Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 595 633 111
+420 595 633 666

Pracoviště

Oční oddělení

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Oční oddělení zajišťuje oftalmologickou péči v celém rozsahu, tedy od základního vyšetření oka až po složité operační výkony, biologickou léčbu a estetickou medicínu. Velký důraz je kladen na preventivní diagnostiku, ale i specializované služby a poradenství.

Oční oddělení se zaměřuje na preventivní vyšetření zrakové ostrosti dětí a dospělých, očního pozadí i měření nitroočního tlaku, stejně jako i léčbu veškerých oftalmologických obtíží. Provádí operační výkony na předním segmentu oka, kataraktovou chirurgii (operaci šedého zákalu), diagnostiku a farmakologickou léčbu zeleného zákalu, onemocnění sítnice a syndromu suchého oka, estetickou chirurgii i plastické operace víček. Veškerá vyšetření i zákroky se provádějí ambulantně.

Oční oddělení provozuje kromě všeobecné ambulance také specializované poradny – refrakční, glaukomovou, diabetologickou a makulární poradnu zaměřenou na pacienty s chorobami sítnice a makuly (žluté skvrny), včetně aplikace biologické anti-VEGF léčby.

Součástí oddělení je ambulance optometristy a oční optika, která klientům nabízí široký výběr dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček, čtecích pomůcek, pouzder i čistících prostředků včetně čištění ultrazvukem a drobného servisu brýlí.