Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Infuzní centrum zdraví

 

Ordinační hodiny, provozní doba

Termín návštěvy lze rezervovat na rezervace.vtn.agel.cz nebo telefonicky na čísle 725 117 283. Číslo je k dispozici od pondělí do čtvrtku v čase 8-13 hodin.

 

Poskytovaná péče:

Připravili jsme pro Vás 6 typů infuzních terapií obsahující vitamíny a jiné zdraví prospěšné látky. Ty se díky aplikaci infuzí dostávají do těla rychleji a ve větším množství, než by bylo možné získat pouze z jídla či z doplňků stravy.

Po terapii je možné se ihned vrátit k jakékoliv činnosti, bez omezení.

Rizikovým faktorem vzniku mnoha onemocnění je špatná výživa, oxidativní stres a chronický zánět. Při oxidativním stresu způsobují volné radikály závažné poškození tkání a přispívají ke vzniku chronických chorob, např. chronických infekcí, aterosklerózy, cukrovky, revmatoidní artritidy, alergií, onkologických onemocnění a dalších nemocí. Na odstraňování volných radikálů v těle slouží antioxidanty. Univerzálním antioxidantem je např. vitamín C, který je součástí většiny našich infuzí. Důležitou roli v efektu jeho účinku hraje jeho vstřebávání. Pokud přijmeme vitamín C v tabletách, lze dosáhnout jen jeho omezeného vstřebávání.

Tato terapie není hrazena zdravotní pojišťovnou. 

Jak infuzní terapie probíhá?

Po krátké vstupní konzultaci s lékařem absolvujete v naší infuzní místnosti, nacházející se v přízemí budovy H1, nitrožilní podání infuze pod dohledem infuzní sestry.

Součástí vstupní konzultace je krátké zhodnocení Vašeho zdravotního stavu a doporučení vhodné infuze. Aplikace infuze trvá 60 minut. Infuze je možné opakovat 1-2 x týdně, vše závisí od stavu a od účelu terapie – lze probrat s konzultujícím lékařem.

Nabízíme více variant infuzní terapie, máme na výběr cenově zvýhodněné balíčky infuzí a dárkové certifikáty.

6 typů infuzí obsahují vitamíny a jiné zdraví prospěšné látky, které se díky aplikaci dostávají do těla rychleji a ve větším množství, než by bylo možné získat pouze z jídla či z doplňků stravy.

Infuzní série k regeneraci nervové tkáně

Pro ochranu nervových tkání lze aplikovat látky, které pozitivně působí na strukturu a funkci nervových buněk. Mají účinek na zlepšení paměti, myšlení, orientaci či kognitivních funkcí. Navíc působí preventivně proti rozvoji demence.

 

Vysoko dávkovaný vitamín C (7,5 g nebo Forte 15 g)

Infuze vitamínu C rychle řeší jeho častý dlouhodobý nedostatek v těle. Vysoko dávkování vitamínu C je vhodné především kvůli jeho protizánětlivému a detoxikačnímu efektu, pomáhá proti únavě a je vhodný i jako prevence před některými onemocněními.

 

Multivitaminová infuze

V infuzní vitaminové sérii Vám podáme vitamíny skupiny A, B, C, D a E. Součástí infuze je vysoká dávka vitamínu C, velmi efektivní zejména kvůli jejímu protizánětlivému a detoxikačnímu efektu, který přispívá k regeneraci tkání a orgánů a pomáhá při chronické únavě.

 

Postcovidový syndrom:

Po prodělaném COVID-19 onemocnění se může až u 40-60 % pacientů rozvinout tzv. postcovidový syndrom. Pro tyto pacienty je vhodná infuzní terapie vysokými dávkami vitaminu C a dalšími látkami na podporu řešení příznaků postcovidového syndromu.

 

Podpůrná infuze pro vegetariány a pacienty s celiakií

Výběr čistě rostlinných zdrojů potravin může způsobit deficit některých životně důležitých živin. V naší podpůrné infuzi Vám budou podány Vitamin B12, stopové prvky a další vitamíny, které často mohou chybět také lidem s celiakií.

 

Součástí infuzní terapie je konzultace s lékařem. Terapie není hrazena zdravotní pojišťovnou.

Ceník jednotlivých infuzí najdete zde.

Kontakty:

725 117 283 (pouze po-čt 8-13)
rezervace@vtn.agel.cz
Budova H1, přízemí