Dne dětí – setkání rodin zaměstnanců Vítkovické nemocnice

12.6.2018

Nemocnice, s odborovými organizacemi, připravila pro děti a vnoučata zaměstnanců zábavné odpoledne ve Středisku volného času v Ostravě Zábřehu.

Ve sportovním areálu děti plnily zábavné úkoly – na postřeh, hbitost, poznávaly byliny, překonávaly překážky a sportovaly. Nechyběl oblíbený kreativní koutek, kde si děti vyrobily například rámeček na fotografii a papouška. Na památku zábavného odpoledne si děti odnesly fotografii od profesionála. Každým rokem je připraveno vystoupení. V letošním roce představilo bojová umění. Do her svých ratolestí se zapojili rodiče i prarodiče. Odborové organizace zajistily skvělé občerstvení a tradiční špekáček. Po splnění všech úkolů děti dostaly dárek, zaskákaly si v nafukovacím hradu a vychutnávaly připravené dětské atrakce. Ani déšť nepokazil krásné rodinné setkání dětí, vnoučat a rodin zaměstnanců Vítkovické nemocnice.

Text a foto: PaedDr. Ivana Novosadová