. Emě Dvořáčkové a porodní asistentce paní Pavle Paskudové za laskavý, pohodový a uklidňující přístup od přijetí na ambulanci až po konec porodu, kdy jsem vaši péči přijímala s naprostou důvěrou. 

Dále bych chtěla poděkovat sestrám a ošetřovatelkám na oddělení šestinedělí za jejich vlídnost, zejména paní Danutě (příjmení jsem si ke své lítosti nezapamatovala, snad Sedláčková), která se mi aktivně snažila pomoci a „držela mě nad vodou“, když jsem ležela v horečkách a bylo mi tak akorát do pláče. Mezi „Dělám jen svoji práci.“, jak tehdy říkala, a upřímným zájmem pomoci pacientovi je veliký rozdíl.

MUDr. Zuzaně Michálkové z novorozeneckého oddělení bych ráda poděkovala za to, jak byla usměvavá, laskavá, ochotná poradit a velice hezky jednala s pacienty. Jak s těmi novorenými, tak s jejich matkami zmítanými hormony.

Kromě vděčnosti bych snad ještě zmínila jeden postřeh. Teď, po třech měsících, bych sama za sebe ocenila, kdyby sestry čas od času zkontrolovaly, zda je technika kojení v pořádku a zda dítě umí účinně sát – alespoň u prvorodiček. Dnes bych dala nevím co, kdyby mi někdo hned ze začátku, kdy jsem ještě měla mléka na rozdávání, řekl, že si syn vypije z prsu jen malé množství své dávky a poradil mi, jak ho stimulovat a roztáhnout mu žaludek.

Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho radosti a uspokojení z vaší práce.

S pozdravem L.B., 16.6.2015


Poděkování dětské JIP a dětskému oddělení

10.5.2015

Vážený pane primáři, paní doktorky, páni doktoři, sestřičky dětské JIP dětského oddělení a další pomocný personále, 

velice ráda bych vám všem touto cestou poděkovala za vaši příkladnou péčí o syna Benjamina. Byla to naše první hospitalizace a jsem velice vděčná za váš milý a empatický přístup, velkou trpělivost, pomoc a odbornost a to i přes „bojové podmínky", ve kterých jste pracovali. 
Jsem vděčná, že i přes těžký Benův stav jste mě svým přístupem uklidňovali, byli mi kdykoli nápomocni. 

Ještě jednou díky. S pozdravem E.T. 

PS: protože funkčních „erárních" dětských věcí není nikdy dost, posílám jich několik do skříně dětské JIP. 


Poděkování MUDr.Herokové

28.4.2015

Vážená paní ředitelko, 
chtěla bych tímto způsobem vyjádřit vděk a poděkování za příkladnou profesionální, pozornou a milou péči, která mi byla věnována, stejně jako ostatním pacientkám MUDr. Jiřinou Herokovou, vedoucí lékařkou pro mamologii.

Nelze nalézt vhodná slova k vyjádření pro tak skvělou, vstřícnou a lidskou lékařku, která vykonává mimo jiné velmi psychicky náročnou práci. Svým pacientkám je po celou dobu od počátku vyšetření, stanovení diagnózy a léčby jejich oporou.

Svou odborností a lidským přístupem proslavila nejen své jméno, ale pozvedla prestiž chirurgického oddělení a celé nemocnice, kterou řídíte.

Bez nadsázky  bych si dovolila pojmenovat paní MUDr. Jiřinu Herokovou perlou mezi lékařkami, s kterými jsem se během svého života setkala. 
Poděkování za příjemné a milé jednání s pacientkami mamologické ambulance patří i paní Oldřišce Slezákové. 


Vděčná pacientka M.T.


V Ostravě dne 28. 4. 2015 M.T.

 


Poděkování

17.3.2015

Vážení pracovníci Vítkovické nemocnice,
původně jsem zamýšlela napsat zde pouze díky paní doktorce Jiřině Herokové. Po velmi krátké úvaze činím následné:15.leden 2015 byl pro mě den, dá se říci jako jiný, pouze v kalendáři poznačeno - Vítkovice - mamograf. Díky velmi pečlivé práci personálu mamografického centra s přístupem jak profesionálním,tak lidským, skončila má tehdejší pouť v mamologické ordinaci paní doktorky Jiřiny Herokové. Následoval, dá- li se to vše tak nazvat koncert pod zkušenou taktovkou paní doktorky Herokové, který bych nazvala „Předoperační a pooperační péče jedné z mnoha pacientek doktorky Herokové.“.Dodala bych pouze “zlaté ruce“. Smekám paní doktorko před Vámi a také před velmi vstřícnou sestřičkou na ambulanci. Mé další poděkování směřuje k personálu gynekologického oddělení, před jejich profesionálním a zároveň lidským přístupem k pacientům. Úsměvem a dobrým slovem na povzbuzení nikdo nešetřil ať se jednalo o pomocný či profesionální personál. Závěrem zde mohu nemocnici Vítkovice vřele všem doporučit.

M.B., Havířov.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

28.1.2015

Vážená paní ředitelko,

již 2x jsem absolvovala rehabilitaci ve vašem nemocničním zařízení na lůžkové části a vždy jsem byla velice spokojená jak s léčbou, tak i s přístupem ošetřujícího personálu. Chtěla bych poděkovat všem za lidský i profesní přístup k pacientům. Zvláště bych chtěla vyzdvihnout péči a přístup MUDr. Lestachové, MUDr. Michalíkové a staniční sestře Chrástecké Monice. Dále bych chtěla poděkovat rehabilitační sestře Petře Přenosilové za její odbornou péči a laskavé jednání s pacientem a za poskytnutí informací ke cvičení doma.

Děkuji J.H., Ostrava – Zábřeh, 28.1.2015


Poděkování primáři MUDr. Mazurovi a celému chirurgickému týmu

27.1.2015

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych mohla vyjádřit slova úcty a velké chvály na oddělení cévní chirurgie pod vedením primáře MUDr.Mazura Ph.D. 23.1.2015 jsem byla hospitalizovaná na budově I. ve 3.poschodí na cévní chir. Prošla jsem od příjmové ambulance, potom na lůžkové oddělení a operační sál. Všude jsem se setkala s velmi příjemným a erudovaným personálem. Obavy z operace, které jsem ještě doma měla se úplně rozptýlily a já odcházela na operaci úplně v klidu. Na operačním sále jsem věděla, že jsem v dobrých rukou, vše mi bylo vysvětleno a všichni se mi krásně představili. Po operaci se o mne úžasně starala sestra Markéta Konečná, které patří rovněž velké poděkování. V příštím roce mě čeká ještě jedna operace a to na druhé noze. Určitě ráda využiji služeb Vaší nemocnice.

Ještě jednou velké poděkování skvělému personálu pod vedením prim. MUDr. Mazura Ph.D.

N.K., 


Poděkování mamologické ambulanci

27.1.2015

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Jiřině Herokové za její profesionální přístup, lidskost, ochotu, vstřícnost, pochopení a skvěle odvedenou práci nejen při chirurgickém zákroku a pobytu v nemocnici, ale i za skvělou zdravotní péči v mamologické ambulanci. Velice si cením její práce a nebudu lhát, že je nás mnohem více, kteří si paní doktorky váží nejen jako lékařky, ale i jako člověka. Poděkování patří i sestřičce v mamologické ambulanci, která je k pacientům velice příjemná a rovněž celému zdravotnímu personálu na lůžkové části gynekologického oddělení.

S pozdravem Bc. M.B.


Poděkování centru péče o matku a dítě

18.1.2015

Dobrý den,

chtěla bych velice poděkovat veškerému personálu na porodním oddělení, oddělení šestinedělí a také oddělení pro miminka. 21.6.2014 se mi narodil překrásný syn Adam a já bych touto cestou chtěla veškerému personálu, se kterým jsme měli možnost se jak při porodu, tak při pobytu na oddělení šestinedělí setkat, říci obrovské díky. Porod je pro ženu velice intimní záležitost a pro mně také do toho data nepoznaná záležitost a musím říct, že jsem byla ve Vaší porodnici velice spokojena. Veškeré jednání a přístup byl naprosto profesionální a přesto lidský, empatický a citlivý. Všechny mé požadavky byly pochopeny, všechny mé dotazy vysvětleny . Vaši porodnic mohu ze srdce jen doporučit a pokud budu mít opět příležitost vybrat si místo, kde přivedu své dítě na svět, rozhodnu se pro Vaši Vítkovickou porodnici.Prosím Vás o předání mého vzkazu personálu. Děkuji. Přeji Vám mnoho takto spokojených maminek a spoustu krásných a zdravých miminek.

S pozdravem N.K., 


Lůžkové části oddělení léčebné rehabilitace

12.12.2014

Dobrý den,

ve dnech 18.11. – 2. 12. 2014 jsem byla hospitalizována ve Vaší nemocnici na lůžkové části oddělení léčebné rehabilitace. Chtěla bych touto formou velmi poděkovat za péči, která mi byla ve Vaší nemocnici poskytnuta. Díky přístupu Vašeho personálu, který byl nejen profesionální, ale také lidský, jsem se u Vás cítila velmi dobře. Mé velké díky patří především doktorům, sestřičkám, fyzioterapeutům a ergoterapeutům daného oddělení.Jsem Velmi ráda, že jsem byla hospitalizována právě u Vás. Přeji všem krásné prožití svátků vánočních a v novém roce 2015 hlavně zdraví.

M.O.