PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 595 633 111
+420 595 633 666

Kariéra

Nabídka práce

Lékař/lékařka - Urolog

Místo výkonu: Ostrava
Určeno pro: lékaře

Náplň pracovní pozice:

Komplexní péče o urologické pacienty.

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • atestaci v oboru Urologie,
  • flexibilitu, schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování,
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na zkrácený úvazek
  • možnost dalšího odborného rozvoje s podporou zaměstnavatele,
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání.

Platové podmínky:

  • Smluvní mzda.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 1000 Kč příspěvek na životní pojištění a penzijní pojištění
  • Multisport kartu pro sportoviště a relax centra
  • firemní mateřská školka v areálu nemocnice pro děti od 2let
  • sleva do lékáren AGEL, očních optik AGEL a dalších zařízení skupiny AGEL
  • mnoho dalších firemních benefitů

Termín nástupu:

  • Možný ihned

Kontakt:

Prim. MUDr. Miloslav Mazur, Ph.D., MSc., MBA,
miloslav.mazur@vtn.agel.cz
mobil: 723 489 550

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...