Děti ve Vítkovické nemocnici navštívil Petr Šiška s novou pohádkovou knihou

8.12.2017

Čtení pohádek, balónková show i překrásné panenky. Toho všeho se dočkaly ve čtvrtek 7. prosince děti hospitalizované na dětském oddělení Vítkovické nemocnice. Oddělení navštívil hudebník, producent a textař Petr Šiška, který dětem představil svou novou pohádkovou knihu "Když draka bolí hlava" a každému z dětí zároveň jeden výtisk s věnováním daroval. Díky spolupráci se sdružením Kiwanis a klauny z Balónkova si navíc děti užily i zábavné dopoledne, během kterého dostaly i Mikulášskou nadílku. Akce proběhla za podpory společnosti ArcelorMittal.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Radka Miloševská
e-mail: radka.milosevska@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření