Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 595 633 111
+420 595 633 666

Pracoviště

Jett Plasma Lift MEDICAL

Jett Plasma Lift MEDICAL je prvním patentovaným stejnosměrným elektrokauterem na světě vyrobeným v České republice. Jedná se o moderní sofistikovaný lékařský přístroj, který produkuje plasmový výboj. Ten je generován bezpečně, vysoké napětí je mezi špičkou zařízení a uzemněnou kůží pacienta. Díky tomuto velmi tenkému výboji < 0.1 mm, je možné léčit plochy v okolí očí s maximální přesností. Pomocí škály výměnných hlavic dovede redukovat řadu estetických nedokonalostí nejen v citlivé oblasti oka, obličeje, ale i dekoltu a jinde.

Stáhněte si prospekt Jett plasma Lift Medical

Jett Plasma Lift MEDICAL disponuje několika stupni intenzity a může tak být použit k různým účelům:
Z kosmetických zákroků jmenujme například zvedání pokožky, vyhlazení vrásek, obnova pojivové tkáně, začlenění aktivních složek v příliš hlubokých vrstvách kůže, zvýšení elasticity a tak dále. Výsledky kosmetických zákroků jsou ihned viditelné, léčba je zcela bezbolestná a efekt je dlouhodobý. 

Jett Plasma Lift MEDICAL je vhodný pro:
Odstranění hlubokých vrásek, redukci pigmentových skvrn a stařeckých skvrn na rukou, odstranění fibromů, bradavic, červených a fialových žilek, korekci jizev, obličejovému a tělovému liftingu, odstranění strií, odstranění jizviček po akné, k léčbě aktivního akné a další. 

Použití přístroje

  • Obličej
  • Dekolt
  • Prsa
  • Ruce
  • Břicho
  • Nohy

Kontraindikace

Epilepsie, těhotenství, přítomnost kovových kloubních náhrad v těle, kardiostimulátor, probíhající zánět, kožní léze, nádorové onemocnění, křečové žíly, problémy s kostmi.

Veškerá ošetření přístrojem Jett Plasma Lift MEDICAL (JPLM) provádíme ambulantně. Z epidemického důvodu je nutné se před ošetřením prokázat negativním PCR nebo antigenním testem provedeným v certifikovaném odběrovém místě. Platnost PCR testu je 7 dní, u antigenního testu 72 hodin od odběru. 

Jett serum Liftvital

Lehké, neparfémované gelové anti-aging sérum pro intenzivní regeneraci, hydrataci, jemné zesvětlení, sjednocení tónu pleti a zlepšení její elasticity.

Dermaestetické sérum je speciálně vyvinuté pro následnou péči po estetických a kosmetických zákrocích, které navozují proces rejuvenace pokožky a omezují tvorbu vrásek.

Speciální receptura s kyselinou hyaluronovou, vitamínem C, panthenolem, allantoinem a kyselinou mléčnou vytváří na pokožce jemný  nemastný film, který efektivně zlepšuje hydrataci pokožky a přispívá k rychlejší regeneraci kožních buněk. Sérum je určeno pro denní použití pod Váš oblíbený hydratační krém nebo make-up. 

Nemá na rozdíl od jiných sér omezené použití v oblasti očí, spíše naopak! Působí zde velmi příznivě, především při použití po estetickém zákroku Jett Plasma Lift MEDICAL, kdy dokáže prosvětlit oční okolí a dát tak očím vyniknout. Po provedených estetických zákrocích napomáhá především omezit tvorbu pigmentací (např. po JPLM nebo laseru) a zklidní pokožku.

Při denním používání séra se cca do dvou minut dostaví liftingový efekt a při dlouhodobém používání můžeme pozorovat již po několika týdnech značné omezení tvorby vrásek.

Sérum Liftvital neobsahuje parabeny a silikony.

Více informací o cenách jednotlivých ošetření naleznete v ceníku.

*Cena je orientační, závisí dle rozsahu. Pro upřesnění ceny doporučujeme konzultaci s naším lékařem.

zpět na úvodní stránku oddělení