Ostrava Live Endoscopy už pojedenácté přivítá lékaře v Ostravě na workshopu

15.6.2017

Odborníci na problematiku terapeutické endoskopie trávicího ústrojí se sjedou již tento pátek 16. června do Ostravy, a to na jedenáctý ročník mezinárodního workshopu Ostrava Live Endoscopy.

Tématem letošního ročníku je horní endoskopie a místem konání konference jsou opět prostory Clarion Congress Hotelu Ostrava. Přesto zaměření akce bude maximálně praktické. Součástí konference totiž budou již tradičně i živé audiovizuální přenosy zákroků z Centra péče o zažívací trakt Vítkovické nemocnice, která je společně se Vzdělávacím a výzkumným institutem AGEL organizátorem akce.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Radka Miloševská
e-mail: radka.milosevska@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření