Ve Vítkovické nemocnici navštívil Mikuláš děti i seniory

6.12.2018

Družina složená z Mikuláše, andělů a čertů dorazila ve čtvrtek 6. prosince do Vítkovické nemocnice, která je členem skupiny AGEL. Zpovědi z hříchů, básničky a písničky si přitom čerti s Mikulášem v podání studentů Střední zdravotnické školy AGEL vyžádali nejen od hospitalizovaných dětí, ale také od pacientů oddělení následné péče. Odměnou všem zúčastněným byly příjemné chvíle strávené ve svátečním duchu, ale samozřejmě také mikulášská nadílka.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření