Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 595 633 111
+420 595 633 666

O nemocnici

Ve Vítkovické nemocnici nabízejí ženám cvičení pánevního dna, které pomáhá k otěhotnění i při inkontinenci

6.4.2016

Neplodnost, komplikace během těhotenství, bolestivá menstruace, bolestivý sexuální styk, inkontinence. Všechny tyto ženské obtíže může pomoci vyřešit speciální cvičení pánevního dna, které ženám nově nabízí Vítkovická nemocnice, člen skupiny AGEL. Kurz „Probuď sílu svého pánevního dna“ zahrnuje osm lekcí a je určen ženám jakéhokoliv věku.

„Každá lekce zahrnuje rozcvičku, cvičení pánevního dna, dechové, relaxační i bioenergetické cvičení, a součástí kurzu je také edukace ohledně špatných návyků, které zatěžují pánevní dno, nebo různých mýtů a nepravd,“ dodává Bc. Zuzana Damborská, ergoterapeutka oddělení léčebné rehabilitace Vítkovické nemocnice.

Kurz zaměřený na cvičení pánevního dna pomáhá ženám od bolestivé menstruace, mírní bolesti beder, zlepšuje inkontinenci či neplodnost a také mírní gynekologické obtíže nebo komplikace během těhotenství. Zároveň ale také pomáhá všem ženám nalézt znovu ztracenou vitalitu a radost ze života, včetně té sexuální. „Cvičení pánevního dna je vhodné pro zájemkyně s nejrůznějšími ženskými obtížemi, ale i pro všechny ženy, které jen chtějí objevovat a rozvíjet své ženství z vlastního nitra. Pánevní dno je těžištěm naší životní síly, vitality, sexuality i plodnosti a zaslouží si patřičnou pozornost,“ říká  Bc. Zuzana Damborská.

Cena kurzu je 1100 korun za osm lekcí, které probíhají každý čtvrtek od 17:00 do 18:00 v tělocvičně rehabilitačního oddělení Vítkovické nemocnice. Nejbližší kurz odstartuje 21. dubna 2016 a jeho kapacita je dvanáct osob.

Zpět

Kontakt pro média

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL
press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: