Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice nově nabízí i antigenní testování samoplátců

16.11.2020

Odběrové místo na testování onemocnění COVID-19 v areálu Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice nově slouží i k rychlému antigennímu testování samoplátců. Zájemci se zde mohou objednávat jednoduše prostřednictvím online systému, a to jak na antigenní testování, tak i na již dříve nabízené testy PCR.

„Rozšířením nabídky rychlého antigenního testování i pro samoplátce reagujeme zejména na zájem z řad samoplátců a firem, které tuto možnost vyhledávají. Ihned po víkendovém spuštění systému se kapacita na pondělí plně naplnila, zájem je tedy evidentní a my se budeme snažit naši nabídku i nadále rozšiřovat tak, abychom poptávku pokryli co nejlépe,“ říká Ing. Tomáš Hájek, obchodní ředitel laboratoří AGELLAB, které společně s Nemocnicí AGEL Ostrava-Vítkovice testování zajišťují.

Antigenní testování po samoplátce je v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice k dispozici každý všední den od 13 do 15 hodin, a to pro pěší příchozí. Zájemci se mohou objednávat na webu agellab.cz. Cena antigenního testu pro samoplátce je 590 korun, cena PCR testu pro samoplátce je 1900 korun.

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL