Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 595 633 111
+420 595 633 666

O nemocnici

Odběrové místo Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice nabízí nově expresní testování na Covid-19

30.11.2020

Novou nadstandardní službu dnes spustila na svém odběrovém místě na Covid-19 Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice. Jedná se o expresní PCR testování, kdy výsledek klient obdrží do šesti hodin po odebrání vzorku.

Na expresní testování není nutné se předem objednávat, zájemce musí dorazit mezi 8.00 a 11.00 hodinou dopoledne. Cena expresního vyšetření je 4.500 korun. „Platit lze pouze bezkontaktně platební kartou přes terminál přímo na odběrovém místě. Cena zahrnuje rovněž vystavení mezinárodního certifikátu v anglickém jazyce,“ uvedl ústavní hygienik Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice Bc. Radek Mikšík.

Odběrové místo ve vítkovické nemocnici stále současně nabízí i již dříve zavedené služby, tedy testování PCR pro indikované pacienty i samoplátce a antigenní testování pro samoplátce. Cena antigenního testu pro samoplátce je 590 korun, cena standardního PCR testu pro samoplátce je 1.900 korun. „Na tyto služby je nutné se objednat předem, a to prostřednictvím online rezervačního formuláře dostupného na webu covid.agel.cz,“ doplnil Mikšík.

Odběrové místo se nachází jen několik kroků za hlavním vstupem do areálu Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice v zadní části budovy vrátnice.  

AKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBA ODBĚROVÉHO MÍSTA NA COVID-19

Pondělí – pátek: 7.00 – 15.00 hodin

Zpět

Kontakt pro média

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL
press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: