Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Jett Plasma Lift MEDICAL

Jett Plasma Lift MEDICAL je prvním patentovaným stejnosměrným elektrokauterem na světě vyrobeným v České republice. Jedná se o moderní sofistikovaný lékařský přístroj, který produkuje plasmový výboj. Ten je generován bezpečně, vysoké napětí je mezi špičkou zařízení a uzemněnou kůží pacienta. Díky tomuto velmi tenkému výboji < 0.1 mm, je možné léčit plochy v okolí očí s maximální přesností. Pomocí škály výměnných hlavic dovede redukovat řadu estetických nedokonalostí nejen v citlivé oblasti oka, obličeje, ale i dekoltu a jinde.

Stáhněte si prospekt Jett plasma Lift Medical

Jett Plasma Lift MEDICAL disponuje několika stupni intenzity a může tak být použit k různým účelům:
Z kosmetických zákroků jmenujme například zvedání pokožky, vyhlazení vrásek, obnova pojivové tkáně, začlenění aktivních složek v příliš hlubokých vrstvách kůže, zvýšení elasticity a tak dále. Výsledky kosmetických zákroků jsou ihned viditelné, léčba je zcela bezbolestná a efekt je dlouhodobý. 

Jett Plasma Lift MEDICAL je vhodný pro:
Odstranění hlubokých vrásek, redukci pigmentových skvrn a stařeckých skvrn na rukou, odstranění fibromů, bradavic, červených a fialových žilek, korekci jizev, obličejovému a tělovému liftingu, odstranění strií, odstranění jizviček po akné, k léčbě aktivního akné a další. 

Použití přístroje

  • Obličej
  • Dekolt
  • Prsa
  • Ruce
  • Břicho
  • Nohy

Kontraindikace

Epilepsie, těhotenství, přítomnost kovových kloubních náhrad v těle, kardiostimulátor, probíhající zánět, kožní léze, nádorové onemocnění, křečové žíly, problémy s kostmi.

Veškerá ošetření přístrojem Jett Plasma Lift MEDICAL (JPLM) provádíme ambulantně. Z epidemického důvodu je nutné se před ošetřením prokázat negativním PCR nebo antigenním testem provedeným v certifikovaném odběrovém místě. Platnost PCR testu je 7 dní, u antigenního testu 72 hodin od odběru. 

Jett serum Liftvital

Lehké, neparfémované gelové anti-aging sérum pro intenzivní regeneraci, hydrataci, jemné zesvětlení, sjednocení tónu pleti a zlepšení její elasticity.

Dermaestetické sérum je speciálně vyvinuté pro následnou péči po estetických a kosmetických zákrocích, které navozují proces rejuvenace pokožky a omezují tvorbu vrásek.

Speciální receptura s kyselinou hyaluronovou, vitamínem C, panthenolem, allantoinem a kyselinou mléčnou vytváří na pokožce jemný  nemastný film, který efektivně zlepšuje hydrataci pokožky a přispívá k rychlejší regeneraci kožních buněk. Sérum je určeno pro denní použití pod Váš oblíbený hydratační krém nebo make-up. 

Nemá na rozdíl od jiných sér omezené použití v oblasti očí, spíše naopak! Působí zde velmi příznivě, především při použití po estetickém zákroku Jett Plasma Lift MEDICAL, kdy dokáže prosvětlit oční okolí a dát tak očím vyniknout. Po provedených estetických zákrocích napomáhá především omezit tvorbu pigmentací (např. po JPLM nebo laseru) a zklidní pokožku.

Při denním používání séra se cca do dvou minut dostaví liftingový efekt a při dlouhodobém používání můžeme pozorovat již po několika týdnech značné omezení tvorby vrásek.

Sérum Liftvital neobsahuje parabeny a silikony.

Více informací o cenách jednotlivých ošetření naleznete v ceníku.

*Cena je orientační, závisí dle rozsahu. Pro upřesnění ceny doporučujeme konzultaci s naším lékařem.

zpět na úvodní stránku oddělení